LS-AX vs. BURN

DeletedUser

Side 1: LS-AX

Side 2: BURN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 21,627
Tabăra 2: 6,017
Diferență: 15,610

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 15
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 121,345,926
Tabăra 2: 36,304,734
Diferență: 85,041,192

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 154,715
Tabăra 2: 130,441
Diferență: 24,274

image.php


In curand...
 

DeletedUser

avand in vedere distanta dintre triburi nu prea vad rostu ,
dar un razboi e razboi !
spor la treaba!
 

DeletedUser

din care stiu eu si stiu destul fiind membru BURN,intre BURN si LS-AX exista un pna.de altfel statistica spune clar ca nu exista nici un razboi asa ca nu vad rostul acestui topic
 

DeletedUser7321

:))) penibil nu ne baga nimeni in seama si deschidem topicuri aiurea, poate poate atragem si noi atentia, sau poate nu:p...asa informativ intre burn si ls-ax este pna....este un pna pe care ambele triburi il respecta, ba mai mult tribul burn nu are nici un front cu tribul ls-ax, distanta dintre cele doua triburi este foarte mare...Bafta si spor la inobilari 2 all
 

DeletedUser7321

Si pentru cei interesatyi asa arata graficele....cele postate sus sunt generale si nus reale pt k diferenta de vechime intre triburi este foarte mare...oricum din punctul tribului BURN acest topic poate fii inchis....Bafta si spor

Side 1: BURN

Side 2: LS-AX

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 209
Tabăra 2: 199
Diferență: 10

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,315,650
Tabăra 2: 798,781
Diferență: 516,869

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php
 

DeletedUser8987

el s-a referit ca in viitorul apropiat va fi razboi numai tot atata sariti cu gura
 

DeletedUser

Ce razboi sa fie in viitorul apropiat cand Burn si LS-AX deabia au contact prin cateva sate :confused:
 

DeletedUser7321

ok, el sa referit k va fi...dar cum sa spui de razboi cu un trib care nu ai frotn comun, razboi faci cu un trib cu care ai ce imparti, care iti sta in calea aplicarii strategiei nu cu un trib cu care nu te intercalezi deloc:)))....in fine fiecare zice ce vrea..bafta si spor
 

DeletedUser8987

sau poate s-ar referit la ruperea aliantei dzeu stie ce a vrut sa zica
 

DeletedUser7321

nu am nici cea mai vaga idee...oricum haios e ca am discutat si cu cei din conducere si nimeni nu stie nimic...toata lumea e constienta k asa ceva este imposibil din cauza distantei mare dintre cele doua triburi

Oricum bafta 2 all
 

DeletedUser

M-am referit ca din acest moment s-a rupt si acel PNA existent cu voi..deci cele cateva satuce ale voastre care se intersecteaza cu noi vor deveni proprietatea LS-AX :D
 

DeletedUser

Asta pt. ca ne-a deranjat faptul ca a-ti rupt alianta cu noi si ne-ati trecut la PNA..
 

DeletedUser7321

man fi serios sunt 2 sate..si voi aveti intercalate in zona noastra mare vreo 40 sate nu crezi k p noi ne avantajau cele 40 sate mai mult decat cele 2:D...in fine nu avea dc sa va deranjeze din moment ce nu era nimic de impartit...si nici nu ne ajutati p noi cu nimic cum nici noi nu o faceam dealtfel ce rost isi mai avea....un pna era din respect pt vechea alianta si pt trecut...in rest nusi avea nici un rost si asta o stiu toti cei care cunosc harta triburile L3...bafta si spor
 

DeletedUser

:)

Categoric nu va fi nici un razboi intre LS-AX si BURN!!!
BURN a anuntat desfacerea aliantei. Asa ca... daca BURN a considerat ca alianta nu mai are sens nu vad de ce PNA-ul are avea vreunul!
Simplu!
 

DeletedUser7321

Te salut...haideti sa fim realisti dak ati analiza putin harta ati vedea k distanta dintre zonele in care activeaza cele doua triburi este foarte mare...asa k sa fim seriosi dak neam dori o alianta am obtineo cu usurinta...la fel ca si cum daca ne-am dori razboi ar fi la fel d usor...dar cine ce ar castiga...nu cred k avem vrun beneficiu real...nu avem nimic de pierdut si nici de castigat...tocmai d aceea pe aceasta cale va urez multa bafta si spor la inobilari si poate vreodata vom ajunge vecini, pana atunci mult succes 2 all si spor la inobilari:D
 

DeletedUser8987

kovaly acum ce vrei sa faci mai multe posturi ?... ai mai zis odata ca distanta intre triburi este foarte mare 8-| iti place sa te repeti ?:| ..
Omul a gresit cand a facut acest topic asta este .
 
Sus