lykan -wolves vs = cu 0-circ-leon

  • Autor subiect DeletedUser43924
  • Data de început

florinakis83

member
Scor reacție
8
pai nici nu vreau sa mai postez pe aici,ca nu te poti pune cu minti luminate care repeta aceeasi chestie,dar nu vor sa vada situatia de fapt.
nu zic care,dar se stie si se vede la fiecare actiune(din partea noastra sau a lor),se vad membrii cei mai activi de partea carei aliante sunt si mai sunt de zis,dar n-are rost..
cum s-a dat drumul la evenimentul asta,au si inceput baietii sa adune puncte,ma mira ca sunt receptivi la asa ceva.
ps:la organizatul trecut nu au fost multiconturi sau ce aveti voi in cap stimati adversari,a fost doar coordonare de jucatori,ceea ce voua va lipseste,sau nu vreti sa faceti asta.
 

DeletedUser

Lykan ar trebui sa isi schimbe numele in Anonymous ... daca tot sunt asa de hackeri :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ne-am gandit si la asta :p dar e un nume prea lung si prea complicat daca ne gandim ca nu toti stiu cum se scrie lykan :D:D:D

neata
 

DeletedUser

dragi inamici,daca nu stiti care a fost problema cu Nicu, nu va mai agitati aiurea in tramvai. A fost tinut in trib in speranta ca macar in ultimul ceas sa isi schimbe atitudinea fata de jucatori si de trib, daca voua vi se pare ok la 700 sate sa ai sprijin doar 50 ferme deff, mie nu mi se pare ok, prin urmare si-a primit rasplata. Tribul nu este obligat sa creasca jucatorii gratis, cei care vor sa o faca, sa joace in alte triburi care le permit.

acum comentati, ca v-am dat subiect de discutie!
 

liana

member
Scor reacție
35
dragi inamici,daca nu stiti care a fost problema cu Nicu, nu va mai agitati aiurea in tramvai. A fost tinut in trib in speranta ca macar in ultimul ceas sa isi schimbe atitudinea fata de jucatori si de trib, daca voua vi se pare ok la 700 sate sa ai sprijin doar 50 ferme deff, mie nu mi se pare ok, prin urmare si-a primit rasplata. Tribul nu este obligat sa creasca jucatorii gratis, cei care vor sa o faca, sa joace in alte triburi care le permit.

acum comentati, ca v-am dat subiect de discutie!


Eu una sunt perfect de acord.
Tocmai asta e ideea.
Ca de fapt,a fost lasat sa creasca aiurea.
Sa ajungi la numarul 1 al lumii ca punctaj...se cheama tocmai,ca tolerati asta.
Aaa...a dat bine cand a crescut punctajul tribului cu meleoane :)))
 

DeletedUser

pe egali nu ii intereseaza punctajul, nu jucam pt sate si puncte, sunt jucatori care mai cauta ceva distractie in acest joc
 

liana

member
Scor reacție
35
Sunt convinsa :)
A fost evident asta,cand au avut si aici glas,doar dupa ce i.a mai ridicat Nicu,si au spart GOT.ul...:)
Probabil pana atunci nu erau invitati la masa celor mari ;)
Si cert si "de cand ne ia noua Lykan sate!!",se refera tot la chestia cu "nu jucam pt puncte sau sate"..
Vezi ca.i greu..
Da,nu e Triburile joc de razboi,cucerit sate,sau crescut in punctaj...E de chatuit si tricotat brasoave...;)
 

DeletedUser

imi pare rau dar nu vorbesc in numele altor triburi, deci sa ne rezumam strict la razboiul likanilor cu egalii, in plus una este sa faci puncte distrandu-te pe joc si alta sa te lauzi cu punctele pe unde apuci, cred ca de la noi nu ati vazut pe nimeni iesind la iveala cu asa ceva.
 

DeletedUser

daca voua vi se pare ok la 700 sate sa ai sprijin doar 50 ferme deff
ai ajuns sa minti si pe extern noaboo, stai u linistita ca am trm toate rapoartele cu sprijinu ce s-a restras si likanilor si stiu si ei nu trebe sa vi u sa minti aiurea pe aici...nu ai u sate cate ferme am avut trm eu in granitza sa nu mai zic cate trupe pierdute am in satele colegilor si cate batalii( pune pe forum acolo la voi cum se laudau unii noobi ca au luat trefeul de 3000 de batalii:) la mine pune un pic peste 14.000)


app. ia intreaba pe goust sa iti spuna cate ferme a avut de la mine la organizatu likanilor pe el ca ai drepturi in trib si le ai degeaba ca altceva in afara sa imparti internele nu sti:))))
 
Ultima editare de un moderator:

florinakis83

member
Scor reacție
8
imi pare rau dar nu vorbesc in numele altor triburi, deci sa ne rezumam strict la razboiul likanilor cu egalii, in plus una este sa faci puncte distrandu-te pe joc si alta sa te lauzi cu punctele pe unde apuci, cred ca de la noi nu ati vazut pe nimeni iesind la iveala cu asa ceva.

topicul nu e doar al lykan-ilor si egalilor..una la mana.
ca sa faci puncte din distractie exista 3 moduri:
1-innobilari interne(asistate de siter)
2-innobilari interne(fortate)
3-barbarele
restul doar prin razboi,si cine zice ca joaca doar de distractie,e fumata treaba si aspirat scrumul demult.poate asta se face la inceputul lumii,nu acum cand mai sunt sub 500 de jucatori,sa zicem cat de cat activi toti.
 

DeletedUser

Florine poate asta inseamna pt tine distractie, dar nu generaliza,,,,,

este foarte distractiv sa iei sate de la inamici fara sa iti pese de cate puncte ai tu sau tribul din care faci parte.

si chiar daca topicul este al mai multora, nu pot vorbi decat in numele meu sau al tribului din care fac parte.
 

DeletedUser43273

Roxy...te rog si pe tine..Nu cobora la nivelul lor.
Am pretentii de la tine si restul de la noi si aliati.
 

florinakis83

member
Scor reacție
8
E a doua oara cand dai acelasi mesaj,luminatule.
Daca nu sti,sau nu accepti diferite opinii,nu posta.
Se pare ca,Roxy intelege.Cred ca te stiu de undeva,dar imi e greau sa imi dau seama de unde.
O zi placuta voua.
 

DeletedUser43273

nu am coborat la nivelul nimanui, doar discutam amical

discutand cu ei cobori la un nivel mult prea inferior.
orice ai zice nu iesi la capat.si cu dovezi clare ei tot pe a lor o tin.ce vrei sa mai discuti cu asemenea oameni?intelegem, atat pot, atat fac..asta e.dar de la ai mei am pretentii:D...suntem "egali" nu varcolaci sau te miri ce lighioana.
 

DeletedUser

ce dovezi mai mao? vrei sa iau posturile tale si sa iti demonstrez diferite minciuini care le-ai spus pe aici ?
 
Sus