Mason vs. ~MAG~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12991

Jocul asta e ca-n politica: azi se injura si se scuipa, maine se saruta unde se scuipasera in ziua precedenta; dar si ca-n viata reala: cu bunul-simt si cu dreptatea mori cu zile.

Puteti sa va certati oricat si sa aduceti oricate argumente doriti, pt. ca toti aveti dreptate si toti va inselati.

bine subliniat
 

DeletedUser523

lumea 28 are setari naspa si gaura nu va juca si acolo.cred.:Dasta asa daca intere' pe cineva:p:rolleyes:
 

DeletedUser41688

ce cauta MariukParry in R.S=))? parka pana acum...era tradator sau ** de genu....
 

DeletedUser1195

:) cam asta ma intreb si eu. Daca observati traseul lui prin noua clasica, ba era in mag, ba era in desenele animate, ba in rs, ba afara din rs , din nou in rs. Atata disponibilitate e de invidiat :)
Si ca sa incheiem discutia iti aduc la cunostinta MariusParky sau cum altfel te mai numesti ca parerea ta despre omerta si despre mine nu au nicio importanta pentru mine. Eu am convingerea ca am respectul celor pe care si eu ii respect si care sunt singurii care conteaza pentru mine.
Omerta nu s-a batut niciodata cu pumnii in piept ca e cea mai si cea mai, noi am jucat totdeauna de placere, am avut respectul adversarilor si prietenilor iar unii dintre noi chiar daca nu au rupt inima targului au facut istorie pe triburi, pe vremea cand tu poate abia invatai alfabetul.
 

DeletedUser41613

:) cam asta ma intreb si eu. Daca observati traseul lui prin noua clasica, ba era in mag, ba era in desenele animate, ba in rs, ba afara din rs , din nou in rs. Atata disponibilitate e de invidiat :)
Si ca sa incheiem discutia iti aduc la cunostinta MariusParky sau cum altfel te mai numesti ca parerea ta despre omerta si despre mine nu au nicio importanta pentru mine. Eu am convingerea ca am respectul celor pe care si eu ii respect si care sunt singurii care conteaza pentru mine.
Omerta nu s-a batut niciodata cu pumnii in piept ca e cea mai si cea mai, noi am jucat totdeauna de placere, am avut respectul adversarilor si prietenilor iar unii dintre noi chiar daca nu au rupt inima targului au facut istorie pe triburi, pe vremea cand tu poate abia invatai alfabetul.

cat timp marile vedete din omerta numai sunt pe harta, nu inteleg dc vi sa vorbesti aiurea, sunteti doar niste jucatori mediocrii, de duzina, care ati plecat cu coada intre picioare dupa ce v-ati dat zmei si acum va dati cu parerea asa de dragul de a va baga in seama
 

DeletedUser1195

:) dar mata de unde aparusi?
Si in ce calitate vorbesti aici?
Poate esti o clona, ca la asa ceva unii n-au rivali.

2655 Requiem for light. 116 1 116, cam asta e situatia ta pe clasica si nu inteleg in numele cui vorbesti.
 

DeletedUser41613

unii mai schimba nick-urile ;)

am jucat in mag, acum in r.s si am luat peste 40 de sate din omerta asa daca tot e vorba :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12991

cat timp marile vedete din omerta numai sunt pe harta, nu inteleg dc vi sa vorbesti aiurea, sunteti doar niste jucatori mediocrii, de duzina, care ati plecat cu coada intre picioare dupa ce v-ati dat zmei si acum va dati cu parerea asa de dragul de a va baga in seama


Nu merita atentie toti analfabetii.
Mai bine mergi pe la scoala ,idolii tai de pe acest joc mai au de invatat cateva lucruri despre viata, onoare si bun simt.

Va urez multa sanata,cei prosti traiesc mult timp.
 

DeletedUser41613

Nu merita atentie toti analfabetii.
Mai bine mergi pe la scoala ,idolii tai de pe acest joc mai au de invatat cateva lucruri despre viata, onoare si bun simt.

Va urez multa sanata,cei prosti traiesc mult timp.

daca mai esti aici si ne mai oripilezi cu prezenta, probabil o fi adevarata afirmatia ta "prostii traiesc mult"
 

DeletedUser1195

unii mai schimba nick-urile ;)

am jucat in mag, acum in r.s si am luat peste 40 de sate din omerta asa daca tot e vorba :)


Deci recunosti public ca acest cont e un puiut de multicont. Nick-ul in joc nu se poate schimba, doar se poate face alt cont.
Oare adminii mai citesc si ei forumul? Mi se pare o recunoastere evidenta a unei infractiuni. Sau trecem la impartirea legaturii de internet si desi recunoastem pe forum ca jucam si in Rs, dar avem si alt nick,la un eventual tichet se primeste raspuns "unii au gura mare", dar nu incalca regulamentul.
Iar jucatorii care n-au incalcat niciodata regulamentul sunt taxati drept fraieri. Si eu incep sa cred ca sunt chiar asa: Fraieri. :)
 

DeletedUser

ori esti si tu un fraier ori recunosti ca ai incalcat si tu regulamentul=))) din 2 una:d
 

DeletedUser41613

Deci recunosti public ca acest cont e un puiut de multicont. Nick-ul in joc nu se poate schimba, doar se poate face alt cont.
Oare adminii mai citesc si ei forumul? Mi se pare o recunoastere evidenta a unei infractiuni. Sau trecem la impartirea legaturii de internet si desi recunoastem pe forum ca jucam si in Rs, dar avem si alt nick,la un eventual tichet se primeste raspuns "unii au gura mare", dar nu incalca regulamentul.
Iar jucatorii care n-au incalcat niciodata regulamentul sunt taxati drept fraieri. Si eu incep sa cred ca sunt chiar asa: Fraieri. :)

poti face 100000 de tikete, dejaba :)

ca sa-ti explic tie faza cu nick-ul asta ar durea mult prea mult si oricum ar fi inutil pentru ca este peste capacitatile tale de a intelege
 

DeletedUser1195

Eu inteleg usor un lucru,impolitetea care te caracterizeaza exprima un caracter mic si o crasa lipsa de educatie.
Cat despre reguli , regulamente si mod de eludare stiu cu siguranta mult mai mult, doar am fost 2 ani admin pe triburi , cunosc mentalitatile si modul in care unii inteleg sa joace.
Nu Mariuk, eu nu incalc regulamentul, nu l-am incalcat niciodata in 5 ani, pe niciun joc.Am o singura penalizare pe forum cand agasata de putina cunoastere a limbii romane de catre un numar impresionant de jucatori mi-am permis sa fiu ironica.
Totusi, te rog , Requiem, fa si tu un efort, am sa fac si eu unul de a intelege,lumineaza-ma cum poti avea 2 nick-uri pe aceiasi lume si nu e multi cont.
 

DeletedUser41688

cat timp marile vedete din omerta numai sunt pe harta, nu inteleg dc vi sa vorbesti aiurea, sunteti doar niste jucatori mediocrii, de duzina, care ati plecat cu coada intre picioare dupa ce v-ati dat zmei si acum va dati cu parerea asa de dragul de a va baga in seama

Cu ce s-au dat mari astia din omerta:)? zimi si mie... sau nu stai esti o marioneta:) si faci gura pe extern....pai ba tata...mai ** taci... ca in locul lor tu gaseai o mie si una de scuze.. in schim ei decat atat au zis:"Nu putem sa mai jucam din cauza lipsei de timp" pe scurt... ei au o viata uh nu ai... macar numai critika.. si veziti de ograda ta... ca pieri de vara ca tn tot am gasit:)
 

DeletedUser41688

albertus lasa-l:) nu te certa cu .... ca te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta;) fiecare cu gandirea lui...buna rea...acolo sa fie:)
 

DeletedUser1195

Bogdane nu, daca voiam sa raman in clasica treceam de mult in alt trib, aveam oferte chiar si din Mag, de la voi, de la Crama. Dar tu stii mai bine decat altii ca pentru mine semnatura de pe forum este o realitate :) Dintre toti omertistii eu am cel mai mult timp pentru joc si totusi nu pot face fata, am incercat , am esuat, incercam pe lumea 28 sau raman,fiindca jocul imi place , pe speed.

Mnk.Full eu nu ma cert cu nimeni, dar nu inteleg: eu am iesit pe forum si am recunoscut infrangerea. In loc de a se aprecia fair-play-ul unii prefer nu polemica, ci injuriile. E problema lor, dar asta seamana a frustrare. Probabil fidelitatea noastra fata de un brand, Omerta, creat de noi, produce invidie, frustrare, sau mai stiu eu ce.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus