Marii TLD-isti

  • Autor subiect SarafanWarrior
  • Data de început

DeletedUser787

Doarme k am incercat sa-l sun d dimineatza ;))) Iara fac Off-Topic :(
 

DeletedUser

Astept ca domnul Sarafan sa se trezeasca sa dea niste declaratzii pe aici :D K deschide topicuri shi uita de ele ;))

poate ar fi trebuit sa-si ceara scuze pt afirmatiile nefondate si pt ca isi permite sa si jigneasca prin mesaje un alt jucator(vezi apelativul "uscatul" la adresa lui uscatelul)
ar fi o dovada d maturitate din partea unui jucator ce apartine unui trib care pretinde ca este unul dintre cele mai elegante d p harta
 

DeletedUser787

poate ar fi trebuit sa-si ceara scuze pt afirmatiile nefondate si pt ca isi permite sa si jigneasca prin mesaje un alt jucator(vezi apelativul "uscatul" la adresa lui uscatelul)
ar fi o dovada d maturitate din partea unui jucator ce apartine unui trib care pretinde ca este unul dintre cele mai elegante d p harta

E decizia lui daca considera ca merita sa ishi ceara scuze sau nu ... noi doar comentam ...
 

DeletedUser

Uscatul, uscatelul, uscat.....ce conteaza????? facem un pamflet...cat despre sarafan.....

Iar cat despre uscatul.........dupa ce am atacat eu ieri pe relu.....imi trmite un mesaj in care el stia ca eu voi fi neutru de aici se intelege:

Eu - neutru, uscatu - nu ma ataca ca sunt neutru.
Sarafan - neutru, uscatu - ataca pe sarafan neutru.


Nu inteleg cum poti sa ganesti in 2 sensuri diferite 2 jucatori...
 

DeletedUser

Ce de agitatie pe aici, mai rau decat la sucu' pepsi.
Intr'adevar, am avut o iesire exagerata aseara pentru ca eram in starea in care eram ( prietenii stiu de ce ) dar, nu cred ca am dece sa-mi cer scuze doar imi pare rau pentru postul care l-am facut, nu trebuia s-o fac.
Haide-ti sa ne vedem de razboiul nostru mai bine, nu?

Rog a se sterge postul pt ca nu-si are rostul.
 

DeletedUser787

Ce de agitatie pe aici, mai rau decat la sucu' pepsi.
Intr'adevar, am avut o iesire exagerata aseara pentru ca eram in starea in care eram ( prietenii stiu de ce ) dar, nu cred ca am dece sa-mi cer scuze doar imi pare rau pentru postul care l-am facut, nu trebuia s-o fac.
Haide-ti sa ne vedem de razboiul nostru mai bine, nu?

Rog a se sterge postul pt ca nu-si are rostul.

Stiu prietenii stiu :X ;))

P.S. Daca nu ai luat numaru ala de tel te omor :D
 

DeletedUser

Rog a se sterge postul pt ca nu-si are rostul.


ai intrat in hora trebuie sa joci;)
sa recapitulam pana acum:
1.tu nu nici nu erai macar p lista celor neutrii
2.tu ai atacat primul apoi fara rusine vii p forum sa te plangi iar apoi ceri sa ne vedem de joc desi tu ai deschis topicul
3.jucatorii neutrii Avalon nu prea sunt neutrii

@nickulaie
o mica intrebare de lamurire si chiar te rog sa dai un rasp:daca vor fi atacati,jucatorii neutri vor raspunde atacurilor numai impotriva celor care ii ataca sau vor ataca orice e rosu p harta?
 

DeletedUser

tu chiar duci lipsa de ocupatie?
Altii mai au si razboi nu 116 puncte ca sa aibe toata ziua timp sa-si faca damblaua pe forum.
Dupa cum spuneam si mai devreme, imi pare rau doar pentru post-ul postat, nimic mai mult.
 

DeletedUser4058

Mi se pare mie sau SH-ul strangeau ceva tld-isti cand tot voi va chinuiati sa faceti fuziune cu IM-ul ??? Si dupa ce au refuzat cei din IM v-ati gandit ca hai sa ii atacam daca nu ne doresc ... Asta a fost cea mai tare faza dupa nereusita unei fuziuni. Incercati si cu SOF-ul sau sunt prea puternici ? :)))

sti foarte bine barony ca stia si elite si tld si avalon ca mai devreme sau mai tarziu vom ataca IM, este cred discutie de o luna de zile, insa cand am aflat ca dintre toate triburile prefera RIP am banuit ca se va intampla asa si le-am propus o fiziune, conditiile oricum nu puteau fi acceptate, imi cereau ruperea aliantei cu t.e. si schimbarea numelui tribului . Apoi au incercat si cu altii fuziunea si tot nu au avut de castigat, era normal sa ii atacam, pt ca asa era in plan, fuziunea nu era in plan dar am spus ca timbark este un jucator f bun si merita sa continue pe harta, cu toate acestea.. oricum s-a lasat de joc, asa ca l1 a mai pierdut un om.

Cat despre tribul SH anunt azi oficial ca se destrama, in 2 zile maxim 3 vor ramane in SH doar jucatorii care vor in continuare sa lupte pe harta asa cum am facut 4 luni de zile, de asemenea SH nu se va mai implica pe forumul extern decat cu declaratii de razboi.

Diplomatia SH ramane nemodificata , vom reevalua aliantele doar si le vom trece la PNA, deci vom merge fara aliati, nu am avut 3 luni de zile, avem de o luna 2 aliati, in felul asta se inteleg fel de fel de speculatii gen cum era inainte CA si anti CA

voi mai raspunde astazi la intrebari, poate, la cele importante, nu stupide

semnat : wldsnk
 

DeletedUser816

Tu ai crezut vreoodata ca TLD nu stia de razboi de acu 1 luna (la naiba stia toata harta)? Tu ai crezut ca nu si-l doreau? Sau ti-au dat lacrimile si i-ai crezut victime ale masinatiunilor. Cmon ..poti sa spui asta numai daca ai intrat pe L1 ieri. Ai citit forumul asta vreodata inainte?Sub deviza scopul scuza mijloacele sau recrutam de la dusmani intens ca suntem un trib numai de profi , mergem inapoi catre locul 1..Oricum sugerez noilor aliati TLD sa si modifice numele de acum in NWO 2
A nu se intelege ca am ceva cu Avalon,da macar nu se victimizeaza aiurea ,de fapt acum sunt ocupati cu strangerea fugarilor din triburi gen IM:)
My 2 cents
Tu ai crezut vreoodata ca TLD nu stia de razboi de acu 1 luna (la naiba stia toata harta)? Tu ai crezut ca nu si-l doreau? Sau ti-au dat lacrimile si i-ai crezut victime ale masinatiunilor. Cmon ..poti sa spui asta numai daca ai intrat pe L1 ieri. Ai citit forumul asta vreodata inainte?Sub deviza scopul scuza mijloacele sau recrutam de la dusmani intens ca suntem un trib numai de profi , mergem inapoi catre locul 1..Oricum sugerez noilor aliati TLD sa si modifice numele de acum in NWO 2
A nu se intelege ca am ceva cu Avalon,da macar nu se victimizeaza aiurea ,de fapt acum sunt ocupati cu strangerea fugarilor din triburi gen IM:)
My 2 cents

Ti -a raspuns Sorin si iti mai spun si eu un lucru cei din TLD au intrat inainte de inceperea razboiului iar "colegii" din IM au intrat cu atacuri pe ei la voi.Cam cine e in situatie mai naspa?
Btw..cel mai rau imi pare ca mana aia de oameni care ne vedeam la Unirii sus si glumeam si radeam am ajuns la tiganii deastea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4058

da bodu, lasa ca oricum lumea 1 tb castigata de oameni parsivi, a spus-o un mare conducator de trib, asa ca nu are rost sa ne batem capul, ei nu inteleg diferenta de a lua useri pe timp de pace, si tld si avalon la fel, astepta sa iii ataci ca sa ii bage la ei ca sa se simta ei bine ca tu nu ai ce le face ca sunt ei prea tari
 

DeletedUser

un vechi proverb spune " In dragoste si in razboi totul e posibil" deci nu mai veniti cu declarati ipocrite k ala recruteaza de la ala sau invers,sau k ala il ataca pe alalaltu.Toti stiati k la un anumit momentdat un trib trebuie sa domine zona centrala k e Avalon k e TLD vom vedea si disrativa k e doar un joc.
 

DeletedUser

un vechi proverb spune " In dragoste si in razboi totul e posibil" deci nu mai veniti cu declarati ipocrite k ala recruteaza de la ala sau invers,sau k ala il ataca pe alalaltu.Toti stiati k la un anumit momentdat un trib trebuie sa domine zona centrala k e Avalon k e TLD vom vedea si disrativa k e doar un joc.

asa vom face...:D
 

DeletedUser4058

mai multi avaloni asa zisi neutrii ataca fara sa fie atacati:mad:

intr-un razboi nu exista neutri :)) doar daca sunt 2 triburi si al 3-lea e neutru fata de ele, dar asa membri din trib sa stea neutri.. tb respectati de ambele parti sau cum? eu daca sunt inconjurat de dusmani ma declar neutru si e un fel de "piua" sau cum ca nu inteleg , dar ma amuza tare
 
Sus