Lumea 18 - setari

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ne vedem pe lumea 18 .. eu tot intru :D hai succes!

PS : NU VA PLACE NU INTRATI!
 

DeletedUser

chiar nu imi dau seama de ce va ambalati pe aici ...setarile au fost hotarate ..cui ii convine e bine cui nu e iara bine ..asa ca nu mai spamati aiurea
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
Deci in legătură cu viteza de server îmi pare foarte rău dar nu pot modifica nimic, va trebui să rămână viteza 1 :( ,ce am mai văzut este că vă deranjează limita de 50 de membrii în triburi, acest lucru îl putem modifica la limita de 80 dacă vă place mai mult :)
 

DeletedUser

80 :D ar fi ceva :) - eu personal vreau limita membrii trib 80

o sa intre, stai linistit si inca cati , eu intru :D

(este mai bine daca nu intra multi ca am lumea 18 in maini :D)
 

DeletedUser17308

re

carmi.. e bun asa.. 50 e de ajuns.. poate poti pune 40:))
-radule.. lumea intra..:)
 

DeletedUser

Deci in legătură cu viteza de server îmi pare foarte rău dar nu pot modifica nimic, va trebui să rămână viteza 1 :( ,ce am mai văzut este că vă deranjează limita de 50 de membrii în triburi, acest lucur îl putem modifica la limita de 80 dacă vă place mai mult :)

20 nu se poate?Hai treaca de la noi 10...


Hai s-o lasam in craciun
 

DeletedUser

Deci in legătură cu viteza de server îmi pare foarte rău dar nu pot modifica nimic, va trebui să rămână viteza 1 :( ,ce am mai văzut este că vă deranjează limita de 50 de membrii în triburi, acest lucur îl putem modifica la limita de 80 dacă vă place mai mult :)

Noi ne dorim mult o lume cu viteza 2,de ce nu se face una?
 

DeletedUser

Am asteptat atata timp sa fie o lume cu viteza 2, speram ca o sa ma las de world 44 ca e greu sa vorbesti doar engleza 24/24... macar s-o fi facut 1.2,1.5,1.6 etc... lumea aceasta va fi ca pe 9 cu exceptia talerilor redusi care este un avantaj... cu tribul e urat daca n-ai macar 80 membri, unde au fost 50 am cam dat rateu (pe 12 si 14)... chestia cea mai urata e ca nu se vor mai putea face farmari si innobilari interne...Priviti partea buna, se putea deschide si o lume cu viteza 0.5, ala-i minimul absolut intalnit pe net (w35 parca)... Suntem "incantati" de deschiderea lumii 18, dar asteptam cu nerabdare lumea 19...:d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus