Mason vs. ~MAG~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

Stim.Stim....nici pe mine nu ma doare gura...darmite pe tine...
Ia cu apa....numai bea incet ca'i rece
 

DeletedUser41688

Sincer , eu am fost un Mason, si mi-a placut sa joc alaturi de ei, ei au venit de pe L23 pe Clasic din mai multe motive, ei bine aceea conducere ma indoiesc daca mai exista, unii exista insa s-au schimbat, inainte eram colegi si trimiteau circulare sa-i ajuti iar acum cand iti vine randul ti se ofera spatele , nici nu te mai baga in seama. Insa cu cei din R.S am avut intotdeauna cu ei ceva :))) de pe L24, insa acuma vad ca unii s-au mai schimbat in bine d'acolo. Mie-mi plac foarte mult de Clasici , insa sunt acolo niste jucatori care pur si simplu sunt atat de aroganti incat dau si pe dinafara, nu cunosc conducerea si nici nu stiu cine conduce acolo , insa va spun sincer ca am intalnit destui de la ei care habar n-au sa atace.

Aoleo...ma doare capul de la atatea aberati:mad: copile...te rog fara desene animate saptamana asta ca te vad pe la urgente....masoni un colectiv:):) ** ca aveam chef de o gluma buna...ca de nu vomitam... sa ti-o spun drept masoni pa pa pe l23:)) au fost presul altor triburi gen WoC:))) si INQ deci daca nu sti taci..... de la atata colectiv sa desprins din mason un trib micut pe nume TGL si ia declarat razboi.....:cool: Sunteti o apa si un pamant:D PUNCT.
 

DeletedUser41688

Ca deobicei...sens giratoriu...stiu ca noi...dar sa vezi voi.....si daca noi...cum putem fara voi...;)..mai putin si facem legislatie.
Stai calm cunoastem ..chiar credeti ca toata lumea e ca voi,sa atace sub PNA...alianta sau mai stiu eu ce dogme diplomatice aveti voi.
Nu trebuie sa dati explicatii,mai ales tu...,v-am vazut la primul PNA..pe vremea cand exista MAG...ce e acum cu Ninjalau si kenzo e gargara....ca sa tineti si voi ocupati pe altii...de parca voi ati inventat mersul pe jos....
Baga si tu pe levitatie daca vrei sa te si credem...altfel...sforta fie cu voi:p:eek:

BLA BLA BLa...buna asta cu ..cum putem noi fara voi:) ehe...te referi la mari masoni:) ca va-ti desvoltat ca termitele in spatele vostru...si cersea-ti niste interne:) in locul tau...nu asta tacea m-as spanzura ca voi singuri nici la aka nu a-ti fi rezistat:):p
 

DeletedUser12991

BLA BLA BLa...buna asta cu ..cum putem noi fara voi:) ehe...te referi la mari masoni:) ca va-ti desvoltat ca termitele in spatele vostru...si cersea-ti niste interne:) in locul tau...nu asta tacea m-as spanzura ca voi singuri nici la aka nu a-ti fi rezistat:):p


"ca va-ti desvoltat ca termitele in spatele vostru
in locul tau...nu asta tacea m-as spanzura ca voi singuri nici la aka nu a-ti fi rezistat"

pun totul pe seama bauturii :)
 

DeletedUser41688

nu am mai pus alcool in gura de o luna....pt cultura ta :D ...ma refeream ca se tot ambaleaza astia din crama cand ei ** mersi...stau la caldurica ...au masa asigurata mai iau si eu mai pierd:) asta da viata:D?
 

DeletedUser18063

Inafara de forumul extern,tu,ai ceva in comun cu jocul asta??
Sau intri doar sa aberezi pe aici?:rolleyes:
 

DeletedUser

In loc sa va luptati pe harta, va luptati aici...

~ Mag nu mai misca nimic, din cate am vazut :))
 

DeletedUser18063

Cata logica pe tine,ma sperii,pacat ca tu te-ai inecat in Crama si nu iti mai revii,...vezi ca e dragobetele azi,poate trebuie sa te pupe si pe tine si te retinem pe aici.Fugi adidas torsion...ca daca nu fugi..
 

DeletedUser41688

Cata logica pe tine,ma sperii,pacat ca tu te-ai inecat in Crama si nu iti mai revii,...vezi ca e dragobetele azi,poate trebuie sa te pupe si pe tine si te retinem pe aici.Fugi adidas torsion...ca daca nu fugi..



ba tot ce ai zis u mai sus...are vreo legatura:|? ...ba inca odata mai repet voi singuri nici lui Aka nu-i faceati fata daraminte ;) acum...da na ati scos si voi capu pe fereastra...
 

DeletedUser18063

Ba dute culcate BA.Ba tu nu vezi ca nu iti mai revii BA.BA da tu chiar crezi ce scrii BA?
BA da tu ai ceva cu Lumea Clasica,BA?
Ba cand te trezesti si te luminezi sa ne anunti si pe noi,:rolleyes:BA
Bine domnule BA??:confused:
 

DeletedUser41597

CRAMA de ce nu-si schimba numele in Mason2 ? :rolleyes: Ca tot academie de-a Masonilor sunt.
 

DeletedUser18063

de fantezie...voi de ce nu va schimbati numele in plimbaretii??Sau Bagatorii de Seama.
E una sa ai coloana si sa iti mentii aceasi diplomatie de la inceput si alta sa nu sti cum sa te invarti si sa inseli pe toata lumea...Dar..."e grele" cu astea...si multi "nu stie" cu ce se mananca...
Asa cum zicea nu mai stiu cine pe forum mai demult pe vremea cand unii dintre voi nici nu stiau ce sunt alea triburile(mai bine nu stiati) pe triburile se vede cel mai bine caracterul unui om...unii dintre voi il arata zi de zi cat de josnic poate sa fie. :p

Si ca sa inchiei asa cum a inceput cineva ziua ...nu rezist sa nu scriu:BA
 

DeletedUser13059

ce rau esti ralf :)) lasa copilu in pace ... vezi ca anu asta in vara vin prin timisoara ... poate mergi la un magazin ceva sa ii spui lu ala "BA vezi ca vine ursu la noi in oras , pregateste tot ce ai alcoale ne suparam , ai inteles BA ?... e bine asa ?
 

DeletedUser41597

de fantezie...voi de ce nu va schimbati numele in plimbaretii??Sau Bagatorii de Seama.
E una sa ai coloana si sa iti mentii aceasi diplomatie de la inceput si alta sa nu sti cum sa te invarti si sa inseli pe toata lumea...Dar..."e grele" cu astea...si multi "nu stie" cu ce se mananca...
Asa cum zicea nu mai stiu cine pe forum mai demult pe vremea cand unii dintre voi nici nu stiau ce sunt alea triburile(mai bine nu stiati) pe triburile se vede cel mai bine caracterul unui om...unii dintre voi il arata zi de zi cat de josnic poate sa fie. :p

Si ca sa inchiei asa cum a inceput cineva ziua ...nu rezist sa nu scriu:BA

Am fost plimbareti cu un motiv si nu iti fa griji Clasic tot ne-au atacat si n-am avut nicio diplomatie cu ei. Fata de voi care stati ,,dupa fusta mamei " :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus