LS-AX vs. TDK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6553

hmm de PNA cu Scitii ..... de unde stim noi k acel caz nu este inventat k scitii sa blindeze granita ?:)

Esti un nenorocit neghiob si prost crescut !!!
cum poti sa fi atat de cretin sa crezi asa ceva baaa tembelulee??? !!! X(
 

DeletedUser7905

:)

eu nu va contrazic dar nu am vazut pana acuma nici o dovada clara k acel caz este adevarat
 

DeletedUser

TDK a ajuns pe 2 prin recrutari ... asa k m-ai scuteste-ma

hmm de PNA cu Scitii ..... de unde stim noi k acel caz nu este inventat k scitii sa blindeze granita ?:)
eu zic ca dati prea multa importanta unui om ce nu caracterizeaza tribul die:( ....... imi pare nespus de rau de tine prietene ...........mai invata ceva si de la onoarea si demnitatea colegilor tai ......
 

DeletedUser6837

care colegi cataline?aia 5 maxim 10 care stiu ce e ala caracter?
 

DeletedUser

e vorba de un gest omenesc,de solidaritate,dar asta nu o poate intelege oricine.
sa poti intelege asta,ar trebui sa ai un suflet in tine,sa fii om. :D
 

DeletedUser

Fac un apel la voi sa nu transformati acest subiect intr-un circ.
Nu voi comenta alegerea nimanui, actele fiecaruia vorbesc de la sine.

Gandul meu este alaturi de baiatul asta, sa-l tina Dumnezeu in viata si sa-i dea putere de refacere, jocul vietii pentru el este inca la inceput.
 

DeletedUser

sunt oameni in die care intr-adevar stiu ce este aceea "onoare" !!! la fel cum sunt si alt gen de playeri pe acolo( ca in orice trib) dar care ar trebui lasati in pace si ignorati ...stii ce spunea un compozitor mediocru , cel ce a compus suita sublima, Carmina Burana ? "ignoranta este cea mai usoara cale spre satisfactia spirituala" ... asa ca .......
 

DeletedUser

Dumnezeu sa ii dea vointa de viata !!!

Se pare ca are, joaca renghiuri si din spital. Cu o jumatate de ora, inainte de momentul in care trebuia sa fie deconectat, a deschis ochii. Nu stim daca e vreun gest involuntar al corpului sau un semn mult mai bun, atat s-a aflat de la familia lui, cert este ca deocmadata s-a revocat decizia de decontectare si prelevare de organe. Cand vor relua legatura, sa speram ca avem vesti bune.

Povestea lui e mai lunga si mai dureroasa, el jucand din spital in ultimele lui, lucru pe care nu l-au stiut colegii, el fiind cel care se ingrijora pentru restul si nelasand sa se afle situatia lui.

Daca cineva se indoieste, sau crede pe cineva atat de cinic incat sa nascoceasca o asemenea poveste, il rog sa sa gandeasca, pentru cateva secunde, ca se inseala si sa cantareasca un pic situatia lui.

Nu va costa nimic un gand bun, nici acum, si nici in viata, in general.
 

DeletedUser

Rog un moderator sa inchida acest topic, suntem bipezi toti, dar nu si umani.
Cinsismul este necesar pentru supravietuire, dar unii au dus lucrul asta la extrem.
Sorine, in sanatatea ta!
 

DeletedUser

noisette
nu are rost !!!!
cazaturile in cap din copilarie nu se trateaza!!!
 

DeletedUser

Daca nu sunteti in stare decat sa degenerati in conflicte dintr-un astfel de incident, atunci evitati sa va dati cu parerea.
E ultimul avertisment, orice deraiere va fi sanctionata.
 

DeletedUser

MADA Soryn: s-a trezit din coma
MADA Soryn: ** mai tarziu
MADA Soryn: nu pot sta

primit in trib...sa sepram a lucrrile vor evolua spre bine!
 

DeletedUser

uite mai engy
multumit!!

CHiar credeai ca inventeaza cineva asa ceva sa nu ne atace DIE!!
esti tare INCET !!
 

DeletedUser

daca cineva are impresia ca toata treaba asta a fost inventata cu un anumit scop d-zeu sa nu-i ajute...cei care nu pot transmite un gand bun pt un om in suferinta sa se abtina de la orice comentariu! multumesc! :)
 

DeletedUser

8:49:39 PMPoruncă modificarea numelui
Origine Jucător: silvica
Sat: Seth 4 (436|503) K54
Ţel(direcţie) Jucător: femeie
Sat: Sa atace inumanii aici! (433|502) K54
Sosire: 30.09.08 22:54:46:952
Sosire în: 0:05:21
» Piaţa centrală
» Arată timpul
 

DeletedUser

silvica, ar trebui sa-si aminteasca ca in urma cu putin timp a fost chiar el internat in spital iar eu am primit un mesaj din partea fiului lui sa accept sitter pana revine.
Am acceptat si dupa ce a revenit din spital, la scurt timp a parasit TDK si a intrat in Die....
No coment!
 

DeletedUser

silvica, ar trebui sa-si aminteasca ca in urma cu putin timp a fost chiar el internat in spital iar eu am primit un mesaj din partea fiului lui sa accept sitter pana revine.
Am acceptat si dupa ce a revenit din spital, la scurt timp a parasit TDK si a intrat in Die....
No coment!

"daca mintea ar creste pe toate santurile ar paste-o si magarii"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus