Mason vs. ~MAG~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

Mai ai de invatat..mai ales despre "fusta mamei"...
Nu totul e asa cum il vad toti voieristi...
 

DeletedUser18063

1.) esti prost informat...(FOARTE)
2.) ESTI SI MAI PROST INFORMAT
3.) ESTI EXORBITANT DE PROST INFORMAT

de aici rezulta un singur lucru....se vede ca nu cunosti pe nimeni din CRAMA si nici relatia noastra cu cei din Conducerea Mason...

4.) ESTI INCREFAKINGDIBIL DE PROST INFORMAT.....

dar e bine sa ramai asa...si tu si ceilalti ..noua ne place asta...voua vad ca va displace :)
 

DeletedUser13059

ma duc sa mai imi iau o punga de popcorn si ceva bericica sau ati terminat pe ziua de azi ? :D
 

DeletedUser41597

1.) esti prost informat...(FOARTE)
2.) ESTI SI MAI PROST INFORMAT
3.) ESTI EXORBITANT DE PROST INFORMAT

de aici rezulta un singur lucru....se vede ca nu cunosti pe nimeni din CRAMA si nici relatia noastra cu cei din Conducerea Mason...

4.) ESTI INCREFAKINGDIBIL DE PROST INFORMAT.....

dar e bine sa ramai asa...si tu si ceilalti ..noua ne place asta...voua vad ca va displace :)

INCREFAKINGDIBIL exista acest cuvant? :confused:
 

DeletedUser41688

Ba dute culcate BA.Ba tu nu vezi ca nu iti mai revii BA.BA da tu chiar crezi ce scrii BA?
BA da tu ai ceva cu Lumea Clasica,BA?
Ba cand te trezesti si te luminezi sa ne anunti si pe noi,:rolleyes:BA
Bine domnule BA??:confused:

Vorbesc cum vrea ...a mea:) maturizeazate... infantilule la profil pe clasic zici ca ai 36 sau cat o avea...:)fara viata sociala esti cum sar zice...un "rateu" :) esti penal frate mai ales ca in capu tau sunt numai puncte de suspensie...si da ba vreau ba sa vorbesc cu BA!:) hai Cip Cirip mancami-ai.... :p
 

DeletedUser41688

1.) esti prost informat...(FOARTE)
2.) ESTI SI MAI PROST INFORMAT
3.) ESTI EXORBITANT DE PROST INFORMAT

de aici rezulta un singur lucru....se vede ca nu cunosti pe nimeni din CRAMA si nici relatia noastra cu cei din Conducerea Mason...

4.) ESTI INCREFAKINGDIBIL DE PROST INFORMAT.....

dar e bine sa ramai asa...si tu si ceilalti ..noua ne place asta...voua vad ca va displace :)


Ehee...ce relati aveti voi:)) rezistati ca i aveti pe masoni..ca de nu o apa si un pamant...astia sunt Crama:)) traiesc numai dupa interne ..mai ales ralf....moare daca nu ia sate de 4k-5k:) de alea de 10k nu vorbesc;)
 

DeletedUser18063

Am inteles ca nu ai nimic in comun cu acest joc...dar chiar sa aberezi pe aici in halul asta,stiu ca nu poti sa civilizezi un om pe forumul extern a unui joc(nu iti cer asta)....dar macar incearca sa apari si tu ca la femei...odata pe luna
Dute i-ati pilula si viseaza mai departe dragoni.....
enjoy...BA
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus