Lumea 7

DeletedUser2368

Asteptam si noi L7 nu e panica ! Asteptam doar sa fie viteza mai mare... In rest limite si una alta nu ne intereseaza ! :D
 

DeletedUser574

Asteptam si noi L7 nu e panica ! Asteptam doar sa fie viteza mai mare... In rest limite si una alta nu ne intereseaza ! :D

nu te intereseaza mai bine spus...nu vb si pt altii...
e foarte important sa fie limita de membri in trib cat mai mica...nu vreau iar mamuti...;)
si era misto sa fie fieraria clasica.....
 

DeletedUser

nu te intereseaza mai bine spus...nu vb si pt altii...
e foarte important sa fie limita de membri in trib cat mai mica...nu vreau iar mamuti...;)
si era misto sa fie fieraria clasica.....

nu ... fara fierarie clasica....asta sa nu mai zici in vecii vecilor! m-a disperat fieraria pe clasica:|
 

DeletedUser2147

fieraria pe clasica e foarte importanta, pentru ca lasa loc de neprevazut. Niciodata nu stii cum sunt cercetate lucrurile acolo :D
 

DeletedUser5168

fieraria pe clasica e foarte importanta, pentru ca lasa loc de neprevazut. Niciodata nu stii cum sunt cercetate lucrurile acolo :D

eu vreau setarile de pe LC:

cercetari in fierarie (daca ar fi maxim 15 nivele ar fi perfect)
fara bonus de noapte
fara paladin si arcasi

si as mai vrea limita de 40-60 de oameni.... :D
 

DeletedUser2368

Fără bonus de noapte? :eek:

PS: Fără paladin şi arcaşi se pierde farmecul jocului.
Fara Bonus de noapte ca este ceva in plus... daca vrei sa joci: joci... daca nu, nu stai sa intri 1 data la 3 zile si sa mai ai si satele ! :D Noaptea atacam, noapteam ma aparam ! :D Asa e frumos :p Si oricum fara paladin si arcasi nu se pierde nici un farmec... paladinu ala e bun doar la inceput la farm si dupa in caz ca pica o arma calumea ! :D
 

DeletedUser2368

nu te intereseaza mai bine spus...nu vb si pt altii...
e foarte important sa fie limita de membri in trib cat mai mica...nu vreau iar mamuti...;)
si era misto sa fie fieraria clasica.....
Ti-e frica de mamuti? :) Eu sunt fericit cand sunt mamuti... :D Ca ii demoralizez din primele 2 saptamani... Se cere sprijin (cand omu are max 50 de lanci) se invart trupele si eu gasesc satele goale... Si usor farmabile... :D Mamuti Rulez...
 

DeletedUser2368

Corect... A fost doar greseala de tipar ! :D Defapt din 47h59m in 47h59m se intra , doar login si dupa imediat logout, sa nu apari ca inactiv in trib ! :D
 

DeletedUser8906

Super...

Ma bucur ca apare lumea 7,dar daca nu va avea viteza 2 nu vor merge multi...Pentru ca e la fel ca celalalte(cateva)!Doar cu alta poveste :)
Si in legatura cu limita,cred ca ar fi fain cu 80 membri,dar vor fi tot cate 3-4 academi la un trib :( o sa vedeti!
Mai bine limia de 150(cum nu mai e pe nici o lume daca nu ma insel) si nu cred ca mai vor fi academi pt ca cam atati membri e nevoie intr-un trib!

Mult succes!
 

DeletedUser11236

:D:D:Dabia astept sa intre vai noi T.D.W. vom fi niste candidati supremi la TOP 10 fiti sigur de asta faceti aliante de peacum stiu multe triburi se fac dar acest trib este fdin mai multe triburi formate de pe mai multe lumi :D:D:D:D:Dabia astept


ce ar fi ca pe viitor sa nu mai folosesti un asemenea font size...cred ca nu are nimeni probleme cu ochii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Mai bine puneti mana pe o carte si mai lasati triburile, pe strada nu mai aud pe unul ca a spart geamul, toti o ard cu WoW, CS, triburile.
 
Sus