lumea copiilor

DeletedUser

pai atunci sa se faca pana in 18 ani si peste 18 ani
ca in felul asta sa existe pt ambele categorii
 

DeletedUser

triburile nu este un joc pentru copii de 10 ani . Copii de 10 ani ar trebui sa se joace altfel de jocuri.Daca sar deschide lumea copiilor asta ar insemna ca 60 % din populatie sa fie cuprinsa intre 14-18 ani.
 

DeletedUser18865

se va deschide vreo data lumea copiilor ce mult imi doresc
Pacat ca nu e dupa preferinte si dorinte.
Nu iti ajunge ca ai deja ziua copilului?

nu conteaza cine va intra dar sa fie lumea a
Atunci ma intreb de ce nu facem lumea adultilor, pensionarilor, saracilor, bogatilor, lumea lumilor in fond ce conteaza cine va intra pe ele...numai sa fie acolo.
 

DeletedUser

S-ar putea face o unealta pentru logare în asa fel încât fiecare jucător sa poata sa redenumească lumile 1,2,3,4..șamd cum vrea!
Si în loc sa se logheze pe lumea 15 va da log-in pe lumea "xxxxx"(unde xxxxx este numele ales)
 

DeletedUser

Pacat ca nu e dupa preferinte si dorinte.
Nu iti ajunge ca ai deja ziua copilului?


Atunci ma intreb de ce nu facem lumea adultilor, pensionarilor, saracilor, bogatilor, lumea lumilor in fond ce conteaza cine va intra pe ele...numai sa fie acolo.

Tu nai fost copil ?

Date'n fapt adu-ti aminte cand ai fost copil !
 

DeletedUser

si daca se deschide si pe ea intra minori, care peste 1-2 ani devin majori, ce fac cu conturile?
dau stergere?

:))))
 

DeletedUser

Am uitat sa scriu , ideea este penibila ...

La prima vedere mi se pare o idee facuta la plictiseala..
Sunt multi copii de 14 ani care pot sa-ti de'a clasa indiferent de situatie , dar sunt si multi care " se dezvolta mai tarziu "
 

pirates406

member
Scor reacție
0
Am uitat sa scriu , ideea este penibila ...

La prima vedere mi se pare o idee facuta la plictiseala..
Sunt multi copii de 14 ani care pot sa-ti de'a clasa indiferent de situatie , dar sunt si multi care " se dezvolta mai tarziu "

se dezvolta mai tarziu? - pe la 25-30 nu? :))
 
Sus