Marele trib T-com

DeletedUser4838

KoDaT în data de 13.09. la ora 22:36
da, poti :)
Marking în data de 13.09. la ora 22:35
POT ATACA JUCATORI DIN MASON?


Asta avand alianta. Am intrebat alti lideri si nu stiau nimic. Nu e vorba de recrutat din T-com, cei care au venit la noi au si plecat cu DFA1. E vorba de cum se comporta tribul. Daca spuneau de la inceput ca nu mai avem alianta, stiam si noi o treaba. Fac jocuri de culise si umbla cu cioara vopsita, o vând la piaţă ca fiind papagal. Insa papagalii sunt ei, nu stiu decat sa se laude şi mint cu neruşinare pe extern. Scuzaţi-mi limbajul, dar copiii astia sunt aşa şi în viaţa reală. Pacat ca nu mai ai cu cine sa joci triburile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asa e, pacat. Insa ai putea sa te intrebi de cate ori ne-a facut DFA1 pe la spate. Am invatat din ceea ce ati facut voi si acum punem totul in aplicare. Am declarat razboi ~EI~, >>MaSoN a facut alianta cu ei, am declarat razboi NOI, >>MaSoN a facut alianta cu ei. In ambele cazuri >>MaSoN a promis ca nu sprijina nici o parte. >>MaSoN era aliat de nadejde atunci, membra a familiei.

SI SA NU UITAM, RAZBOIUL CONTINUA. ATAT DE FRAIER MA CREDEAI INCAT SA INCHEI ALIANTA DUPA 1 ZI DE RAZBOI???!!! :cool:
 

DeletedUser5276

Kodat imi place cum joci dar nu te vad bine! mai ales cum a aparut MoD la voi::D
 

DeletedUser

Masonii au fost cu 2 fete de la inceput...dfa1 e vai de viata lui.. trimitea msg la tot K-ul ca sa primeasca sprijin...mai au si tupeu sa comenteze de alte triburi......
 

DeletedUser1627

OnTopic:

Marele trib T-com a fost pus la dușmani de către micuțul trib MoD!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1627

Hmm... Păi "Teutons-CoalițiaOrdiniiImperiale" (scurtătura o știți voi...) va fi întruchiparea proverbului: "Buturuga mică răstoarnă carul mare (80 membri - MoD vs 160 membri - T-***) :)
 

DeletedUser

ei nu-i pe asta, calitate nu cantitate :D am văzut buturugi şi mai mici şi caruri foarte mare... adică nu era 2/1 ci chiar mai mult alianţe a top 5 împotriva la 15 jucători :D (buturugă modificată genetic)

urez succes MoD-ului :D
 

DeletedUser8954

bine spus proverbul cu buturuga!
si apropo..niciodata nu se poate imita originalul
cat despre razboi, ramane de vazut ce se va intampla :)
 

DeletedUser

Oricum DFA1 va parasi lumea asta cat mai curand..
1)s-a folosit de mason ca sa isi sprijine satele..
2)joaca numai pt satele lui si puncte...nu merita sa mai stea pe lumea 7
3)vezi sa ceri sprijin si in MoD.. gaseste niste scuze de alea jalnice... cum stii tu...
4)esti cu mai multe fete.. te folosesti de altii pt a face razboi in folosul tau, u nu te gandesti la trib... oricum o sa ne parasesti cat de curand...
poate o sa iti dai seama ca e un joc.. si poate sa afli ce inseamna "Team play"
 

DeletedUser7708

Team play? Întreabă chiar pe cel de deasupra ta, bruno 07, dacă tu consideri că sincronizări de atacuri şi nobili la secundă nu e team play, atunci te sfătuiesc să te laşi de joc.

Team play în T-com: Atacuri haotice, care cum prinde, niciunul nu l-am văzut la o distanţă mai mică de 1 minut măcar. Păcat că nu eşti în zona mea, îţi ardeam toţi nobilii.
 

DeletedUser

cu satul de 900 de puncte??? si cand esti atacat sa ceri sprijin la tot continentu???de ce ai fugit din >>MaSoN...k se ducea totul de rapa?? ai facut o alianta sa nu zica lumea k ai fugit la greu...

zeule
 

DeletedUser

Lasa-l sa se bucure si el o periodata ca e in tribul de pe locul 1 , dar el uita ca tribul de pe locul 1 nu isi are nucleul aici si nu domina zona asta , si nici nu cred ca isi va pierde tot tribul Mod armata defensiva pentru un sobolan , asa ca pe viitor s-ar putea sa faci o plimbare la marginea hartii , asta daca nu te da tribul Mod afara mai repede :)
 
Sus