Manager de cont cica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Nu , nu cred ca am cerut ceva exagerat , oricum care e problema ta de fapt ? :)

Da , platesc si daca tot platesc vreau sa am anumite facilitati COMPLETE , nu jumatati , altfel nu mai platesc si le las asa cum sunt cum fac de 3-4 ani :)))
 

DeletedUser20561

Daca ar da si atacuri ar face din oricine jucatorul perfect de triburile.Cum ar fii sa dai 100-200 de farmari pe zi in primele zile ale unei lumi?Frumos nu?Sa farmezi non-stop fara sa faci nimic.


Pe viteza 1 nu se mai merita sa joci ca daca bagi pp faci cladirile in 1 minut.Stiu eu pe cineva care in o luna pe .us a bagat cam 20.000 de pp.Macar pe viteza 2 se mai echilibreaza.As vrea sa vad daca baga astia si injumatatirea trupelor.Sa facem 1 full in 1 minut.Nu ar fi cool?iti sparga unu tot si sa te refaci imediat ca iti bagi resurse din alte sate?


Ar fi genial!Sa se lase toti jucatorii adevarati!Ce bine era cand premiumul era un moft si foaia si pixul o necesitate.Acum...E invers?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu , nu cred ca am cerut ceva exagerat , oricum care e problema ta de fapt ? :)

Da , platesc si daca tot platesc vreau sa am anumite facilitati COMPLETE , nu jumatati , altfel nu mai platesc si le las asa cum sunt cum fac de 3-4 ani :)))

Remember,nimeni nu te obliga sa platesti!
 

DeletedUser

Asteptam atunci si eu si michelle sa vedem ceva de calitate :D

Si nu e vorba ca nu poti sa iti faci o grupa separata, ca daca stiam asta imi faceam, e vorba ca dintr`o mica neatentie am ramas fara biserici pe cont de 13mil si norocul meu e ca e destul de mic pentru ca daca era de 40mil sigur dadeam stergere :))

Si sigur ca si mine, mai sunt altii care din mici neatentii fac aceasta greseala si nu cred ca ii convine cuiva
 

DeletedUser30910

Asteptam atunci si eu si michelle sa vedem ceva de calitate :D

Si nu e vorba ca nu poti sa iti faci o grupa separata, ca daca stiam asta imi faceam, e vorba ca dintr`o mica neatentie am ramas fara biserici pe cont de 13mil si norocul meu e ca e destul de mic pentru ca daca era de 40mil sigur dadeam stergere :))

Si sigur ca si mine, mai sunt altii care din mici neatentii fac aceasta greseala si nu cred ca ii convine cuiva

pentru modificari in joc se pot deschide teme cu propuneri, multe au fost luate in seama
 

DeletedUser

Ak-Orochimaru-Ak nu as vrea sa-ti fiu vecin, daca intr-o zi din "mica neatentie" lasi gazul/apa sa curga ? :D

In alta ordine de idei e vina ta, managerul de cont face ce ii zici, ala nu gandeste in locul tau :) fiecare o pateste din cand in cand, am adaugat si eu intrare noua in taskbar si am recrutat cateva pagini de atac pe satele defensive ca aveam reflexul format sa dau click ... nu poti sa ai pretentia sa iti atraga atentia la prea multe amanunte ca dupa aia devine Vista, sa te intrebe incontinuu daca chiar vrei :)
 

DeletedUser2821

Eu nu mi-am daramat bisericile , dar am patit ce zice lordkiller :)) da le-am oprit in decurs de 2 zile parca ca nu aveam rabdare =)

alex02dsa - Vai , cum mi-ai dat tu replica aia inteligenta ... iara au aparut moderatori fantoma de care nu am auzit pe forum pana sa se faca moderatori ? interesant.

marelecastigator - tu esti cu cativa ani in urma , nu mai are rost sa iti raspund la intrebarile alea stupide...
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Fara aluzii,ca eu nu am facut aluzii la inteligenta ta.In rest refuz sa-ti comentez afirmatiile!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Cifra de afaceri nu reprezinta profitul companiei.
Cifra de afaceri reprezinta totalul veniturilor pe care il fac ei,din care se scad impozite,taxe,TVA,cheltuileli cu personalul,cu serverele.

Te cam contrazici ... Spui ca CA nu reprezinta profitul dar reprezinta veniturile minus cheltuielile unei companii (adica exact profitul). Stii tu ceva dar nu stii bine : CA reprezinta totalitatea veniturilor nete din activitatea de baza :)

PS : bine ai venit in team.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Da scuza-ma,ma gandeam la altceva,vroiam sa spun ca profitul reprezinta totalul veniturilor din care se scad taxe,impozite,TVA,cheltuieli cu personalul,serverele si alte cele

Oricum multumesc!
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Remember,nimeni nu te obliga sa platesti!

Gresit.

Domnule dealer, am cumparat o masina de la dvs. si nu este ce scrie pe factura, adica dupa 3 luni i s-a marit consumul de carburant etc etc etc ...

Domnule cumparator, nimeni nu te obliga sa cumperi masina. =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

E ridicol sa gandesti astfel, sfatul meu este sa nu mai dai raspunsuri daca nu esti stapan pe tine.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Gresit.

Domnule dealer, am cumparat o masina de la dvs. si nu este ce scrie pe factura, adica dupa 3 luni i s-a marit consumul de carburant etc etc etc ...

Domnule cumparator, nimeni nu te obliga sa cumperi masina. =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

E ridicol sa gandesti astfel, sfatul meu este sa nu mai dai raspunsuri daca nu esti stapan pe tine.

Gresit!S-a spus undeva ca AM face ceva si nu face?nu prea cred.AM face exact ce ii spui sa faca si platesti exact pentru ceea ce ti se ofera.Daca iti convine cumperi,daca nu te descurci altfel.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Am postat si eu asta , ak , intr-adevar , dau 200 pp , ma astept sa nu mai misc un deget referitor la asta , ca sunt lenes , de asta platesc, daca nu eram , nu mai plateam .

Ar putea introduce o exceptie , adica o cladire care sa NU SE MODIFICE DELOC in timpul demolarilor/constructiilor si astfel toata lumea ar fi fericita .

Pai uite ce zice colegul mai sus, ca vrea ceva mai bun la banii aia. Eu la asta ma refer.

Anyway, tu ai procent din MC (manager de cont) sau te pui contra asa ca sa arati ca esti cu albastru ? Vrei sa-mi para rau ca m-am bagat in seama cu dumneata ?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pot sa inteleg ca vrea ceva mai bun pentru banii aia,sunt de acord si probabil se vor adauga imbunatiri AM in perioada urmatoare!
 
Ultima editare:

DeletedUser37659

tu cumva esti alex kenji? la nume ***ncideti,locatie idem...

LE: ***ncideti = C O I N C I D E T I (haha,ce m-a cenzurat!) :D
 

DeletedUser

pfff ce mai bagati voi spam pe aci :D

lordkiller sa stii ca e foarte periculos sa stai langa mine...:D De aceea mi`am facut casa extrem de solida,ca sa nu o daram :))

Eu stiu ca e vina mea si in totalitate dar vroiam sa zic ca mai exista unii prosti ca mine care nu observa si e bine ca cei ce imbunatatesc AM sa ne ajute putin ca sa nu o mai pateasca nimeni
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus