[M~K], TLA& EC Plus N academiile lor Vs Minds

  • Autor subiect DeletedUser44410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Statistică

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Alianţă 26 16 187.453 540.978
2 Inamic 16 26 455.978 130.515

pana acum diferenta e de 10 pt Minds
 

DeletedUser523

azi s-au facut si niste transferuri de la MK la Minds
ziua si vestea proasta pt MK
sincer nu-i vad prea bine...
 

DeletedUser44410

se pare ca numai e multumit domnul ganster ray.. :))) a trecut acum la amenintari asupra jucatorilor nostri el si cu masina lui verde :)) impreuna cu prieteni lui cu orientari sexuale dubioase! :))
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Parte 1:
Triburi: [M~K], [M-K], [M/K]
Parte 2:
Triburi: Minds, Minds.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 755
Tabăra 2: 250
Diferență: 505

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 47
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,743,581
Tabăra 2: 791,870
Diferență: 1,951,711

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 155,742
Tabăra 2: 195,629
Diferență: 39,887

chart

eu n-aş zice că e chiar aşa de dezechilibrat războiul.. :)
Parte 1:
Triburi: LoKo?!
Parte 2:
Triburi: Minds, Minds.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 135
Tabăra 2: 250
Diferență: 115

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 5
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 397,342
Tabăra 2: 791,870
Diferență: 394,528

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 88,492
Tabăra 2: 25,181
Diferență: 63,311

chart
După statisticile astea, Minds pare c-o cam încasează de la toţi înafară de MK. :D
Parte 1:
Triburi: Hard, Hard., Hard!, Hard ?
Parte 2:
Triburi: Minds, Minds.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 326
Tabăra 2: 250
Diferență: 76

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 5
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 923,447
Tabăra 2: 791,870
Diferență: 131,577

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45,641
Tabăra 2: 18,574
Diferență: 27,067

chart

Asta e, ce să-i faci.Dacă domnul kenji (tăticul triburilor, zeul zeilor, inventatorul strategiei) înnobilează doar barbare şi nu ajută tribul..
Ruşine! Concedierea! :)))
smiley-dance013.gif

Trust Me iun 22, 11:00
tu joaca si taci,acum nu te mai scapa nici dumnezeu :))

quz0r iun 22, 11:01
ar fi culmea să cer ajutor divin când mă joc triburile.
Stai să ghicesc. După intuiţie, sunt în dubiu că eşti femeie.

Mirina?

Trust Me iun 22, 11:06
esti in dubiu rau de tot,iti spun ca acum nu te scapa nimeni,si poti fi sigur de asta,sarmanul Ilussion e nervos de 2 zile incoace isi da seama ca nu are trupe suficiente,ca trupele lui au fost doar suficiente pana ce am aparut eu :)

quz0r iun 22, 11:07
uşor bre cu ameninţările, că nu fug. Joacă aici, arată ce poţi acum cât ai ocazia să fii vecin sau vecină cu mine.

Eu tot zic că eşti femeie. Eşti prea înţepată, kenji e mai elegant.

quz0r iun 22, 11:10
Nu ştiu ce să cred, şi barecau e la fel de înţepată ca tine. :))

Trust Me iun 22, 11:12
ce-ti mai place shaorma....
vorbesti prea mult

quz0r iun 22, 11:14
de vorbit nu vorbesc, ăsta-i scris.. şi se face cu litere, spaţii, virgule şi puncte. Ştii la ce mă refer?

şi legenda spune că încă se gândeşte la ce se referea quz0r...
+Nu mai poţi răspunde, pentru că partenerul de convorbire te-a blocat.+
 
Ultima editare:

DeletedUser1647

Mai nou o încasează de la toți inclusiv [M~K] ca în ultimul timp tot ce fac e sa dea recuperări pe satele care le luam de la ei...3 sate atât au mai luat după un "organizat" în rest stau doar după recuperări și ies pe minus.
 

DeletedUser35749

Domnule Ray, ai luat cateva sate si sari cu gura pe extern? Pana acum ai stat ascuns ca magaru'n ceata :)
 

DeletedUser1647

Nu asa e la moda? Luam mai multe dar ne-a rugat Mitzanu sa nu atacam unii jucatori din MINDS...
 

DeletedUser45790

Nu va cred, ia cazut masca aia de ceara lui kenji ? Of, cata eleganta, cat rafinament..
 

DeletedUser45675

Quz0r draga..ai uitat cand ai vrut sa vii la noi ca iti tremurau chilotii?
acum esti mare si tare in gura pe extern,ca doar de asta esti bun(fiecare cu ce se pricepe la urma urmei) nu stiu daca hard rezista mai bine ca noi sa se bata cu toata harta dragutule,noi de la inceputul hartii ne batem cu toti si am facut.o bine zic eu,cine ma contrazice vreau sa vad argumente nu vorbe be extern!
Domnule ray ,unde mai nou luam bataie de la voi? dumneavoasta inafara de o zi in care ati iesit pe plus la statistica,in restu zilelelor sunteti sub noi,doar acolo va place:))plus ca aveti si VPS carne de tun pentru voi ca ii scoateti la inaintare ,daca era razboiul direct trib la trib,nu mai erati pe harta de la inceputul razboiului,ati avut n academii ,n triburi aliate care v'au ajutat si tu imi zici mie ca ne bati in statistici?
Mister dark sorcerer,ai uitat cand ai cerut pna'ul?vrei sa iti zic de ce ai cerut pna?
-pentru ca in zona lui quz0r va tremura chilotii pentru ca nu sunteti in stare sa luptati pe doua fronturi dar mai aveti tupeul unii dintre voi sa veniti pe extern sa comentati tribul minds care lupta cu 4 triburi cu granita directa si inca e acolo in top dandu'va ceata!
O zi buna va doresc
 

DeletedUser45790

Cata suparare..
Nu este vorba de cum rezista Hard sau cine rezista, din posturile anterioare celui al meu am observat ca este vorba despre cum rezista minds. Da, minds a rezistat impotriva familiei m-k dar ce a facut in schimb? In locul satelor cucerite a preferat sa recruteze juc, poate asa aveti carne de tun si deff pentru tine, orocimaru sau kenji, nu ?
Hai sa nu vorbim de pna, cred ca nu trecuse o saptamana de joc cand am fost cautat de minds pentru o alianta/pna, de curand ai refuzat aceasta diplomatie datorita orgoliului datorat refuzului meu initial. Sa nu vorbim despre diplomatie te rog.
Nu am spus nimic despre minds, in schimb am spus despre kenji, nu stiam ca asta deranjeaza atat de tare, pana la urma urmei nici macar nu stiai ca el joaca, sau poate te prinde rolul nestiutorului, cine stie.. Poate esti si tu un om cu masca asa cum e si colegul tau..Juc pentru care jocul asta reprezinta totul si care nu au onoare si demnitate..
Ca un simplu sfat.. Ai grija sa nu mai concediezi juc care pierd sate, nu e vina lor ca tribul ii lasa de izbeliste.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1647

Geo nu cred ca e frumos sa vii pe extern si sa spui ce ti-a zis hard sau x sau y pe privat. O discutie privata e o discutie privata si atat. Ca nici eu nu vin aici sa scriu de ce m-ati cautat ieri si v-am refuzat.

Indiferent de situatie sper ca sunteti constienti ca voi dispareti si noi ramanem...

Voi ati preferat sa recrutati de la noi asa ca noi am preferat sa luam legatura cu vechi prieteni din alte triburi, deci sa nu mai comentezi ca va bateti cu 69 de triburi ca nici eu nu comentez ca in loc sa ma bat cu 10 inji care erati ma bat cu 3 triburi formate din oameni recrutati de la noi, ok?
 

DeletedUser45675

Nu cred ca mind a concediat jucatori ca sa nu apara la statistica,nu vorbi in necunostinta de cauza!
nu sunt *om cu masca* sau cum zici tu:) ce am de zis iti zic in fata ,daca pentru mine jocul reprezenta totul, cum e pentru voi ,imi faceam diplomatia cum trebuie si nu ma bateam cu toti cum fac acum. intelegi?...noi jucam doar sa ne distram,si o facem bine corect?
 

DeletedUser45675

Ray,cu tine nici nu am ce vorbi:)) esti prea jos,cand eu personal o sa fiu refuzat de tine sa vii aici fuguta pe extern sa postezi:))
 

DeletedUser1647

:)) Si cand ai vrut sa schimbi numele Minds in MK, chiar ai schimbat si profil si emblema dar eu m-am razgandit si am refuzat pentru ca voiam sa luam doar 10 jucatori si nu sa deveniti academie ce se numeste? Refuz? Si da era personal cu tine! Atat la tel cat si pe skype. :))

Nu vorbi de concediat jucatori ca sa nu apara la statistici ca m-am saturat cati ati scos. Recent okiumaro si raza dar inainte orice jucator era atacat si realizai ca nu mai are sansa il scoteai....
 

DeletedUser45675

Nu stau sa ma cert cu tine ma pe extern,cand o sa inveti sa trimiti nobilii la secunda nu la minut sa ma cauti...
invata triburile sa farmezi sa ataci si dupa vorbim,am innobilat mai multe sate din mk decat tine ma:)) si tu ai innobilat intern jumatate din academie...tu imi zici mie cum se joaca triburile,ca esti mare si tare?:)))
De acum nu mai postez aici,se fura curent!
 

DeletedUser1647

S-a suparat printesa. :))
Iti e ciuda ca ma descurc? :))

E si greu sa trimiti la secunda folosind T-train... e o intreaga arta, nimeni nu stie, doar tu. :))))
 

DeletedUser45790

Diplomatia noastra nu priveste pe nimeni, cu atat mai putin tribul Minds. Cred ca fiecare trib isi rezerva dreptul de a realiza un pna sau o alianta dupa bunul plac, nu trebuie sa dau explicati' nimanui, cu atat mai putin unui trib cu care avem conflicte pe harta.

Nu e vorba ca tu nu ai avut sansa sa ai o diplomatie buna, pur si simplu ai preferat niste juc josnici care au plecat din m-k dupa ce au crescut bine mersi acolo. Nu cred ca raza sau orocimaru sau restul juc au dat "parasire trib". Eu cred ca au fost dati afara atunci cand ai realizat ca nu prea mai au sanse.

Ma rog.. Asta nu e treaba mea, fiecare cu ograda lui.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Quz0r draga..ai uitat cand ai vrut sa vii la noi ca iti tremurau chilotii?
acum esti mare si tare in gura pe extern,ca doar de asta esti bun(fiecare cu ce se pricepe la urma urmei) nu stiu daca hard rezista mai bine ca noi sa se bata cu toata harta dragutule,noi de la inceputul hartii ne batem cu toti si am facut.o bine zic eu,cine ma contrazice vreau sa vad argumente nu vorbe be extern!
Domnule ray ,unde mai nou luam bataie de la voi? dumneavoasta inafara de o zi in care ati iesit pe plus la statistica,in restu zilelelor sunteti sub noi,doar acolo va place:))plus ca aveti si VPS carne de tun pentru voi ca ii scoateti la inaintare ,daca era razboiul direct trib la trib,nu mai erati pe harta de la inceputul razboiului,ati avut n academii ,n triburi aliate care v'au ajutat si tu imi zici mie ca ne bati in statistici?
Mister dark sorcerer,ai uitat cand ai cerut pna'ul?vrei sa iti zic de ce ai cerut pna?
-pentru ca in zona lui quz0r va tremura chilotii pentru ca nu sunteti in stare sa luptati pe doua fronturi dar mai aveti tupeul unii dintre voi sa veniti pe extern sa comentati tribul minds care lupta cu 4 triburi cu granita directa si inca e acolo in top dandu'va ceata!
O zi buna va doresc



:)))))))))) credeam că naivitatea e mai serioasă la peste 15 ani, mai ales dacă se intersectează discuţia cu kenji.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus