limitarea triburilor

  • Autor subiect LizardKing
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1198

rezultatul e dezamagitor...:( desi la inceput limitarea la 100 avea mai mult de 50% din voturi.. a fost suficient ca un singur trib mamut sa trimita o circulara in care sa indemne noobi la votare, promitandu-le promovarea de la soldat cu lopata la soldat cu furcã! :D

c`est la vie.. "prosti.. da` multzi" (fara sa jignesc pe nimeni.. era un citat ;))
 

DeletedUser

eu zic sa formam un trib cu membri kre au valoare pe triburile.ro (parerea mea), fara n00bi :);):D
 

DeletedUser

daca castiga noobii alegerile, ii strangem pe toti intr-un trib mamut si le dam la ... auch! :)

hai sa facem un trib pe lumea 5 cu membri kre au valoare pe triburile.ro(parerea mea).:);):D Cum zice LizardKing dak castiga noobii le dam la...auch ii nobilam pana la ultimul
 

DeletedUser

da, dar cred ca triburile se vor forma pe baza celorlalte lumi
 

DeletedUser

hai sa facem un trib pe lumea 5 cu membri kre au valoare pe triburile.ro(parerea mea).:);):D Cum zice LizardKing dak castiga noobii le dam la...auch ii nobilam pana la ultimul

pai eu nu prea am valoare, dar asta nu inseamna ca vreau trib fara limita :)

mai avem cateva zile. sper sa se schimbe procentele.
 

DeletedUser

acum m-am uitat la data in care se inchide sondajul si se pare ca am pierdut. :(

pot sa reprosez un singur lucru, si anume faptul ca administratorii nu au trimis o circulara sa-i anunte pe toti. :(

cei care vor limita reprezinta 47% din votanti si restul 53% ... deci suntem undeva la mijloc. Voturi date: 2372.
 

DeletedUser

Mda... se pare ca romanii vor sa fie ca oile, la gramada, ma intreb cand pentru "marii" lideri va conta si calitatea, nu doar cantitatea.... Are rost sa spunem ca pe .net majoritatea lumilor au limitare de membri si toate lumile mai noi au limitare si toate lumile ce se vor deschide au limitare?:(
 

DeletedUser

Nu Stiu Cum Vi Se Pare Voua Dar Mie Mi S-ar Parea O Limita Foarte Buna De 300 Membrii Ca 200 E Cam Putin
 

DeletedUser

Nu Stiu Cum Vi Se Pare Voua Dar Mie Mi S-ar Parea O Limita Foarte Buna De 300 Membrii Ca 200 E Cam Putin

100 sau maxim dar maxim 200 desii la 200 de membrii se poate zice ca tribul este aproape mamutzel sa nu zic "mamut" ca sa nu mai fie vorba de 300 de membrii..
 

DeletedUser3721

................:(:(:(:(am asteptat mult l5 si cand am vazut nelimitat mia cazut fata.daca o sa se exagereze umpic ma tem ca mai mult de 10 triburi no sa existe in toata lumea............jalnic.........:(:(:(.
o lume 6 cu limita de 100 ar fi indicata.
 

DeletedUser

dezamagitor...sper totusi ca pana la urma sa apara si o lume cu limitare de 100 din initiativa adminilor;) ... daca asteptam dupa voturi nu va fi niciodata:(
 

DeletedUser

macar sa trimita un mesaj pe toate lumile in care sa anunte de sondaj si sa lase cateva ore sa se voteze. sunt sigur ca altu ar fi rezultatul.
 

DeletedUser

DA

Sunt de acord cu limitarea triburilor la 100 de membri.Scria cineva mai sus...e mai multa organizare mai mult spirit de echipa :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus