lumea copiilor

DeletedUser

Unii oameni nu stiu sa gandeasca ... tu vrei musai lumea copiilor , dar care sa fie diferenta fata de celalalte lumi ?
 

DeletedUser

nici o diferenta dar doresc sa iasa lumea copiilor si sa joc numai pe ea dar asa nustiu pe care sa joc ca tot esa lumi si tot esa
 

DeletedUser

O lume a pensionarilor nu se poate de deschis?
Tare mi-as dori sa joc pe o lume alaturi de alti batranei ca mine
 

DeletedUser17004

Intra bre pe lumea clasica, acolo nu mai e 1,2,3,4,5,6,7,8,9,
E doar clasica si gata..
 

DeletedUser

ar fi tare dar ceva ar fi mai tare o lume a adolescentilor trupe diferite cate ceva asa ca cunosc unu care ar vrea asta are 17 ani:)
 

DeletedUser

ar fi tare dar ceva ar fi mai tare o lume a adolescentilor trupe diferite cate ceva asa ca cunosc unu care ar vrea asta are 17 ani:)

da.... fetele in bikini, baietii in slip sa se diferentieze... si nobilul in loc sa scada adeziunea, sa dezbrace statuia cu cate 20-35% :eek:
 

DeletedUser

Nu e o idee buna deoarece 80-90% din toti plaiery de pe triburi sunt sub 18 ani daca nu ar fi mai mare.... asa ca...

Eu nu cred ca o sa vezi o intrebare de genu '' Cum se da atacuri'' sau ''Imi imprumuti un nobil sa iau un sat si dupa aia il dau inapoi'' de la un baiat peste 15 ani sau cel mult 14..

Nu stiu daca ma intelegeti dar...
 

DeletedUser

Nu e o idee buna deoarece 80-90% din toti plaiery de pe triburi sunt sub 18 ani daca nu ar fi mai mare.... asa ca...

Eu nu cred ca o sa vezi o intrebare de genu '' Cum se da atacuri'' sau ''Imi imprumuti un nobil sa iau un sat si dupa aia il dau inapoi'' de la un baiat peste 15 ani sau cel mult 14..

Nu stiu daca ma intelegeti dar...

cei mai multi utilizatori au intre 35-54 ani ;)
 

DeletedUser

Sunt pentru ! Copii vor sta acolo si nu ne vor mai deranja.

http://www.innogames.de/en/partner-e
Varstele ar fi in general : 15-24 si 35-44 .

mi se pare o prostie
sau sa zic si nintel discriminare
am cunoscut destui disperati [scuzati.mi cuvantul] de vro 30 si de ani care pentru ei tot ce exista era numai triburi si care vorbeau foarte urat
iar niste pustani de vro 14 anisori care le.au dat clasa prin diplomatia lor si stilul de joc.
dar sunt si multi pici care nu stiu sa "vorbeste romaneste" si se dau zmei :confused:
no offence nimanui dar daca se propunea sa se faca o lume doar pt negrii sau albi era rasizm ca cei de cealalta culoare nu aveau voie, dar daca se propune o lume doar pt copii sau pentru adultii ce mai e?
 

DeletedUser

Pai nu noi ii trimitem pe copii pe lumea lor , ei isi vor lumea lor !
 
Sus