Lumea 43

  • Autor subiect DeletedUser46513
  • Data de început

DeletedUser

Ar fi o lume mai interesanta. Sunt si barbare generate de joc, alea de le farmam la inceputul lumii.
Oricum se baga prea putine barbare la inceput, daca ai noroc nimeresti langa 3-4, daca nu nu pupi nici unul, si diferenta se simte.
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Eu vreau o lume cu
Biserica
Steaguri
Fara admini in joc
Si cu secrete ca de mult nu sa mai deschis una viteza 1.0
 

DeletedUser

Baieti imi aduc aminte ca in trecut sa deschis lume cu Fermare limitata , fermarea era limitata in functie de nr de zile de cand era deschis contul .
In primele zile cand ma logasem pe acea lume fermam dimineata ce fermam apoi cand ajungeam la 100k resurse trupele nu mai aduceau nimic pana a doua zi cand puteam ferma din nou 100k+10k resurse si in fiecare zi limita de farm a crescut pana sa ajuns la 1milion pe zi maxim .
Cred ca ar fi interesanta din nou o lume cu limita de fermare ptr ca i-ar incetini din nou pe aia smeckeri si nebuni din clasament ( nebuni in sensul bun ... obsedati de triburile.ro :D )
 

DeletedUser

Viteza...2...Va rog !! Deja foarte mult timp nu a fost aceasta viteza de joc
Ar fi foarte bine ca Lumea 43 cu viteza de joc 2
 

DeletedUser38518

2 cu 1 nu se vor mai face pe ro din cate am inteles...in cel mai bun caz 2 cu 0.5
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu e vorba doar de ro....nici pe la altii ( fara masters ) nu am mai vazut 2/1.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Parerea mea e ca orice combinatie de setari e acceptabila mai putin asta ”comenzile ( atacuri/sprijine ) pot fi decalate cu maxim 2 secunde în mod aleator.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Lasa ca odata la 2 ani nu se supara nimeni, din ce am vazut unora le place setarea, ma rog...nu intram in detalii.
Ar fi bine sa fie doar 4-5 aia...din pacate :)
Scripturile ilegale nu pot fi contrate decat in mica parte de setari, ca orice lucru rau...se adapteaza.
 

DeletedUser42339

Ti-as spune mai multe dar nu vreau sa le dau motive colegilor mei sa ma trimita asa din a doua zi din 2015 in vacanta!
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Lasa ca odata la 2 ani nu se supara nimeni, din ce am vazut unora le place setarea, ma rog...nu intram in detalii.

Pe 39 si apoi 42 ,mie mi s-a parut prea repede sa fie introdusa setarea asta .Eu nu m-am putut adapta la ea ,e oribila si sunt foarte multi cei care nu ar juca cu asa ceva .Da ,e o categorie care savureaza setarea asta..la aia nu conteaza cum dau nobili pe barbari,pot da si cu decalaj de 10 secunde:))


Am jucat pe 39 ,toata lumea iubea pe toata lumea,toti eram prieteni,daca era fara limita in trib se termina dupa o luna lumea aia :))))))
 

DeletedUser

Mai devreme, dupa 15 ianuarie, inceput februarie cel tarziu.
Lumea 34 se inchide pe 15 ianuarie,lumea 37 pe 21 ianuarie si pe 18 februarie lumea 35. O sa ramana putine servere active, asa ca vor da drumu' la altele cat mai rapid.
 
Sus