Marele TRIB TLD

  • Autor subiect DeletedUser1385
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1385

Cum au ajuns ei aici ? pe primu loc?,printr-un cuvant am sa vii descriu "Sacalii"
dovezi ?, uni membri din TLD lasa sitter si cand revin satele numia sunt, cine le iau ? Membri TLD? Oare, acest trib, e chiar asa de inspaimantator pe cum pare? nea....e un trib ca oare care....cum fac ei cu aliati ...?incerci sa rezervii niste sate? cei din conducere te tin de vorba pana ataca ai lor ?sa nu le poti lua?,si daca ai atacat inaintea baga sprijin masiv sa nu le poti lua ?..........cat de mult admiram eu acest trib acu mie sila de el ,atacasem un membru pe nume Zabin care nu avea trib si cand sa imi ajunga atacul cu 5 minute inainte intra in tld,dupa nau dorit sal excluda ....si cica suntem aliati si facem parte din familie ......tipic romanesc
 

DeletedUser

Idem, dar destul spus : timpul o sã își spunã cuvîntul și cei fãrã onoare vor fi puși la zid. Din nou, pãrerea mea...
 

DeletedUser1385

aici niste rapoarte ,cand un membru tld a lasat siiter tot un membru tld nare rost sa le dau nume si uitati ce au facut ceilalti membri
Agresor: yoliviu
Sat: 3.1godness (563|604) K65

Numãr: 0 0 0 0 1000 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 1000 0 0 0 0 0 0 0

Apãrãtor: Patriotul
Sat: 4.0 (564|605) K65

Numãr: 1151 861 0 1270 1677 0 0 0
pe toate satele lui au fost spionate nare rost sa dau toate rapoartele daca doreste cineva imi da pm
dupa spionare atacurile
esor: BurnDomination
Sat: DoomDomination (570|596) K55

Numãr: 498 0 2234 0 0 1653 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
Agresor: yoliviu
Sat: 0.2Hotararea de guvern (567|608) K65

Numãr: 99 0 3605 0 0 3084 0 0 89 12 0 0
Pierderi: 42 0 1525 0 0 1138 0 0 38 5 0 0
aastea sunt cate-va
acu ce mi sa intamplat mie , am atacat un membru fara trib pe nume Kosmos ....cand am nobilat satu ce pot vedea trupele erau trimis pe sate elite, dar oarre ce mia distrus mie foarte multa armata?Sprijin TLD
Bun nam stiut treec la alt sat si poc Anlu incepe o discutie cu mine,care era tactica ei sa ma tina de vorba sa poate ataca membri TLD sa nu pot lua satu (Aliati , familie cica) bun..eu atuncea am dat un spionaj sa vad ca are desii vorbeam cu ea, si incep discutiile cine a atacat primu,dar aici vorbeam cu tic2000 incep si vorbesc cu imi da niste rapoarte precum el ar fii atacat primu ,dar prin suprindere imi amintesc de acest spionaj si il arat, de atuncea na tacut ,dar cand au ajuns atacurile , mi-au murit trupele........Toate trupele din Komos au fost trimise pe sate Elite ,oare dece?......si in satele lui au fost trupe TLD ,...........
 

DeletedUser1385

si inca ceva..tot tld...aliati nostri...membri ai familiei CA , in urma cu cateva zile saptamani era un trib pe nume Sanct,noi NWO doream un razboi cu ei ,lideru nostru barbaru a incercat sa puna discutia in CA ,dar sa zis pna cu ei,dece oare? numia daca tld au nevoie de razboie le facem iar noi nu ? si poc dupa cateva zile undes membri Sanct? ...oare....IN TLD!.......foarte frumos valiusa :mad:
 

DeletedUser

Cum au ajuns ei aici ? pe primu loc?,printr-un cuvant am sa vii descriu "Sacalii"
dovezi ?, uni membri din TLD lasa sitter si cand revin satele numia sunt, cine le iau ? Membri TLD? Oare, acest trib, e chiar asa de inspaimantator pe cum pare? nea....e un trib ca oare care....cum fac ei cu aliati ...?incerci sa rezervii niste sate? cei din conducere te tin de vorba pana ataca ai lor ?sa nu le poti lua?,si daca ai atacat inaintea baga sprijin masiv sa nu le poti lua ?..........cat de mult admiram eu acest trib acu mie sila de el ,atacasem un membru pe nume Zabin care nu avea trib si cand sa imi ajunga atacul cu 5 minute inainte intra in tld,dupa nau dorit sal excluda ....si cica suntem aliati si facem parte din familie ......tipic romanesc

tata.......la denumirea satelor scria "rezervat tld"........daca tu nu iti dai seama e problema ta;) ......degeaba scrii aici........satele sunt ale noastre si gata......tu esti noob si nu intelegi un lucru f clar desi ti se explica
 

DeletedUser1385

HLD Membru al familiei CA , au fost niste discutii intre HLD si leon si niste certuri sa ajuns la razboi bun, valiusa il ruga pe LUkDavid sa opreasca atacurile asupra leon ,ca alfel vor fii dati afara din CA , dar oare doat lukdaviad ataca cu tribu lor si leon nu ?sau doar are nevoie de niste sate de ale tribului lor ? dupa excluderea lor , a urmat un razboi asupra lui ...
 

DeletedUser

HLD Membru al familiei CA , au fost niste discutii intre HLD si leon si niste certuri sa ajuns la razboi bun, valiusa il ruga pe LUkDavid sa opreasca atacurile asupra leon ,ca alfel vor fii dati afara din CA , dar oare doat lukdaviad ataca cu tribu lor si leon nu ?sau doar are nevoie de niste sate de ale tribului lor ? dupa excluderea lor , a urmat un razboi asupra lui ...

aici chiar vb prostii.......cei din hld au atacat,dupa ce au inventat niste pretexte ieftine,tribul Leon........acest lucru nu putea fi tolerat!!......si sa nu mai vb d uneltirile lor cu alte triburi impotriva noastra.......noi stim:D
 

DeletedUser1385

noob?scuza-ma stii cand sa pus numele acesta?dupa ce am luat eu un sat?
resor: FoH-NeXt
Sat: ~07.(X)NeXt~ (572|547) K55

Numãr: 0 0 4811 0 0 2277 135 120 66 13 0 0
Pierderi: 0 0 4811 0 0 2277 135 120 66 13 0 0

Apãrãtor: Kosmos
Sat: ~29.Ghici,Ghici~ (569|553) K55

Nici unul din luptãtorii tãi nu a supravieþuit. Nu au putut fi luate nici informaþii despre puterea trupelor duºmane.
a? cand a vazut ca ma bag si la alte sate au inceput discutiile?stai asa o rezervare se face prin numirea satelor sau anuntarea aliatiilor din zona?..hm...noob...sa nu fii chiar tu ,
 

DeletedUser1385

daca doream satele baga acel jucator in TLD nul lasa ,aiurea?sau doar sa faca discutii...?intre aliti ?sa ne rupem trupe a?...........
 

DeletedUser

man ti-a explicat si albisi ,si nienna........tu nu vrei sa intelegi si gata:mad: ......acum vii p forum sa t plangi..:mad: ........nu ai dreptate
 

DeletedUser1385

sa ma plang?nu sa va arat adevarata fatza, si nai cum sa imi explici Cand eu am atacat primu un sat si dupa veniti voi cu sprijin masiv sa nul iau eu ? ! sau cand am dat mesaj la aliati ,ca rezerv satu si am cerut daca au un raport cu un atac inaintea mesajului meu, daca primeam satele ramaneau ale voastre, dar nu ca sacalii sa ne faceti pe la spate tiind cont ca facem parte din aceiasi familie!,poate si altii jucatori ca mine le place tld, cum mia placut si mie dar pana vam cunoscut adevarata fatza
 

DeletedUser

daca as fi avut un banut d fiecare cand cineva ca tine ne-a insultat asa,acum eram bogat:) ........tocmai pt ca suntem aliati e pacat ca tu nu intelegi treburi elementare
 

DeletedUser1385

si ce ai vrea sa inteleg , ca vreti sa ne prostiti pe fatza?sau ce? zimi si mie cum se face o rezervare?
 

DeletedUser1385

cand e un sat fara trib e jucator neutral oricine il poate ataca daca doresti sa il ei tu si ai aliati un jur si dai un mesaj sa nu va incurcati voi cat timp nati facut chestia asta nu va mai laudati ca ati rezervat satele, nu pui nume la sat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Patriotul era tradator si a fost executat.......inca o data:noi stim:D
 

DeletedUser1385

motivu asta a fost acu ..? dat? daca e la toti le gasiti cate un motiv..asa ca ......
 

DeletedUser1385

sa zicem ca e asa, trebuie sal faceti pe la spate sau cand era activ nu erati in stare??cum ziceam ca sacalii
 

DeletedUser1385

nu s-al anuntati , nu intepreta cum doresti dar sa fie si el activ poate putea sa se apere singur nu sal faceti pe la spate asa e Demn ditamai tribu va statea in cale un jucato de .. 80.000?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus