lykan-leon-wolves vs got-circ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

xxxxx mar 05,2013 18:52
esti ?

yyyyy mar 05,2013 20:02
dap

xxxxx mar 05,2013 20:08
vezi ca pe 13 au organizat pe voi , undeva sus langa ktasem sau cameee mi se pare

yyyyy mar 05,2013 20:14
ma asteptam sa incerce iar cu noi dupa ultimele 2 esecuri pe leon si wolves :D:D

xxxxx mar 05,2013 20:17
va fi deranj mare daca ii rupeti iar :):)
se pare ca imi vor da si mie tinte , te anunta daca imi da :p

yyyyy mar 05,2013 20:21
oky , astept :) as vrea sa vad mutra lui anastasia ...

xxxxx mar 05,2013 20:25
o sa sparga monitorul de nervi :)))))
 

DeletedUser40838

of ...v-au murit laudatorii ?
nu stiti ce mesaje sa mai postati ca sa ce ?
sa demoralizati pustii de 16 ani ?
 

DeletedUser

da , au murit saracii . dusi , ingropati , cu pomeni facute ... tot :(:(
 

DeletedUser

'felicitari' circului si got-ului pentru neindeplinirea targetului de 50 sate luate in organizatul pe care l-au avut ieri pe noi :D:D:cool:


Parte 1:
Triburi: Lykan, Lykan2
Parte 2:
Triburi: GoT, CIRCUS

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 4
Diferență: 2
:confused::confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

yeap :p

ia uite unde se ascundea campionul :):):)



Author a spus:
[player]AnastasiaIII[/player] astăzi la ora 11:10 Mulţumesc Citat
Oameni buni , si cine sa ia satele ? :))) Cine ? De fiecare data in ziua organizatelor toata lumea are treaba subit :) plus de asta , nu are cine sa ia satele . asta e adevarul . suntem impotenti :) Eu am fost campionul ieri cu 2 sate luate :))) DOUA .
sa-l cinstim cum se cuvine :p:p:p
in5ul3.jpg

Author a spus:
[player]lastfinger[/player] în data de 13.03.2013 la ora 23:01 Mulţumesc Citat
sunt convins ca nu a avut succes.........a fost gresit din start acest organizat.........nu asa se face!!!!ce putin tintele mele au fost chiar in prima linie, era clar ca sunt blindate, plus la 42 de full-uri cate am avut disponibile mi sau dat 2 tinte ......parerea mea este ca si pentru un singur sat care este blindat cum trebuie sunt putine ........drept urmare 30 de fulluri au ajuns pe un sat si nici nu am dat zidul cu un nivel jos:))...........concluzie!!!!! mai bine atacam 2 jucatori un singur sat cu cate fulluri avem(chiar si 100)si daca cumva ramane trupe putem ataca din nou , asa am si omorat trupe si fara sate suntem..........pacat de trupe......si nu este prima oara
asa sa faceti data viitoare :D:D:D
Author a spus:
[player]see us in hell[/player] astăzi la ora 14:09 Mulţumesc Citat
ce inseamna la voi linia 2 3 ??cum vreti sa luati satele din linia 2 3?:))))=)))voi nici internele si barbarele nu le luati dintre voi dar in granita?:))heliana ati veazut o?? mi o placut de ea a stat 3 4 zile a vazut k nu ia nimeni barbarele si a facut curaj si le a luat ea ce a zis dai reaqu ca aia si asa dorm lasa ca luam noi si inca ceva nu mai scoateti ochii ca nu s a facut nimic la organizat *** noi atacam cu 500 de atacuri rad si curcile de noi:))aia ataca cu 8000 si voi vreti sa luati??? cand s or strange si la noi in trib 4000 de atacuri da atunci nu merge ceva dar asa 20 30 atacuri dati voi si poate nici pe alea e logic k nu luam nimic
doar la 2 ? deja e prea mult , s-ar impune o vacanta :p
Author a spus:
Am participat la 2 organizate , de la 100 de ore departare , am spart 50 de sate de atac , am daramat satele , si surpriza :::NIMENI DIN COLEGII DE LA GRANITA NU A TRIMIS NOBILI. Si aici ma refer la zona Lykan .
Cand am intrebat organizatorii atacurilor au dat din umeri a neputinta. Cei care erau acolo putin le a pasat de sacrificiul si munka colegilor.
Cei din zona Lykan beneficiaza de zeci de mii de trupe de aparare de la tot tribul , si nu se miska in atac cu tot sprijinul acordat de intreg tribul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42309

Mai , cum sa te mandresti cu asta? chiar propriului trib ? ca " sunt campion am luat 2 sate " ?

cum sa ai 42 de fulluri si sa ataci 2 sate?

500 de atacuri la un asa trib ?

*Chestia ca nu sa trimis nobili e lipsa de comunicare :) parerea mea ...

as avea multe intrebari , dar stiu ca pentru toate astea exista master card :D
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
ce direct esti taty,fara menajamente :D..
sa le uram o saptamana "frumoasa" atunci..chiar sunt curios cum o sa arate statistica aia.
 

DeletedUser

tu vorbesti ? auzi la el , inceput de saptamana frumoasa :p adica cum incep de luni sa o tina toata saptamana ? :):D:D:D
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
pai nu asa e normal?sa fie balamuc pana vineri;sambata si duminica e zi de betie,in care se trimit atacuri sa ajunga lunea si toata saptamana
deh,omul se iarta ca nu stie ce face la betie :)
 

DeletedUser

nu-i bine sa bei in weekend ca luni in loc de 1-2000 de atacuri vezi dublu sau triplu
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
ca sa stim de unde plecam si sa vedem unde ajungem
Parte 1:
Triburi: Lykan, Lykan2, LEON, wolves
Parte 2:
Triburi: CIRCUS, CIRC.A

Timeframe: 01/03/2013 00:00:00la16/03/2013 14:30:25

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,230
Tabăra 2: 1,125
Diferență: 1,105

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111
Tabăra 2: 63
Diferență: 48

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,561,944
Tabăra 2: 8,932,615
Diferență: 6,629,329

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 989,548
Tabăra 2: 566,382
Diferență: 423,166

chart
 

DeletedUser

asta trebuie facuta luni la ora 7 sau facuta una de luni pana marti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus