Lumi noi ! ! !

  • Autor subiect DeletedUser8906
  • Data de început

DeletedUser8906

Am si eu o propunere daca se poate numi asa.
Pe viitor cred ca ar fi mai bine sa deschideti lumi cu viteze mari cum e L7 de exemplu...
Sunt mult mai "iubite" ...
Si cred ca ar fi FOARTE frumos continuari la L clasica... Dupa parerea mea e una din cele mai frumoase Lumii de pe .ro
Si pe viitor ar fi frumos ca sa fie tot limite de membri in trib de 150-200 max...E mai frumos :p
 

DeletedUser5276

Am si eu o propunere daca se poate numi asa.
Pe viitor cred ca ar fi mai bine sa deschideti lumi cu viteze mari cum e L7 de exemplu...
Sunt mult mai "iubite" ...
Si cred ca ar fi FOARTE frumos continuari la L clasica... Dupa parerea mea e una din cele mai frumoase Lumii de pe .ro
Si pe viitor ar fi frumos ca sa fie tot limite de membri in trib de 150-200 max...E mai frumos :p

Da HARTA de la lumea CLASICA nu imi place dar daca ar fi viteza 2 fara paladin si arcasi si membri maxim intr-un trib 200 ar fi perfecta lumea 8
 

DeletedUser

dap. (mesaj prea scurt)

2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare


Sper ca ai citit asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12637

o lume marfa!!!

cea ma frumoasa lume ar fi una speed permanenta ar fi cea ma jucata va spun sigur.:)
 

DeletedUser

nu cred ca serverul poate sa suporte lumi de viteze mari (peste 2 :D) cu mii de jucatori... pe lumea speed intra cel mult 200 de membrii
 

DeletedUser8906

Si care ar fi problema?!?

Eu zic ca ar fi mult mai populat si mai accesat svr-ul...
 

DeletedUser6376

da ar fi suberb,sa fie lumea 8 tot asa viteza 2,limita de membri in trib,eu as vrea la 80 cum e si pe L 2 :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

mie miar place o lume clasica noua numai sa nu fie harta asa:((....ca ,cand dau harta nu ma pot juca:(
 

DeletedUser

batalii

eu cred ca e o ideie nu proasta,dar cu copii ai dreptate
 

DeletedUser

ma apuca rasul...cand vad ce ideii aveti...o lume speed permanenta????viteze mai mari de 2.....ce naiba oameni buni....nu toti stau doar in fata calculatorului de dimineata pana seara...lumile cu viteze foarte mari...nu sunt bune...de ex pleci 1 ora de la calc...si cand te intorci te trezesti...fara nici un sat.....GANDITI inainte sa postati.....lumea 8 ar trebui sa aiba viteza maxim 1.5....ca 2 nu o sa aiba...bat la pariu....si sa ramana toate trupele...cu cat sunt mai multe trupe cu atat e mai interesant...
 

DeletedUser

ma apuca rasul...cand vad ce ideii aveti...o lume speed permanenta????viteze mai mari de 2.....ce naiba oameni buni....nu toti stau doar in fata calculatorului de dimineata pana seara...lumile cu viteze foarte mari...nu sunt bune...de ex pleci 1 ora de la calc...si cand te intorci te trezesti...fara nici un sat.....GANDITI inainte sa postati.....lumea 8 ar trebui sa aiba viteza maxim 1.5....ca 2 nu o sa aiba...bat la pariu....si sa ramana toate trupele...cu cat sunt mai multe trupe cu atat e mai interesant...

1.5 pentru oamenii care vin pe triburile 1 secunda pe zi -_-
NU!!!!!
Viteza 2 e mult mai palpitanta si e jucat de mult mai multi jucatori asa!!!! :mad:
 

DeletedUser

ma apuca rasul...cand vad ce ideii aveti...o lume speed permanenta????viteze mai mari de 2.....ce naiba oameni buni....nu toti stau doar in fata calculatorului de dimineata pana seara...lumile cu viteze foarte mari...nu sunt bune...de ex pleci 1 ora de la calc...si cand te intorci te trezesti...fara nici un sat.....GANDITI inainte sa postati.....lumea 8 ar trebui sa aiba viteza maxim 1.5....ca 2 nu o sa aiba...bat la pariu....si sa ramana toate trupele...cu cat sunt mai multe trupe cu atat e mai interesant...

Ideea cu lumea speed e cretina, intradevar, dar faza cu toate trupele nu o inteleg. Unii vor o lume mai simpla, cu o dezvoltare mai rapida...
Va plac arcasii si paladinii? Felicitari! Aveti 7 lumi pe care sa-i folositi.
Noi, cei carora nu le plac, avem una...
Suna corect?

L.E.: Viteza 2, va asigur ca n-o sa mai fie pe L8! ;)
 

DeletedUser10572

deci eu unul zic ca inca o lume cu viteza 1 sau 2 chiar nu are nici un sens, nu ii dau dreptate celui ce apropus o lume cu viteza speedului, ar fi cel mai mare dezastru, dar totusi o viteza 5 sau ceva de genu ar fi superb! voua kiar va place sa jucati batraneste? sa stai 1 ora sa ajunga nobilul la satul lipit de tine? si sa stai 1 luna sa iti poti face nobil? totusi va dau dreptate... ca pe o lume cu viteza 5 sa ai 200 de sate... ar trebui sa alegi intre viata reala si sanatatea ta sau jocul... dar totushi... cred ca admini pot face ceva in privinta asta... cat despre paladin. si ala nu prea isi are locul. ar fi mai bine fara el... fiecare are ideile lui, admini vor face o lume care dupa iei va atrage cat mai multi jucatori... pana la urma totul se bazeaza pe asta. jucatori = puncte premium iar puncte premium = bani... si tot asa.. inca ceva off topic.. daca tot platim ptr Pct premium.. zic ca ar trebui sa ne dea ceva in plus.. nu zic sa ne dea sate de 10.000 si nobili gratis, dar harta si alte chestii de genul sar putea inbunatati putin.
 

DeletedUser7072

viteza 5 e deja de 5 ori mai rapida decat l6 de exemplu. viteza prea mare deja pentru o lume de durata. cred ca si 3 e viteza prea mare deja, dar as incerca o lume cu viteza 3. nu mai mult.
 

DeletedUser5276

eu as fi mutumit de o viteza 2,5 ca trei sigur nu vom primii
 

DeletedUser

Io sper sa nu sara de 1.5, L8, ca stam cam prost la capitolu' "timp"...
 
Sus