lykan-leon-wolves vs got-circ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser


ti-as putea arata cum se dau si la voi nobilii , sincer stau cu spatele la pc si fac split . o data ( si vorbesc foarte serios , chiar nu iau pe nimeni peste picior ) i-am spus unui nepot sa urmareasca ceasul si sa apese tasta 1 la o anumita secunda . a intrat ttrain-ul la fix , exact cum planificasem . pana si copii pot da ttrain . sau cum dati fake-uri . sau atacuri pe bonus de noapte .
sa nu mai vorbesc sa inca trimiteti prin circulare tutoriale despre trupe si cladiri ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ti se pare ca insinuez eu ca toti de la mine din trib sunt perfecti si trimit trenurile la ms si cu tot ce trebe ?! Daca am zis eu asta te rog sa imi arati. Tot ce am facut a fost un raspuns la atotsitutorul shtaff care nu e in stare sa imi iau un sat fara trupe :).
 

DeletedUser

pai daca esti mai bun decat el meriti felicitari

Parte 1:
Jucători: fanucuganu
Parte 2:
Jucători: shtaff07

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 4
Diferență: 3

insa esti pe minus ;)

nu insinuezi insa te iei de un coleg de-al meu :p si cum orice cioara isi iubeste puii ... :):):):)
 

DeletedUser

Contul e in mainile mele de mai putin de o saptamana, sau ceva de genul :) ... sa nu amestecam oalele. Astea in conditiile in care mie nu prea imi trebuie satele alea, motiv pentru care am decis sa renunt la zona aia ca sa pot sa ma ocup mai bine de alta zona => nu bag defensiva in satele alea, ca daca bagam nici zidul nu il atingea.

Pai normal ca ma iau de el cand vad cate prostii poate sa scoata pe gura. Eu cu el nu sunt pe minus cu nimic, fostul proprietar era pe minus, iar eu nici nu ma chinui sa ii iau satele :)).
 

DeletedUser

florina,ai uitat un amananunt.si in dragoste este permis orice.iar dragostea noastra pentru ei este imensa:p
 

DeletedUser43621

fanule...te-am invitat sa ma ataci...ti-am zis ca pe satul respectiv am doar o ferma de aparare...ai ocazia sa imi areti cum se dau nobili si sa imi areti mie personal ca nu stiu cum sa ma apar...cum ai insinuat in mesaje...

esti invitatul meu:)
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Prima oara s-a dus OFF,apoi a picat si Got,au urmat Sardau si Terminator(o sa pice),culmea ambii pe granita,cine e urmatorul?
Se subtiaza granita,alianta capatand din ce in ce mai multe sate,dupa o rasturnare de situatie( a se vedea ca la inceputul anului era mult in avantajul Circusului).Oare de ce?
-un moderator sa modifice tema si sa stearga Got-ul de acolo(nu mai exista de vreo 2 luni,sau cam asa ceva)
 

DeletedUser43273

Cica...in razboi, ca si in dragoste, este permis orice!
Si cand se face dimineata va rog sa va treziti,Va reamintesc ca asta e doar un joc!!!!!

Va intreb...chiar vreti sa castigati lumea asta cu orice pret?Va intereseaza acele puncte premium care se primesc cand terminati lumea?Faceti un calcul ca vi le platesc eu pe toate doar sa aveti curajul de a juca corect si fara tertipuri din astea!!!!Uneori se pare ca si onoarea se poate cumpara.
Cu asta am zis tot.Am ramas profund scarbit de ceea ce considerati voi ca este ok.Pe bune.
O fi el doar un joc dar...ma declar mandru ca nu fac parte din familia Lykan!
 

liana

member
Scor reacție
35
Cica...in razboi, ca si in dragoste, este permis orice!
Si cand se face dimineata va rog sa va treziti,Va reamintesc ca asta e doar un joc!!!!!

Va intreb...chiar vreti sa castigati lumea asta cu orice pret?Va intereseaza acele puncte premium care se primesc cand terminati lumea?Faceti un calcul ca vi le platesc eu pe toate doar sa aveti curajul de a juca corect si fara tertipuri din astea!!!!Uneori se pare ca si onoarea se poate cumpara.
Cu asta am zis tot.Am ramas profund scarbit de ceea ce considerati voi ca este ok.Pe bune.
O fi el doar un joc dar...ma declar mandru ca nu fac parte din familia Lykan!

Pana la mesajul asta,te credeam putin mai fair~play...
Cand doar Nicuviteazu care e la voi,se lauda pe aici ca i se sterg rezervarile in circ,cand "onoarea cumparata" e a ...aliatilor tai...
Cand la urari de Pasti,circarii raspund cu "vede.te.as sub pamant" si d.alea....si sunt asa smecheri ca se cearta pe forumul intern cu dusmanii...
cand parolele si conturile merg invariabil din Circ,spre altii.....
Sa spui ca esti scarbit de altii....e cel putin fara fair-play...
Scarbit sa fii caz cu caz,de membrii circ...
De aia care vorbesc ca pe maidan,care se vand,care dau conturi,care dau acces in circ,etc....
E o maxima celebra aia cu..."iubim tradarea...dar ii uram pe tradatori.."...
Pe aia,dragule,merita sa fii fixat...
Pe acel trib merituos care atata face: injura,se vinde,tradeaza,etc...:)

Si daca ti.as spune ca inca cel putin 10 mari conturi stau alaturi de voi,datorita pozitiei pe harta...
o sa spui iar sa.i fie rusine lykanului,nu?:)))
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Nu,mai bine ne retragem noi de pe forumul extern? Si asa e mort,ingropat de pana si moderatorii intra o data la...ce rost au sa intre,vin streg,si pleaca..atat.
Eu zic sa renuntam la ceva care,practic,e inutil..poate doar de lauda,injurii si..atat.
O duminica minunata..pe conturi!
 

DeletedUser

bai mitycusule tin sa iti amintesc ca pana sa vi u ca conducator/intemeietor circu avea spioni in lykan si de cand ai venit u s-au schimbat lucrurile radical...nu ti-ai pus intrebarea dc? nu te-ai gandit dc sunt tradatori si spioni si inainte nu erau? poi u crezi ca toti tolereaza vocabularu tau si aerele tale? esti pe cale sa duci pe rapa al doilea trib in cariera ta de conducator, nu ti se pare ca aceeasi lucru patesti ca si pe l20? si chestia cu amenintarile tale sunt ca buna ziua pt mine ca m-am obisnuit cu ele de cand eram in circ...acum incepi sa ma ameninti si pe l29?

trusthead mai 26,2013 09:49
care e problema ta de tot arunci cu acuze la adresa mea pe L28 ?

ai grija de satele tale si nu mai arunca la adresa mea nici un cuvant ca daca sunt om cu tine nu inseamna ca trebuie sa ti tolerez si atitudinea de 2 lei cu care o arzi .
nu te mai umfla asa tare ca te zbor de pe ambele lumi cat ai spune "nicu viteazu lui peshte ".
 

liana

member
Scor reacție
35
bai mitycusule tin sa iti amintesc ca pana sa vi u ca conducator/intemeietor circu avea spioni in lykan si de cand ai venit u s-au schimbat lucrurile radical...nu ti-ai pus intrebarea dc? nu te-ai gandit dc sunt tradatori si spioni si inainte nu erau? poi u crezi ca toti tolereaza vocabularu tau si aerele tale? esti pe cale sa duci pe rapa al doilea trib in cariera ta de conducator, nu ti se pare ca aceeasi lucru patesti ca si pe l20? si chestia cu amenintarile tale sunt ca buna ziua pt mine ca m-am obisnuit cu ele de cand eram in circ...acum incepi sa ma ameninti si pe l29?

Ce e drept.
vine intr.o zi mesaj de la myticus...
"tot asa prost ataci,ca si pe 20"...
Ce e drept,nu stiu jocul,uite am pe aici si colegi aliati care.ti confirma asta ;)
Dar ma tot gandeam cine.i asta,dle...
Pana am aflat ca myticus e trusthead...
El & comp au dezmembrat un mare trib la fel...
cu uneltiri,pumnale.n spate( sa ne exprimam metaforic),au furat tribul,s.au facut intemeietori...
Si l.au desfiintat...
ironia fina ,noul trib se numea ceva cu onoare,bla bla...:))
onoare,la cine???
Si.am inteles atunci de unde cunosc tonul frustrat,mesajele alea care se vreau docte,dar de fapt reflecta doar veninul unui ins maruntel,si probabil neinsemnat in real...
Si,reprezentativ,cum isi vede el personal colegii,e primul citat de la profil:
"Adună toţi proştii de partea ta şi poţi fi ales în orice poziţie."
Frank Dane

Deci daca ceva e de laudat,e c.a reusit si aici:)))
i.a adunat :)))
si e leader;)

Mao,
nu te stiu...
Dar stiu ceva...
Sortii nu ti.au oferit cei mai buni aliati.
Nici macar faptul ca tu le declami loialitate pe aici,nu.i face pe ei altfel...
Ei nu ti.o declama la fel...dar stiu si ca.ti vor ramane alaturi,aici ai dreptate...
Si stii de ce?:)
Pt ca e unica lor sansa.
Voi sunteti singura lor sansa pt a mai fii in carti.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Am rugamintea sa incetati cu "citarea" de mesaje ( de oriunde ar fi ) care contravin regulamentelor de joc si forum. Doua dintre posturile precedente ( sterse de mine, de aceasta data ) au fost sanctionate conform acelorasi reguli.
 

DeletedUser

no comment

2zqvkw1.png
 

DeletedUser43273

Liana...cand te lauzi pe forumul extern cu performantele(nu la tine ma refer ci la alianta voastra) si tot spui ca Circul e slab si etc...si de fapt va bazati pe spioni, preluari de conturi si te mai miri ce tikete si minuni de felul asta...cum vrei sa fiu?
fair play e ce ati facut?nu e fair play...nu e faiur play sa preiei un cont de la inamic si sa ceri sprijin pe el:)....hai sa nu vorbim de fair play.ca da cu virgula.
nu ma intereseaza ce mesaje a dat Circul de sarbatori.Eu reprezint = cu 0.:)Imi respect aliatii.Dar pt ce zic sau fac ei ei raspund.Nu eu.Eu doar imi exprim punctul de vedere intr-un joc virtual unde singurul castig sunt persoanele cu care interactionezi:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus