Marele TRIB TLD

  • Autor subiect DeletedUser1385
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Adi, atat timp cat ai tai imi ataca jucatori, imi snipuiesc sate, sprijina dusmanii declarati si arhicunoscuti, topicul tau legat de cei din Sanct nu isi are rostul. Parerea mea.
Sti pozitia mea legata de Sanct, ti-am zis-o de 1000 de ori. Eu am putut sa trec peste magariile facute de o groaza de jucatori ai tai (si aveam alte pretentii la voi) dar voi nu ati putut sa treceti peste nimic. M-as fi bucurat ca membri tai sa trateze Avalonul cu acelasi respect cu care l-au tratat Sanct, SH sau Magic, asta doar ca sa dau cateva exemple din triburile care nu au fost niciodata in Familie cu noi.

NU inteleg de ce raspunzi tu in locul lui flamer sau valiusha mi-am dat si eu cu parerea ti-am mai zis de 1000 de ori nu am cum sa stiu la toti 300 de membri in parte ce fac...Fiecare om e un caracter si nu poti sa te intelegi cu toti. De fiecare data am incercat sa o rezolv cat se poate de bine cand a fost o problema. Nici un trib nu este perfect si ce mi se pare aiurea ca se strica relatii pentru cateva sate. "Eu am putut sa trec peste magariile facute de o groaza de jucatori ai tai (si aveam alte pretentii la voi) dar voi nu ati putut sa treceti peste nimic". Vezi ca aici ii faci pe colegii din TLD magari :) ai vrut sa zici tu ai putut sa treci si eu nu sau cum...nu te-ai exprimat bine :).
Hai vb mia multe diseara la footbal ca ma dor mainile.
 

DeletedUser1385

team intrebat ceva flamar dar ai tacut asa ca nare rost sa mai discut cu tine
 

DeletedUser1385

daca doresti poti citii mai in spate si ai sati dai dreptate
 

DeletedUser

Inca ceva am semnalat de mai multa vreme ca regula rezervarii satelor trebuie modificata pentru a nu mai exista snipuiri de sate i-am trimis de 2 ori mesaj catre valisuha dar nu mi-a raspuns niciodata. Haideti sa reforumlam regula rezervarii satelor pt ca in momentul asta nu se respecta
 

DeletedUser

NWO face o mare prostie daca lasa doi jucatori cu rezultatele pe care le-au avut pana acum sa le strice imaginea pe forum. Din pacate cred in acest moment singurele actiuni ale NWO-ului sunt iesirea din familie sau indepartarea lui foh si isgard. Pur si simplu nu pot sa cred ce citesc. TLD-ul a salvat NWO-ul de la stergere. Daca nu ii luau in familie, erau istorie. Erau urmatorii pe lista LF-ului de atunci. Daca nu era valiusha, stergeam cu ei pe jos. Si acum vine maretul foh si scrie ineptiile astea ... SINUCIDERE in direct. A lui daca e de capul lui sau a tribului lui daca e pozitia oficiala. Avalon asteapta cu interes raspunsul conducerii NWO pe care o respecta si o disociaza de acesti doi jucatori care au postat in numele NWO.



NWO nu si-a rezolvat si nu isi va rezolva niciodata problemele pe forumul triburilor.
Daca te uiti cu atentie, nu vei gasi mai mult de 2-3 posturi ale fondatorilor NWO in tot forumul, asa ca nici acum nu voi face acest lucru. Noi rufele le spalam doar in familie, insa ceea ce ai spus tu mai inainte este absolut neadevarat si se vede ca vorbesti fara a avea cea mai mica dovada.

Eu personal am avut ideea formari CA in momentul in care TLD-ul a iesit di FL, asta deoarece aveam 2 propuneri de a intra in 2 famili foarte mari, : FL si cealalta familie in care era GD, iar noi nu doream sa intram in nici una dintre ele, asa ca ne-am gandit sa ne facem propria familie, din care sa facem doar noi si inca un trib.
Am ales TLD, numai pentru ca in acel moment au iesit si ei, si in momentul in care am vb cu valiusha el a fost de acord imediat, spuneandu-mi ca si el vroia sa imi propuna acelasi lucru. Asa ca nu TLd a salvat NWO de la dezastru, deoarece NWO nu era amenintat de nici una dintre familie, din contra era curtat de cele 2 famili importante.
IN alta ordine de idei de la inceperea razboiului dintre FL si GD toate triburile care faceau parte din conflict ne rugau ca macar sa ramanem neutri daca nu vrem sa ne aliem cu ei, asa ca nu vad de unde ideea ta cu dezastru NWO.
 

DeletedUser

@ mire2000

@ mire2000
Ai dreptate in legatura cu spalatul rufelor pe forum si de aceea nici nu am crezut ca ce spun foh sau isgard coincide cu punctul de vedere al nwo-ului.
Legat de curtarea voastra de catre LF, permite-mi sa am niste dubii care acum chiar nu isi mai au rostul. Ce a fost, a fost.

@adimutu
Sunt de acord ca nu poti controla toti oamenii dar poti foarte usor sa te disociezi de ei dupa ce comit niste fapte grave si nu au de gand sa le repare.
 

DeletedUser

NWO nu si-a rezolvat si nu isi va rezolva niciodata problemele pe forumul triburilor.
 

DeletedUser1385

mda cica un raspuns final imi dau 2 sate imi bataie de joc? cand am cerut rapoarte asupra celor 3 sate care imi revin (corect) nu mi sa dat doar ma amagit ca are acele rapoarte;) foarte frumos,satele alea sunt la ore departe si de vreo 4000 ;)cica cadou
 

DeletedUser

mda cica un raspuns final imi dau 2 sate imi bataie de joc? cand am cerut rapoarte asupra celor 3 sate care imi revin (corect) nu mi sa dat doar ma amagit ca are acele rapoarte;) foarte frumos,satele alea sunt la ore departe si de vreo 4000 ;)cica cadou

mda.......ti se cuveneau:eek:
 

DeletedUser

flamer...

O mica intrebare: in general, daca tu esti spionat si mai apoi atacat, cum raspunzi? :) Si mai interesant e daca te "lovesc" membrii ai familiei din care faci parte.

Poate cei din LEON stiu raspunsul la intrebarea de mai sus. :)
 

DeletedUser1385

O mica intrebare: in general, daca tu esti spionat si mai apoi atacat, cum raspunzi? :) Si mai interesant e daca te "lovesc" membrii ai familiei din care faci parte.

Poate cei din LEON stiu raspunsul la intrebarea de mai sus. :)
ce legatura are intrebarea ta cu titlu topicului
 

DeletedUser

FoH-NeXt...

Inevitabil raspunsul la atacurile celor din LEON (si alte motive false) a dus la excluderea HLD din LD si CA... asta vizavi de numele topicului. :)
 

DeletedUser

Inevitabil raspunsul la atacurile celor din LEON (si alte motive false) a dus la excluderea HLD din LD si CA... asta vizavi de numele topicului. :)

voi ati atacat tribul Leon si nu ati vrut deloc sa auziti d o mediere a conflictului
 

DeletedUser

Oke flamer. O sa se ajunga la o discutie de cine a atacat primul si nu isi are rostul.
 

DeletedUser

O mica intrebare: in general, daca tu esti spionat si mai apoi atacat, cum raspunzi? :) Si mai interesant e daca te "lovesc" membrii ai familiei din care faci parte.

Poate cei din LEON stiu raspunsul la intrebarea de mai sus. :)

De ce nu te interesezi cine a atacat primul? HLD sau LEON ? Cine ne-a anuntat ca suntem trecuti la neutri ? Intreaba-l pe LuKDavid. Cine sa trezit ca are membrii atacati imediat dupa anuntul lui LukDavid ?
Ii usor sa vorbesti dar informeazate inainte.Ca cei din conducerea ta nu te-au informat pe tine asta ii problema voastra,desi din cate stiu eu LukDavid v-a trimis o circulara in care va anunta pozitia HLD fata de LEON. Sau ai uitat sa o citesti?
 

DeletedUser

Black Leon ...

Si oare care sa fie motivatia trecerii voastre la neutri?? :)

Cum am mai zis, ajungem la intrebarea "cine a atacat primul?" si nu o sa rezolvam nimic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus