Mare concurs!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cine ghiceste ce jucatori de pe L5 se afla sub nick-urile zorro cel mare si dark-age?(Daca joaca pe L5)

Nu am mai scris cu BB-codes



Eu nu inteleg de ce posteaza aproape pe toate topicurile ,ceva despre un eventual razboi intre MT si Waroom???


E ceva in neregula!?


Baietii au un scop...


Va rog sa postati aici parerile despre cei doi ,sau poate e doar unul,care nu au/are tupeu sa spuna ce e cu ei/el,dar incearca sa rupa niste aliante destul de vechi!!


Si daca e concurs,premiul il anunt direct castigatorului:))
 

DeletedUser

hai k am avut deja mesaje pe privat si sa impartim premiul :D:D
hai k mai facut curios ce castig ca ma dau singur de gol :D:D
sper sa fie mai mult de 3 caramele ca data trecuta :p:rolleyes:
 

DeletedUser

Am spus clar,ca premiul il anunt direct castigatorului....

Eu nu imi pot da cu parerea deoarece eu am initiat concursul---si pot fi suspectat de blat:D
 

DeletedUser

Cei doi probabil fac parte dintr`un trib apropiat M.T.`ului si WarooM , care cunosc bine situatia si ceva ii deranjeaza..:-/
 

DeletedUser6843

Am spus clar,ca premiul il anunt direct castigatorului....

Eu nu imi pot da cu parerea deoarece eu am initiat concursul---si pot fi suspectat de blat:D


Deja suna putin ciudat! inseamna ca tu stii exact cine pentru ca o sa desemni castigatorul!
asta inseamna ca esti convins 100% ce rost mai are concursul,cum jocul acesta si asa dureaza o eternitate,spune`ne tu direct :D.
Apropo daca nu posteaza nimeni,ne spui tu?
 

DeletedUser

se pare ca sunt urmarit si de admini ... postul acela referitor la admini e copy-paste din profilul unui jucator Waroom, se stie faptul ca rain e unul din admini de pe triburi si atata tot nu e o parere personala ...:p
 

DeletedUser4920

se pare ca sunt urmarit si de admini ... postul acela referitor la admini e copy-paste din profilul unui jucator Waroom, se stie faptul ca rain e unul din admini de pe triburi si atata tot nu e o parere personala ...:p

Da asa admini sunt impotriva ta am mai auzit dastea paranoia rullz :)
 

DeletedUser

jucatorul e tayfun si se pare cu nu o sa pot sa va mai tin companie pana pe 13 ian anuuuuu viitor pana cand se ridica banul .... la multi ani si tot ce va doriti, imi pare rau dar pana cand sunt debanat va las sa va faceti de cap ... ciiudat la la o zi dupa posibile schimbati de directie in viziunea waroom apare si fuziunea asta ...
ceau
 

DeletedUser4920

Romana e grea ...vezi cand incepe scoala sa ii zici mamici tale ca ai nevoie mare de niste medidatii la limba romana :)
 

DeletedUser

Nu stiu cine sunt aceste doua persoane!



M-a deranjat faptul ca vorbesc foarte mult de cele doua triburi,ca doi cunoscatori...


Si am considerat ca ar fi bine sa aflam cine sunt,poate chiar ei sa sa isi declare adevaratele identitati


nu deschideam un topic la misto,,deja m-au amenintat baietii:)
 

DeletedUser4920

Nu stiu cine sunt aceste doua persoane!



M-a deranjat faptul ca vorbesc foarte mult de cele doua triburi,ca doi cunoscatori...


Si am considerat ca ar fi bine sa aflam cine sunt,poate chiar ei sa sa isi declare adevaratele identitati


nu deschideam un topic la misto,,deja m-au amenintat baietii:)



Ce ti-au dat ca sa taci ? sigur stii ceva si nu vrei sa zici ...ti-or place citricele si te-au corupt drace :D
 

DeletedUser2821

Frate dark-age e noobu ala de tayfun ;) .
Si e din waroom si se oftica ca atunci cand eram in die. i-am luat impreuna cu gasca vreo 30 de sate ... .
 

DeletedUser

Ma baieti,,deja faceti off-topic:(((

Va bateti joc ....

Va rog sa va spuneti parrerea
 

DeletedUser6843

Frate dark-age e noobu ala de tayfun ;) .
Si e din waroom si se oftica ca atunci cand eram in die. i-am luat impreuna cu gasca vreo 30 de sate ... .



michelle2007;-united numai este demult...mai ne spameaza si el pe aici
DIscutii interminabile despre triburile putem purta 100 de ani.Apropo ar fi culmea sa incepem toti in 2009 de la 116 puncte :))
 

DeletedUser7916

al 2`lea cred ca e Innuyasha ... il stiu de pe l3 ... nu e fata de 24 d ani e un baiat :)) am ** si la tel cu el 8-|
trebuie sa fie tot unu` micutz care se plictiseste in joc
 

DeletedUser2821

Innuyasha Nu este !
A fost in die. foarte mult timp si o cunosc destul de bine .
Deci 100% nu este .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus