[M~K] vs. SR

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

florinel poate ai dreptate..daaaaaaar daca fuzionam noi?...atunci ce se zicea? :"

cred ca spuneai ca ati fuzionat de frica cea ce pare mai real;).

Stiu ca aveati relatii bune cu Wwizz inainte de fuziune,as dori sa stiu daca e posibil in ce relatii va aveti acum cu Wwizz dupa fuziune;).


Oricum se stie ca MK si Wwizz se cunosc de ff multa vreme si poate de aceea ati fuzionat ca sa fie uniti si sa aiva un razboi mare
 

DeletedUser1647

care parte? :-?ocursache care a iesit inainte sa anunt fuziunea? :))
 

DeletedUser8140

****, ca asa mi s0a parut, pe ocursache l-am vazut si mi-a sarit in ochi ca suntem vecini de clasament si de aia intreb
 

DeletedUser12846

De frica, de nefrica, ideea e ca au pierdut un razboi, cred ca totusi nu l-ar fi putut castiga si poate asta e motivul pentru care incet-incet dispar ca si trib.
Concluzia este ca noi am castigat razboiul, indiferent de motivele ce le-au avut cei din MK.

nu te mai umfla in pene ca o faci degeaba (apropo vezi ca vin in zona sa iti tin de urat):d
 

DeletedUser1647

Cer închiderea acestui topic. Am dreptul pentru că eu l-am deschis. Războiul s-a terminat. SR sunt câştigători. ↲ Toate bune.
 

DeletedUser

totusi in final lumea vrea sa site in ce relatii se afla acum Sr cu Wwizz,continua razboiul?
 

DeletedUser

lume curioasa :D

daca se continua razboiul probabil ai sa vezi alta tema deschisa pe forum..cred :))..pana atunci toate cele bune :p
 

DeletedUser1647

Continuam aici sau facem alt topic pentru statistici?

Nu de alta dar acum 5 min am trim o circulara in tribul SR care arata cam asa:

Gangster Ray astăzi la ora 14:30
Buna Ziua,

Avand in vedere buna colaborare din ultima vreme noi vrem sa va uram inainte de toate [mai bine mai tarziu decat niciodata] LA MULTI ANI!

In acelasi timp ne inchinam la maretul vostru trib si ne rugam de marele vostru conducator sa ne treaca la diplomatie in sectiunea Dusmani.

Va multumesc!
Salutari din partea fostilor membrii [M~K].
TRIBUL WWizz.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus