M.t. Vs 3-a

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ee..inn mijlocul vostru aseara s-au rupt peste 100 de atacuri..nnu e ecam ciudata chestie..!
 

DeletedUser

nu ee neaparat sa fii u ...poate e x,y sau z..da informatille circula repede..ca nu ee greu:):)
 

DeletedUser

n-au fost chiar 30 .......... oricum daca avea un singur sat rezulta ca era si moralul mic , daca erai tu sitter rezulta ca avea sprijin de la voi ............. deci nu am pierdut trupele degeaba :)

daca esti sitter la cineva si m-ai ales acel cineva nu ee in trib cu tine,nu ee neaparat sa fii primit sprijin de la noi..poate a primit de la altii din alte triburi sau poate chiar de la voi..nu se stie niciodata!
 

DeletedUser

Domnilor jucatori, de ca a fost banat jucatorul x puteti sa o discutati in privat.
De asemenea tin sa va aduc aminte ca:
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
- au fost cateva postari pe aici interesante
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
- tema este M.t. Vs 3-a si discutiile se invart pe langa
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
- nu trebuie sa mai zic nimic nu?

Tot ce este off topic va fi sters si as vrea sa nu mai vad asa ceva.
La multi ani si sa ne auzim/vedem/ scrie cu bine in anul 2009

 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: M.T.
Players:

Side 2:
Tribes: 3-A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,123
Tabăra 2: 12,884
Diferență: 2,239

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 126
Tabăra 2: 65
Diferență: 61

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 139,218,508
Tabăra 2: 87,043,064
Diferență: 52,175,444

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,341,250
Tabăra 2: 682,645
Diferență: 658,605

image.php


asta spune tot .......
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: dracula93

Side 2:
Tribes: 3-A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 0
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142,695
Tabăra 2: 0
Diferență: 142,695

image.php


si la alea 13 mai punem vreo 6 de la sl1d3r :)
 

DeletedUser

poti spune o.s vs m.t. pana akuma ..nu avem o granitza cu voi una k-lumea..sunt 3-4 juucatori in mijlocul vostru care rezista eroic,si fac o treaba buna akolo ..
 

DeletedUser

hmmm ......... inca o zi si gabytzuc tot incuiat ......... inca o zi si 3-A nu revine ........ inca o zi si 3-A ma dezamageste din nou :)) jucatori care trimit atacuri de la 60h distanta cu 213 topoare ........ hmmmm 2009 va fi un an greu pentru 3-A ......... si pentru 3-A ........ hmmmmmm in zona mea cam nu prea mai sunteti ....... gabytzuc e pa pa .......si mai e danielzmau izolat ........ :) ....... asa ca eu am dreptate cand va zic ca va impingem afara de pe harta :p ..........am doar un singur regret pentru gabytzuc :) ....... as fi vrut sa ne razboim asa de distractie ..... sa creasca adrenalina
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

i-a uite ca nu ee pa pa...:D:D:D...u lasa si ataca cu 30 de atacuri full un sat:D:D:D
 

DeletedUser

dracula..atata timp cat nu aveam o granitza serioasa cu voi, eu zic ca ne descurcam binisor..:):):)
 

DeletedUser

dracula stai usor ca gabytzuc nu mai e incuiat de maine si o sa avem timp sa ne razboim cum zici tu...si nu mai fa afirmatii gen impingem 3-a la margine....daca o sa fie cum zici tu...o sa castigati razboiul cu os....pe urma vine razboiul cu 3-a cand o sa fie granita...acum tu nici nu ajungi cu nobilul la 3-a in afara de gabytzuc pe care lam adus cu greu in k44....si e singurul din vechi membri 3-a pe k44...
 

DeletedUser

danielzmau ........ pai omule ce zici tu de o.s. :)) ........ acum va ajuta 3-A :) , de la ei aveti sprijin , in tribul lor sunteti .....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus