LS-AX vs. BURN

DeletedUser7321

ti sa mai spus iti repet si io mai intai citeste ce se posteaza si apoi comenteaza...si peste toate cand o sa faci parte din conducerea tribului LS-AX atunci sa vi cu genul acesta de comentarii momentan esti un membru si ca membru vad normal sa respecti niste decizii , sa fi alaturi d ai tai si la bine si la rau...sincer nu vad normal k orisicine sa isi poata da cu parerea pe probleme care privesc strict anumite persoane care la urma urmei raspund!!!legat de a ma repeta dragule numi face nici placere si nici timpul necesar nul prea am sa stau p forum prefer sa caut solutii ca treaba in BURN sa mearga mult mai bine decat acuma....asa k scuzele de rigoare dak consideri k tiam gresit cu ceva tie si oricui altcuiva..o zi cat mai minunata si spor la inobilari
 

DeletedUser4863

Categoric nu va fi nici un razboi intre LS-AX si BURN!!!
BURN a anuntat desfacerea aliantei. Asa ca... daca BURN a considerat ca alianta nu mai are sens nu vad de ce PNA-ul are avea vreunul!
Simplu!

Pt 40 de sate adunate toate tu declari razboi.

LS-Ax = Conducere unpic cam pe langa foita de joc.
 

DeletedUser

loveisintheair ce parte din "categoric nu va fi nici un razboi intre LS-AX si BURN !!!" nu intelegi?

alianta cu BURN am incheiat-o eu ...dar erau alte conditii ,alta harta ...chiar nu inteleg de ce a fosta mentinuta atata vreme :)
 

DeletedUser4863

loveisintheair ce parte din "categoric nu va fi nici un razboi intre LS-AX si BURN !!!" nu intelegi?

alianta cu BURN am incheiat-o eu ...dar erau alte conditii ,alta harta ...chiar nu inteleg de ce a fosta mentinuta atata vreme :)


Eu inteleg foarte bine D-le si vad foarte bine.Daca ai citit primul meu mesaj in acest topic a fost. O aluzie la Granita aia care o are Tribul LS-Ax.


Si daca Bleahh face un topic cu prezentarea unor statistici inseamna ca ar dori sa aduca la cunostinta ceva.

Dar in fine ... N-are rost sa mai scriu la acest topic tu ai inteles lcr in felul tau.
 

DeletedUser

nu o da la smechereala cu mine ca nu iti merge...
esti senior member deci ai postat ceva pe forumul asta ,cand ai o parere diferita sau nu iti convine ceva la postul cuiva dai reply acolo si nu la altcineva cum ai facut tu!
Si sa incheiem aici discutia .Spor la cucerit !
 

DeletedUser4863

D-le eu stau cu aceste Lcr non-stop deschise ro.twstats.com/ro3/index.php?page=map

Si m-am uitat din curiozitate sa vad ce granita sa deschis pe acolo. si cum sta treaba.In fine nu inteleg dc stau sa-ti explic.
Eu nu gresesc in ce spun pe forum.
 
Sus