LS-AX vs. TDK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cat sunt de buni cei care au plecat?(si nu sunt doar 2-3)...o sa va lamuriti in momentul in care o sa dati de greu,vor fugi ca sobolanii spre un loc mai linistit.doar simpli oportunisti...

Daaaa, perfecta dreptate ai! De la o harta albastra, am plecat la o harta rosie! Oportunisti de-a dreptul, ce sa zic!
Intrebati-va "de ce" au plecat unii dintre cei mai buni din trib! Desi, va fi greu sa gasiti raspunsul fara sa stiti realitatea....Poate am sa v-o expun eu maine, cu dovezi mult mai solide decat ce s-a prezentat in LS la anumite concedieri!
 

DeletedUser

oki! atunci asteptam.e posibil sa nu se stie chiar totul.
numai ca trebuiesc si ceva dovezi...nu doar simple afirmatii.:)
 

DeletedUser

si app,daca tot e momentul destainuirilor...de ce tocmai la inamici?
intelege-ma,nu contest alegerea voastra,doar ca nu inteleg.
 

DeletedUser

sobolan esti tu draga mea ! ;)

Ooooo!Immunix...ce sari asa scumpule?ce anume te-a deranjat?sa iti aduc aminte cu ce patos perorai imppotriva celor din T.D.K.(parca mai am ceva prin mesaje...).chiar spunea cineva pe aici pe undeva (daca e nevoie caut si gasesc pasajul) ceva legat de cate triburi ai tot schimbat si in ce conditii,asa ca mai lasa-ne cu atitudinea asta de ...suparat.
in legatura cu "sobolan",imi cer scuze daca nu m-am exprimat prea clar,intentia nu a fost sa jignesc,ci s-a vrut a fi o analogie cu faptul ca pe vreme de furtuna inainte de a se scufunda o corabie primii care paraseau corabia erau sobolanii.deci probabil ca ati simtit si voi ceva de genul : LS-AX o sa cada si ati considerat normal sa va salvati fundurile (a se citi satele).
 

DeletedUser

Deci LS-AX cade? Prima veste buna pentru astazi :)

:D:D:D:D
daca asta vrei tu sa citesti din ceea ce am scris eu atunci....
daca citesti totusi ce am scris eu atunci o sa vazi ca am scris altceva.:p

ptr micuta sirena:sincer voiam sa parasesc jocul,chiar m-am plictisit si voiam sa dau inchidere cont,dar uite ca mai am rabdare "cateva saptamani",chiar vreau sa vad cat adevar este in vorbele tale.spune numai ce inseamna "cateva saptamani ptr tine(sper sa nu depaseasca 253 de saptamani).:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7905

:)

si eu sunt curios cum va cadea LS-AX in fata unui trib ca TDK care pierde zilnic sate de la Die. :)):cool:
 

DeletedUser

Side 1: LS-AX AXAN

Side 2: T.D.K. PDT

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,382
Tabăra 2: 1,840
Diferență: 542

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74
Tabăra 2: 186
Diferență: 112

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 16,879,921
Tabăra 2: 15,242,152
Diferență: 1,637,769

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 693,482
Tabăra 2: 1,864,950
Diferență: 1,171,468

image.php
 

DeletedUser6837

incepu engy sa se laude...
el care are iesire la granita pe 10 k-uri si innobileaza de acolo jucatori de maxim 200 k si astfel creste...
 

DeletedUser

:D:D:D:D
daca asta vrei tu sa citesti din ceea ce am scris eu atunci....
daca citesti totusi ce am scris eu atunci o sa vazi ca am scris altceva.:p

ptr micuta sirena:sincer voiam sa parasesc jocul,chiar m-am plictisit si voiam sa dau inchidere cont,dar uite ca mai am rabdare "cateva saptamani",chiar vreau sa vad cat adevar este in vorbele tale.spune numai ce inseamna "cateva saptamani ptr tine(sper sa nu depaseasca 253 de saptamani).:)
si eu sper si sunt convinsa de acest lucru ......de craciun cred ca am sa beau sampania in zona sudica a k62 intr-o mare albastra :):):)
 

DeletedUser7905

:)

incepu engy sa se laude...
el care are iesire la granita pe 10 k-uri si innobileaza de acolo jucatori de maxim 200 k si astfel creste...

mah mihai asa o fi :)))) stii k eu nu te contrazic :) tot ce zici tu ii axioma pentru mine :)
cand o sa aveti voi rangurile de agresor/aparator ale mele respectiv punctele mele atunci sa va legati de persoana mea :)

P.S. am iesire la 11 k-uri va ofticati ? :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus