"Maretul" trib NWO - no comment

  • Autor subiect DeletedUser1526
  • Data de început

DeletedUser994

uitati aici o milogeala NWO. Daca mai vreti mai pun ca am cu zecile, asta e una din cele mai penale:

salut boss a spus:
zeus.1 în data de 20.01. la ora 13:48
fac si eu o intrebare:crezi ca am vreo sansa sa intru si eu in tribul tau?vreau sa ma joc in continuare dar in situatia de fata nu cred ca mai am nici o sansa.vad ca triburile noastre din aliate in 2 sapt. au devenit dusmani.acum ce vina am eu?te rog da-mi si mie invitatie.PS;dami un raspuns te rog ca sa stiu daca ma las de joc sau nu. MULTUMESC.

Rhymes în data de 20.01. la ora 14:00
Imi pare rau sa te anunt ca nu mai facem recrutari, dupa cum scrie la profil. De ce zici ca e razboi? Deocamdata PHX sunt neutri fata de NWO.

zeus.1 în data de 20.01. la ora 14:05
am fost aliati pe urma pact de neatacare si acum neutri.ce urmeaza?parerea mea asta e.oricum multumesc pentru ca miai raspuns.
 

DeletedUser994

Daca pun aici toate mesajele primite de la NWO in care oamenii imi cer invitatie te sperii :). Pacat ca nu mai am toate mesajele ca am sters , dar daca aveam faceam topic nou sa vada toata lumea ... 60% sunteti milogi asa cum reiese si din mesajul postat mainainte de mine.
 

DeletedUser

Hai ca pagina asta a ajuns de scandal. Daca stiam ca ajungem sa ne certam ca berbecii, va lasam sa vorbiti.
 

DeletedUser

Daca inca n-ai inteles, te las, baiete. Si mai lasa citatele, ca zici ca n-ai treaba. NWO e tribul meu. Ma bag pt. el. Da', hai lasa, ca trebuie sa fac un desen.:rolleyes:
 

DeletedUser

Daca inca n-ai inteles, te las, baiete. Si mai lasa citatele, ca zici ca n-ai treaba. NWO e tribul meu. Ma bag pt. el. Da', hai lasa, ca trebuie sa fac un desen.:rolleyes:

daca tu nu ai citit regulamentul forumului toate discutiile se bazeaza pe citate...nu ai tu de unde sa sti cand la tine alfabetu se termina la litera la H
Si mai scuteste-ma de replicile tale dure ca nu ma afecteaza
 

DeletedUser1526

M@ryan, eu zic ca ar trebui sa te lasi de joc. Care-i problema cu spionii? E o simpla precautie. De unde stii tu cine e in NWO si cu ce te priveste pe tine? De altfel, poate ca unii au multe treburi si nu pot sa le lase pe toate ca sa-ti raspunda tie la orice mesaj. Intri pe forum si incepi sa razi de NWO si de conducerea sa. Daca ai tu un trib asa minunat lasa-ne pe noi! Vezi-ti de viata ta! De unde stii ca vom pierde razboiul? Si mai mult, la faza aia cu PNA! Prietene, daca tribu' tau semneaza PNA-uri de frica, asta e problema voastra. Sugestia mea: Vezi-ti de viata ta ca ai doar una. Decat, daca nu esti pisica... In orice caz, daca te simti neaparat nevoit sa vorbesti, n-ai decat. Vorbeste singur! Sa ai o viata buna!:D

:))))))))))))))))))))))
omg, what an idiot! (sorry, nu m-am putut abtine)
deci, domnu helyas, in sfarsit vad pe cineva in stare sa apare onoarea NWO, dar pacat ca nici acea persoana ori este prost informata, ori habar n-are ce spune.
stiu prea multe despre voi. daca as posta toate discutiile pe care le am cu cei din NWO doar v-as face de ras.
pna-uri de frica? sa-ti reamintesc ca FILIPSCOTT m-a rugat inca sa refacem alianta? sa-ti reamintesc ca cei din CONDUCEREA NWO ne-au anuntat ca vor pna, si dupa ca s-au razgandit? sunteti penibili.
conducerea voastra este formata doar din mercenari, gata gata sa bage un disband :) . si zau, mai bine-ar fi sa va dati disband.
nu stiu cum ai mai avut inca curajul sa postezi aici.
pentru tine, aka ex-leader EMPIRE
 

DeletedUser994

haahahhahah m@rian si de mine s-au milogit nwo sa facem alianta dupa ce i-am scos si de la pna si au inceput sa apara conflictele zonale cu ei :)))))
 

DeletedUser

M@ryan, eu nu-s idiot. Daca vrei sa vezi unul uite-te in oglinda. Poti sa postezi discutii de-ale tale cu cei din NWO pana-ti vine rau. Pe mine nu ma afecteaza. Acum ce-ati facut? Mi-ati sarit toti in cap si pana maine apare un topic: "Maretul" jucator Helyas - no comment. Di nou te intreb ce treaba ai tu cu conducerea NWO si de unde stii tu din ce e formata?
Acum, pt. prietenu' meu giulesteanul. Prietene, alfabetul meu nu se termina nicidecum la H. Poate al tau. Ma bucur ca nu te afecteaza replicile mele. Si mai ales ca esti asa un tip destept si-mi explici mie regulamentu'. Amice, daca te plictisesc asa tare, nu ma vb. cu mine ca esti prea destept, dai pe-afara.
Va laudati ca aveti tone de mesaje de la membri NWO. Postati-le ca sa stie sefii pe cine dea afara. Din nou va spun (daca, inca, nu v-ati prins) ca daca stateati cuminti si nu faceati porcaria asta de topic evitam tot scandalu' si poate aveam bucuria sa nu va fi cunoscut niciodata.
 

DeletedUser

mda

fratilor ce lume linistita e clasic, ec matura tot si nimeni nu are curajul sai infrunte:rolleyes:
 

DeletedUser

chestia e ca nu sa gasit nimeni in afara de phx(cu care sunt aliati si in opinia mea vor fi mereu) in zona celor din ~EC~ sa faca un trib de jucatori puternici care sa le limiteze expansiunea.... sau makr ca sa leo incetineasca; in schimb NWO sia gasit nasul in persoana celor din BURN... iar daca nu erau BURN sigur era altcineva... aici se gasesc diferentele majore intre ~EC~ si NWO dar deja o dau in off-topic si nui bine:D
 
Sus