Marele trib T-com

DeletedUser

eu nu inteleg de ce l-a primit MoD-ul...probabil s-au uitat la puncte...

sa stie si cei din MoD...*** DFA1 a fost atacat de un trib de 6 jucatori(vorbesc de fostul BORG)...care era in mijlocul masonilor el a cerut sprijin de la aliati....asta arata cat de bun e si cata armata are...
 

DeletedUser7708

S-a uitat undeva unde nu vei vedea niciodată tu. În schimb tu poţi să vezi în centrul universului din partea mea.

Cât despre BORG:
1.M-am mutat în mijlocul lor special să pot ajuta colegii atacaţi, le-am cucerit borgilor 3 sate de atac şi le-am rupt alte 7.
2.Am cerut sprijin pentru că eram singur întro mare de roşu.
3.Am cerut sprijin preventiv, nu că eram atacat, întreabă T-coii care au trimis sprijin dacă le-a murit măcar 1 lăncier.

De acum poţi să te dai cu capul de fiecare bit al forumului, nu îţi voi mai răspunde.
 

DeletedUser

penibil...

1"mare de rosu" :)):)) erau 6 jucatori in mijlocul tribului vostru :)):)) (respect pt BORG)
2"T-coii" sunt aia kre te-au facut sa pleci din >>MaSoN k ai vazut k se ducea totul de rapa

refugiatule :))
 

DeletedUser1627

De ce i-am primit în trib? Simplu...

1. Nu aveam nimic de pierdut!
2. Au zis că vor să se bată cu voi, chiar nu ne deranjează ca mesajele noastre să fie livrate și pe alte continente...
3. Sunt aproape de noi la intersecția K44 cu K55, ne-au deschis drumul către K55.
4. Au intrat 10 jucători, toți formând un nucleu puternic la K55.
5. Este o asigurare de a continua lupta și pe alte fronturi.
6. Nu înțeleg de ce vă deranjează că ei sunt în MoD... :)

Eh...

Asta e :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

DFA1 este recrutat ca Mesager al Mortii si livreaza mesajele ....asta indiferent de unde a venit. Daca Eek! nu l-a considerat refugiat... mult prea putin ne pasa cum il considerati voi...
 

DeletedUser

nu deranjeaza pe nimeni ca ei sunt in MoD...deranjeaza ca sunt pe lumea 7 :|
 

DeletedUser11051

MoD T-com 2-0 ultimele 24 ore :)


Side 1: T-com

Side 2: MoD

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 458
Tabăra 2: 493
Diferență: 35

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,372,398
Tabăra 2: 1,940,630
Diferență: 568,232

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


nu vad nici un 2-0
 

DeletedUser11458

t-com

t-com mah lasati eri un aliat deal vostru a rezervat un sat va instiintat la adus la adeziune 9 si cand sa ia satu se bag unu din t-com si i la luat pe tava asa faceti voi sunteit nsite profitori urez suces modului sa va rupa in bataie.
PS:dupa incident a anuntat toti membri conduceri nici nau avut bunul simt sa raspunda
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PS:dupa incident a anuntat toti membri conduceri nici nau avut bunul simt sa raspunda

Te rog frumos sa postezi mesajul pe care mi l-ai trimis mie, mesaj care probabil s-a pierdut pe drum ca la mine n-a ajuns. Sa-ti fie rusine ca minti.:cool:

P.S: Ai pierdut satul din vina ta si asa merita toti cei care sunt prea comozi. Nu te dureau mainile sa-ti anunti aliatii ca doresti sa cuceresti un anumit sat. Daca tu faceai rezervare, no comment, primeai satul inapoi.
 

DeletedUser11458

:))

nu eu am peirdut satul si nu eu am trimis mesajele eu am zis de unul de la mine din trib.Si stai linsitit ca eu nu mint.
 

DeletedUser7708

Pentru Amon:Jaguar a intrat în MoD la 22-23, a luat sat pe la 23.50 însă pe twstats apare că a venit în MoD după ora 24, de aceea e 2-0.
 

DeletedUser

dragutz ... DFA1 inca vorbeste despre Mason vc T-com! pot sa vorbesc si eu? am schimbat tribul pt ca nu-mi convenea diplomatia. am treburi neterminate. am desfiintat un jucator T-com si mai desfiintam unu daca nu ma impiedica diferenta de punctaj. dar gasesc eu pe cine sa-l ia, daca nu are onoare sa dea inceput nou si sa se duca de buna voie la marginea hartii
 

DeletedUser11458

si deu dne vrei sa am eu mesajele lu ala? as a zis ca a tirmis la toti memebri din condurcere t-com
 

DeletedUser

Invata sa-ti scrii numele, invata cat de cat limba romana si poate mai vorbim. Bafta:cool:
 

DeletedUser11458

numelek asa am vfrut eu sa il sciru dc va lauti u otit de el X(X(X(X(
 

DeletedUser11051

MoD T-com 2-0 ultimele 24 ore :)

dfa nici aku nu sa actualizat ???

Side 1: T-com

Side 2: MoD

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 513
Tabăra 2: 541
Diferență: 28

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,639,727
Tabăra 2: 2,211,225
Diferență: 571,498

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php
 
Sus