lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

DeletedUser

Da liana, si dupaia se mira de ce nu primesc sittere, in universul lor ei sunt destepti si noi restul suntem praf atat ca IQ cat si ca experienta de joc. Deaia pleaca atatea conturi de la mitycus, ca e un conducator exemplar. In 8 ani de joc, asta e singurul trib in care am vazut cearta ca inamicul pierde sate in favoarea tribului :) asta spune tot.
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Referitor la spart conturi:intrebati voi adminii(cei care sustineti ca vi se sparg conturile) prin sistemul de suport si o sa va zica ca nici macar ei nu le stiu(parolele),datorita criptarii.
Cred ca e mai bine de juma de an de cand s-a renuntat la sistemul asta de verificare prin siter,dar se mai practica pe anumite continente.
Fanule,daca poti si daca vrei, am si eu o curiozitate:cum de a disparut Eduard(parca asa il cheama pe anastasia) si cum de a venit mitycus si sta,atentie cate 16 ore pe zi pe conturile altora de peste o luna jumate?
 
Ultima editare:

DeletedUser

Pe cuvant daca inteleg atitudinea voastra. Nu inteleg de ce mereu se recurge la jigniri ascunse in spatele unor nick-uri? Mereu se uita ca totul este doar virtual si ca trebuie sa ne comportam ca atare. Aici ar trebui discutat strict despre joc in termeni amiabili, civilizati, cum se pierd sau se castiga sate, strategie de joc etc, dar in niciun caz atacuri la persoana.


Pana la urma acest forum este de socializare si cred ca este facut pentru a ne cunoaste dusmanii VIRTUALI.
 

DeletedUser

Fanule,daca poti si daca vrei, am si eu o curiozitate:cum de a disparut Eduard(parca asa il cheama pe anastasia) si cum de a venit mitycus si sta,atentie cate 16 ore pe zi pe conturile altora de peste o luna jumate?

anastasia isi facuse dusmani multi in trib florin , jignea in stanga si in dreapta pe toti si au ajuns la un compromis , aveau 2 variante . fie renunta el la conducere fie renunta mai multi la joc . si asa a aparut din neant miticus care nici el nu e prea departe de anastasia .

liana , daca nu ma insel anastasia are cu ce se mandri , are destule sate luate de la noi . pe cand miticus are doar 13 sate pe cont de 5,5 mil

Pe cuvant daca inteleg atitudinea voastra. Nu inteleg de ce mereu se recurge la jigniri ascunse in spatele unor nick-uri? Mereu se uita ca totul este doar virtual si ca trebuie sa ne comportam ca atare. Aici ar trebui discutat strict despre joc in termeni amiabili, civilizati, cum se pierd sau se castiga sate, strategie de joc etc, dar in niciun caz atacuri la persoana.


Pana la urma acest forum este de socializare si cred ca este facut pentru a ne cunoaste dusmanii VIRTUALI.
intradevar . unii cred ca au inventat mersul pe jos , apa calda sau aerul pe care il respiram cu totii . discuti civilizat cand ai cu cine sa o faci , la un moment dat te saturi sa vorbesti frumos cand nu ai cu cine si il tratezi asa cum face si el sau asa cum merita .
 

liana

member
Scor reacție
35
"Nu ma bag aiurea dar eu stiu ce zic
Nu cant sa fac scandal mai mare, nu ma complic
Dar in fiecare zi mai apare un nebun
Napadit de ura vrea sa-ti arate ca e bun
V-am trezit atentia sau inca nu
V-ati venit in fire, continuati sa fiti fraieri c-o faceti bine.


Strigati 'La Familia' daca sunteti cu mine
Dusmanii mor, cand ne descurcam mai bine."
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
Pe cuvant daca inteleg atitudinea voastra. Nu inteleg de ce mereu se recurge la jigniri ascunse in spatele unor nick-uri? Mereu se uita ca totul este doar virtual si ca trebuie sa ne comportam ca atare. Aici ar trebui discutat strict despre joc in termeni amiabili, civilizati, cum se pierd sau se castiga sate, strategie de joc etc, dar in niciun caz atacuri la persoana.


Pana la urma acest forum este de socializare si cred ca este facut pentru a ne cunoaste dusmanii VIRTUALI.

dar cine se ascunde? noi toti(Nyx,Liana,eu,fanu si nicu) avem conturile de extern la fel ca si pe joc.
daca dai cateva pagini in urma,sau incelalalt topic(inchis de Raka) si citesti tot de pe acolo rezulta ca:
nu avem voie sa postam statistici,mesaje,circulare,secrete etc..pai acum te pomenesti ca nu avem voie sa mai postam nimic?
 

DeletedUser

dar cine se ascunde? noi toti(Nyx,Liana,eu,fanu si nicu) avem conturile de extern la fel ca si pe joc.
daca dai cateva pagini in urma,sau incelalalt topic(inchis de Raka) si citesti tot de pe acolo rezulta ca:
nu avem voie sa postam statistici,mesaje,circulare,secrete etc..pai acum te pomenesti ca nu avem voie sa mai postam nimic?

Posteaza dom`le ca nu te tine nimeni, dar posteaza ceva relevant.
 

liana

member
Scor reacție
35
Hai,mai Hages...
de ce relevant?
Sau ce e relevant?
ca am pus statistici,si ne.ati zic ca suntem penibili.
Am postat spionaje,cica plictisim...
Comentam jucatori,sau actiuni,etc,nu e bine...
Ce e relevant?
Ca e topic de discutat.
Relevant ~ se face pe harta,nu aici.
Aici se bla bla,pe tema,si care.i problema unora ca postam chestii irelevante?
 

DeletedUser

Voi intr-una o tineti pe a voastra numa ca diferenta dintre = cu 0 si lycani este ca noi nu ne trezim noaptea sa dam atacuri nu dua nume( shtaff07,TMC85,rocky.balboa,etc.) sau sa stam toata noaptea pe joc. noi nu stam non-stop pe joc( nu ma refer la toti din lycan aici) , nu suntem no-life , noi , punem tot timpu` real-life pe primul loc , asta inseamna sa joci de distractie , nu ca si altii sa-l transformi in dependenta.
 

DeletedUser

am dovezi foarte clare florianakis83 ca aveti persoane in trib care nu au real-life.
 

liana

member
Scor reacție
35
am dovezi foarte clare florianakis83 ca aveti persoane in trib care nu au real-life.

Si?
Oare asta,Hages,iti pare relevant?
ca tot pomeneai de postat chestii relevante...
Oare daca altii in wolves,lykan,sau **** unde nu au...Myticus are,cand spune singurel ca sta 16 ore pe zi pe sittere,doar?

Ce facem acum,ne luam si de real,si de cati dinti lipsa are x,sau ce blonda e y?
Inteleg ca "penibil",sa spui cuiva,e de banat...
Asa ca nu il scriu pe direct....
Dar ca mereu...grija magarului de unde beau oile apa..
 

DeletedUser

Mytticus e in circ , eu vorbesc strict de colegii mei , nu vorbesc de cei ce nu ii cunosc !

Atata timp cat va treziti noaptea sa dati atacuri ( unii din voi ), parere mea ca sunteti dependeti de un joc virtual care si daca-l castigati inafara de 200pp-uri nu va aduce nimic deosebit!
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
am dovezi foarte clare florianakis83 ca aveti persoane in trib care nu au real-life.

hai să-ţi zic eu ca să lămurim treaba:am 4 luni de când sunt in Wolves,şi toţi dar absolut toţi dormim liniştiţi noaptea şi atunci când e de făcut treabă,o facem toţi nu ne dăm in lături.şi fiecare are problemele lui,dar ca să stai în plus 10 minute,o face fiecare..
ori nu sti in ce trib ma aflu.
 

liana

member
Scor reacție
35
Nici noi nu am comentat vreun nick din egali,la modul personal,sau strict legat de el si viata lui personala.
Ceea ce tu tocmai vrei sa faci,legat de cineva dintr.un trib cu care nici macar pe harta nu ai avut tangente.

Si comentariile de mai jos,si dintotdeauna,ale noastre,au fost legate de CIRC.
Voi tot sariti ca avocatii apararii,desi nimeni nu vi se adreseaza...

Repet: dincolo de conducerea circ care.si apara plapuma...
vezi jucatori CIRC care sa.i sustina?:)
Nu...doar egalii se simt arsi,cand o dam de fapt cu circul..
 

DeletedUser42026

Saxoane pt. unii jocu asta a creat dependenta...ei niciodata nu o sa plece la o intalnire cu prieteni daca au de dat un atac sau sa fenteze niste atacuri.

Pana la urma e un simplu joc dar ei mai au de invatat pana o sa isi de-a seama.
 

liana

member
Scor reacție
35
asa e...
cum spuneam,grija magarului de unde beau oile apa.....

Ca vorba aia...xxxxxx...da multi...
 

DeletedUser

Liana , Daca erai atenta , ma refeream la lycani...Deoarece doar cu jucatori de la ei ma bat de cand sunt pe granita.
 
Sus