Marea finala....

DeletedUser

@sphz: ca privitor de pe margine, ash intreba de ce`l scoti din statistici pe pontic? nu sunt tot sate luate *** alea? n`or sa faca alea 300 de sate armata pentru ei de-acum? nu par chiar de neglijat :p
 

DeletedUser

dar sunt de acord cu tine, am si specificat ca doar m-am jucat un pic cu tws`ul:)
 

DeletedUser2154

hai ma drop mai cu talent ca m-am saturat sa urmaresc aiurea!!!
 

DeletedUser

aici sunt nishte pareri idioate date de nishte fraieri care habar nu au ce se intampla cu ei
nu ai cum sa dai un pronostic de pe acum la un razboi atat de mare...threadul asta a fost deschis degeaba

1. Jignesti fara motiv. Fiecare are dreptul sa-si spuna parerea, sa viseze, sa spuna ce vrea, se numeste libertatea cuvantului, libertatea de a avea o opinie, sau, cu alte cuvinte, democratia.

2. Pronosticuri se pot da si e destul de simplu sa le dai. Va castiga tribul sau familia de triburi care are cei mai multi membrii plictisiti de viata, cu timp liber berechet si rabdare din belsug.

3.Nu mai vorbiti pe aici despre inamici invinsi. Intr-un razboi conteaza sa-ti supui inamicul, sa-l cuceresti si nu sa-l distrugi, pentru ca daca l-ai desfiintat nu mai are cine sa-ti recunoasca meritele si sa te ridice in slavi (in cazul nostru sa te injure pe diferite forumuri).

4. Noapte buna!
 

DeletedUser13259

1. Jignesti fara motiv. Fiecare are dreptul sa-si spuna parerea, sa viseze, sa spuna ce vrea, se numeste libertatea cuvantului, libertatea de a avea o opinie, sau, cu alte cuvinte, democratia.

2. Pronosticuri se pot da si e destul de simplu sa le dai. Va castiga tribul sau familia de triburi care are cei mai multi membrii plictisiti de viata, cu timp liber berechet si rabdare din belsug.

3.Nu mai vorbiti pe aici despre inamici invinsi. Intr-un razboi conteaza sa-ti supui inamicul, sa-l cuceresti si nu sa-l distrugi, pentru ca daca l-ai desfiintat nu mai are cine sa-ti recunoasca meritele si sa te ridice in slavi (in cazul nostru sa te injure pe diferite forumuri).

4. Noapte buna!

1. Nu am jignit pe nimeni. a fost parerea mea, am visat eu...etc vrajeli de astea
2. Nu am retzinut numele familiei, sau nu dai un pronostic?
3. Aici ai mare dreptate, la fel considera si toons ca s-a infiintat NEW acuma...din fostii acvila care au fost "supusi, cuceriti, nu distrusi"...NEW ridica in slavi pe invingatorii lor.
4. Bafta :D
 

DeletedUser

Nu zic sa ingropam topoarele o perioada, dar printre atacuri ... va uram Paste Fericit! :)

bigeasterbunny2.jpg
 

DeletedUser11201

cel mai bun

Bine ziceti...Sa castige cine stie juca...Cu aceasta ocazie ca ma aflu aici va urez un Paste Fericit!

iepurasdepaste.jpg
 

DeletedUser8343

OK.. subiectul era cum isi inchipuie cineva marea finala :)
VA rog reveniti on topic acum ca ati facut urarile de Paste!
 

DeletedUser

doar c-ar mai trebui sa refaca Gangster Ray familiile alea cate`un pic, cand da pe forum :)

(nu`mi pot imagina marea finala fara sa vad harta actuala, poftim, sa nu fiu chiar offtopic :) )
 

DeletedUser

Marele dans a inceput

Toata lumea astepta sa vada cum se va sfarsi aceasta lume cine va domina.
se pare ca raspunsul o sa vina cat mai curand posibil :D
SUDUL A DECLARAT RAZBOI NORDULUI
si pana in acest moment scorul este favorabil pt noi cei din sud.sper sa se inchida si posibilitatea de a mai aparea alti jucatori pe l2 ca sa putem definitiva cat mai bine toata povestea
GOOD LUCK:cool:
 
Sus