Lumea 18 - setari

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Din cate am observat pana acum doar jucatorii vechi si experimentati sunt dezamagiti de setari si nu vor juca in rest va fi plin de...n00bi:tare:poate pe aceasta lume ar merge din nou un trib scoala deoarece vor avea foarte multi candidati, de fapt mai multe triburi scoala avand in vedere limitarea nr de membrii per trib...:d
 

DeletedUser

setari

foarte bune setarile, demult le asteptam si sper sa nu se schimbe:)
 

DeletedUser4920

Din cate am observat pana acum doar jucatorii vechi si experimentati sunt dezamagiti de setari si nu vor juca in rest va fi plin de...n00bi:tare:poate pe aceasta lume ar merge din nou un trib scoala deoarece vor avea foarte multi candidati, de fapt mai multe triburi scoala avand in vedere limitarea nr de membrii per trib...:d




Daca se face trib scoala ma bag sincer vorbesc acum.
 

DeletedUser

pentru ca totusi nu vreti sa intelegeti de vorba buna apelam la varianta mai "hard" - sanctiunile.

@ andreiuntaru - echipa de tehnicieni stabileste limita de viteza a unui server - de exemplu in aceasta perioada pe nicio lume internationala nu s-a depasit viteza de 1 la servere.

@ fragzor - gresesti cand mentionezi cele spuse de tine caci interesul nostru este sa atragem jucatori. daca ne durea in cot cum zici tu nu lasam aceasta dezbatere privind setarile serverului.

pentru moment mai mult de viteza 1 nu se poate la server.

Interesul vostru e sa atrageti jucatori ? De cand ? Chestia cu votul circula pe forum de vreo 5 luni, dar nimeni nu o baga in seama .
 

DeletedUser

Va fac o propunere stimati admini. Decat sa deschideti o astfel de lume, mai bine amanati deschiderea ei pana atunci cand va fi posibila o lume cu viteza de macar 1,5. Cred ca puteti daca doriti sa exprimati dorintele jucatorilor de pe www.triburile.ro celor de la Innogames. Daca doriti sa va ajut cu o traducere in germana a ideilor exprimate in acest topic va pot ajuta cu placere.
Parerea mea si nu numai e ca daca se va deschide aceasta lume va avea efect invers si anume nu va atrage mai multi jucatori ci ii va face pe jucatorii care cumpara constant puncte premium sa paraseasca jocul. Cred ca puteti face acest gest pentru noi, jucatorii de rand.
Va multumesc pentru atentie.
P.S. @lamine scuze dar nu m-am putut abtine, astept vacanta si pe contul asta, spor la treaba in continuare
 

DeletedUser

pai inca 50 de posturi si e senior.
ca sa fiu on topic: setari nasoale
 

DeletedUser

ce va intereseaza pe voi cind voi fi senior ?
problema mea vi se pare ca fac spam acum is la al 2 post pe tema aceasta

mie imi convine 50 membri in trib
 

DeletedUser

Aceste setari sunt perfecte :D m-am obisnuit cu ideea :) !

(PRESUPUN CA ITI FACUSEI PLANURI DE TRIB MAMUT DE 500 MEMBRII ? :) )
 

DeletedUser

limita putea sa fie si 20 dar viteza e chiar jalnic sa se puna sa doneze fiecare cate 1 $ daca nu isi pot deschide o lume cu viteza mai noua si fac ei un server cu banii nostri


P.S nici eu nu stiu ce am scris:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus