Marele TRIB TLD

  • Autor subiect DeletedUser1385
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Din pacate...

Multe actiuni ale TLD sunt indoielnice!

Si cred ca este vina TLD-ului ca lasa loc de interpretat!

Aceasta remarca cu:... "noi stim"... foarte paguboasa... Nu vreau eu sa stiu care e povestea insa... A fi intr-o familie inseamna a imparti informatiile!

Incepand cu excluderea HDL... este chiar atat de greu sa-i anuntati si pe ceilalti din familie motivele excluderii lor? Va dor degetele daca scrieti? Sau... aveati nevoie sa mai cuceriti sate si i-ati dat afara... Sau... de ce DLD dupa ce a fost miseleste desfiintat, s-a dat mesaj sa nu fie atacati DLD si apoi cei din dld au spus ca au fost dati afara, apoi iar ca au fost reprimiti... Cam... Nu suna a bataie de joc?

De ce va place sa tineti totul secret? Credeti ca acest "secretism" al TLD va face vreun bine? Credeti ca veti avea numai de castigat prin actiuni subversive la prima aparenta? Nedand un motiv va expuneti la astfel de comentarii, iar imaginea TLD nu mai este cea de la inceput! TLD nu mai este ce-a fost TLD la inceput... Se transforma din ce in ce mai mult in ceva urat... parerea mea...

Diplomatia exista ca sa profiti de ea! Macar fiti diplomati cu aliatii vostri cu familia voastra! Impresia mea este ca va doare fix in cot de toti aliatii vostri si ca ii tratati cu sictir! Oare cand se vor satura oamenii de sictirul cu care-i tratati?
 

DeletedUser

stai ca e umpic...

de procesat la mesajul meu...
Sigur gasesc acum un mesaj parlamentar...
care sa scrie mult si sa spuna nimic... sa nu-mi raspunda la intrebari/afirmatii :)

Astept un... "noi stim mai bine"! Si cred ca stiu si cine o sa raspunda primul, am raspunsul pregatit :))
 

DeletedUser37

Hm hai sa comentam pe scurt.
una la mana Foh e vai de capu lui.Adica 4fs people are pana si in descriere Diliu.si de este absolut evident de ce.
Despre complicatiile cu claimul si etc de care vorbeste nu am idee nu m-am ocupat ,dont care.

Iar cat despre comentariile si explicatiile acestea se dau cui trebuie nu la marele public clar?nu datorez /datoram nimanui nimic mai mult decat este pe fatza.

Isgard vrei detalii?Intreaba-ti seful;) .El le-a primit.
 

DeletedUser

1.HLD a atacat tribul Leon si a incercat sa adune triburi impotriva TLD
2.situatia DLD-ului a fost creata d liderii acestui trib,care in ciuda tuturor explicatiilor p care le dadusem,habar nu au ce inseamna jocul asta.......dovada?:acum incearca sa stranga o alianta impotriva noastra:mad: ........d HLD ce sa mai zic?au ajuns p locul p care sunt acum datorita TLD si acum au vrut sa muste mana care ia hranit
 

DeletedUser

:)

Stiam ca tu ai sa raspunzi :)

Declarai pe un alt subiect ca tu nu vorbesti in numele TLD... Nu?
 

DeletedUser1385

valiusa ,daca nu stii,...nu mai vorbii aiurea ."diliu" e porecla primita de la barbaru ,dar na comentezi aiurea , tu nu stii niik tu nu faci nimik nu ? dar cu sanct?cand ati dorit pna si noi doream razboi dc?sa faceti voi fuziune?eu nu te-am jignit dar tu ai facuto , tipic romanesc...cand e ceva , ce faci injuri si jignesti .....mda..vai de capu meu..fii tu ...ala bun..ca intrun joc exista si jucatori mai slabi si mai buni ....fi tu aala bun si eu ala prost nu ma deranjeaza dar sa ne prostiti pe fatza numi place
 

DeletedUser

flamer...

Desi acolo declarai ca nu vb in numele TLD, ca n-ai aceasta "libertate" sau autoritate, cum vrei tu s-o denumesti...

Acum, de curiozitate, reprezinti TLD pe forum? Sau te reprezinti pe tine ca persoana?
 

DeletedUser1385

ce sa le explicatii ? voi dati explicatii favorabile voua nu ambelor triburi . multe neplaceri am avut si toate explicatiile sau toate rezolvariile cica au fost pentru voi bune si noi ramaneam cu ochi deschisi nu ?
 

DeletedUser

atunci domnu flamer...

Cum se face ca peste tot ai declaratii de genul: "noi stim mai bine"?

De ce incerci mereu sa te dai rotund pe forum si spui niste chestii la care tu n-ar trebui sa raspunzi!. Cum de Valiusha citeste forumul insa el tace si tu comentezi?

Nu odata TLD a facut manevre cu sate! Si nu numai!

Tu n-ai de unde sa stii ce stiu eu sau ce nu stiu, insa... tu parca ai fi membru PRM :) Nu uita ca sunt printre cei mai vechi jucatori din L1... am trait vazut si auzit multe! Acest server este cel mai de kk din toate serverele pe care am fost...

Stii de ce? Pentru ca exista oameni de kko! Ai grija sa nu ajungi in categoria asta...

Majoritatea au uitat de onoare, de principii de fair-play si, repet, onoare! Acest server este plin de spioni, de javre dak le putem spune asa, de lasi care injunghie pe la spate! Verticalitate exista numai dorm aceste persoane si atat...

1. Dak n-ai nici o functie nu mai da explicatii ca si cum tu ai fi vreun sef!
2. Aliatii ii ai ca sa-i pastrezi! Nu ca sa-ti bati joc de ei!
3. Sa va intreb de cate ori TLD a ajutat? Nu ma refer la suport! Insa doamne fereste ca vreun jucator sa ceara ajutor la vreun atac ca... nu numai ca nu primeste... dar chiar il ajuta pe cel care trebuie cucerit doar ca, dupa aia sa culegeti roadele muncii altora... Cazuri sunt cu nemiluita! Astfel de membrii va pun intr-o "lumina" foarte proasta=negura!

Viata nu va fi mereu roza si atunci veti avea parte de o dezamagire cumplita... Infatuarea, aerul de superioritate ca si minciuna traiesc putin! Iar cand mor aceste "impresii" viata de dupa va fi... foarte neagra :)
 

DeletedUser

flamer...

te referi la mine cu ultima postare?

As dori niste exemple... inca n-am ras pe ziua de azi!
 

DeletedUser

Desi acolo declarai ca nu vb in numele TLD, ca n-ai aceasta "libertate" sau autoritate, cum vrei tu s-o denumesti...

Acum, de curiozitate, reprezinti TLD pe forum? Sau te reprezinti pe tine ca persoana?

ma reprezint p mine........cred ca a fost spus lucrul asta d 1000d ori:valiusha este unica voce oficiala a tribului ~TLD~........pana la urma nici nu crd ca sunt necesare explicatii pt un simplu membru NWO sau TLD......noi tre sa luam sate:D
 

DeletedUser

Valiusha...

Ce conteaza descrierea unei persoane din profil?

Dreptatea poate fi de ambele parti in acest caz insa singurul care a adus ceva dovezi este Foh! Nici eu nu m-am inteles mereu bine cu el insa... cand un om aduce o dovada si pare sa aiba dreptate nu pot decat sa-i dau dreptate!
 

DeletedUser1385

sa nu ei si alceva;)) satele se iau cu atacuri coordonate nu prim proasteal sau sa le luati cu nesimtitre...sau cand e siter pac ii luam satele nu ? si dupa va laudati Marele TRIB TLD ! bate orice trib , cum naibi sa nu bata cand ia sate moka si raman cu trupele de atac ? si restu le pierd?
 

DeletedUser

flamer...

aici te cam inseli!

In cazul in care ai uitat... TLD este reprezentat de MEMBRII lui! TLD fara membrii care-i are nu ar exista! Acest lucru este valabil pentru orice trib!
 

DeletedUser1385

dovezi ?despre adevarata fatza a ta si a lui tld daca citeai tot iti dadeai seama adica...daca vroiai
 

DeletedUser

legate de faptul

ca atunci cand el a atacat pe satele lui nu scria rezervat pentru TLD!

Acel raport!
 

DeletedUser

Lucrul pe care il contest inafara de inregimentarile din GD care cu care ne scoateau ochii cu ceva timp in urma...cel mai grav e ca au adapostit pe cei din sanct cu care eram in razboi si mi sa aruncat in fata cu strategie domne... Jucatori care au fost in Sanct si sunt in TLD de la mine au liber sa fie atacati. Nici macar nu am fost intrebat sau instiintat de fuzionare :( si am si trimis mesaj personal catre vali dar nu-mi mai raspunde. Nu stiu ce sa inteleg din asta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus