Mason vs. ~MAG~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34110

lasa-l pe magnatu,n-am auzit de el de ceva vreme...asa ca vedem ce va fi!
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: ~MAG~, ~MAG~a, ~M~A~
Parte 2:
Triburi: Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, Mason8

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 44
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 368,816
Tabăra 2: 372,988
Diferență: 4,172

chart
 

DeletedUser

in tribul mag gasesti jucatori de elita care stau numa la panda sa mai ciupa si ei cate un sat!!!! kenzo se ruga de mine sa ii dau atac lui asudepica sa mai ia si el cate un sat daca vreti va dau ca am slavat imaginiile cu mesajele in pc sa vedeti de cine este condus mag-ul!! magnatu de cand a venit alceva decat intern nu a stiut sa faca!!!!! mag este dupa parerea mea un trib de incepatori care habar nu au sa joace!! razboaiele care leau castigat pana acum le-au castigat parsiveste cu blocari de jucatori si multe altele

mag este cel mai slab trib si nu are sanse in acest razboi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

mag nu o avut sanse in niciun razboi dar le.a castigat pe toate :))) si in toate a fost tribul considerat mai slab... asa ca lasati sa fim incontinuare asa slabi si fara sanse ... ca penibili ca tine sunt in 99% din mason doar au fost eliminati si pe L9 pentru multiaccounturi, la fel vor fi si aici dar la momentu potrivit ...
 

DeletedUser

man pai voi astia din mag ca sa castigati vrun razboi cautati orice motiv sa blocati playery din tribul cu care aveati razboi!!!!! in razboiu cu omerta eram in mag si am citit mesaj de la magnatu cum se lauda ca a reusit sa blocheze jumate din jucatorii din omerta si cxa putem sa ii atacam linistiti!!!!! voi nu jucati corect!!!! habar nu aveti sa jucati mane!!!! ati rupt 150 de fuluri pe un sat si nici macar nu ati reausit sa il luati lolllllll

invatati sa jucati triburile si stam de vorba dupa oricum kenzo daca mai incep pe lumea asta joaca eu ii voi pune capac!!!! kenzo tot timpu sta la mica ciupeala si cand are atacuri cerseste sprijin!!! fara suparare da asta este opinia mea
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mag nu o avut sanse in niciun razboi dar le.a castigat pe toate :))) si in toate a fost tribul considerat mai slab... asa ca lasati sa fim incontinuare asa slabi si fara sanse ... ca penibili ca tine sunt in 99% din mason doar au fost eliminati si pe L9 pentru multiaccounturi, la fel vor fi si aici dar la momentu potrivit ...

nu poti zice ca 99% din mason sun penibili,grija mare la cum vorbesti pe aici,nu cred ca cineva din mason tea jignit
 

DeletedUser

oricine urmeaza un diplomat ca al vostru nu poti spune ca este inteligent... sincer vorbind...
 

DeletedUser

De ce nu este inteligent?
ca nu are razboi cu R.S.??..fiecare are un interes,de oamenii is supusi conduceri,e foarte bine,inseamna ca a facut treaba buna
Eu unul nu sunt deacord cu conducerea deasta am si renuntat la joc,dar asta nu inseamna ca restu care joaca acolo sunt penibili sau ca nu is inteligenti
 

DeletedUser

De ce nu este inteligent?
ca nu are razboi cu R.S.??..fiecare are un interes,de oamenii is supusi conduceri,e foarte bine,inseamna ca a facut treaba buna
Eu unul nu sunt deacord cu conducerea deasta am si renuntat la joc,dar asta nu inseamna ca restu care joaca acolo sunt penibili sau ca nu is inteligenti

pe cat vrei sa punem pariu ca intro luna iar se face vreo schimbare intre tabere? asta daca nu mai rpd...
 

DeletedUser

nu stiu inca cum se va schimba... pentru ca nici eu nu stiu... si si daca ar sii conducerile tot nas baga mana in foc pentru ca nam incredere in ei :) vom trai si vom vedea
 

DeletedUser13059

nu poti zice ca 99% din mason sun penibili,grija mare la cum vorbesti pe aici,nu cred ca cineva din mason tea jignit

nici eu nu am jignit ... doar ca daca o sa te uiti mai incolo in istoricul triburile.ro si dai la search "mason" o sa iti apara o poza cu ceva rahat acum nu stiu daca comestibil sau ca si ingrasamant pentru pamant ... si niste informatii pe care nu le poti citi in preajma minorilor ... deci mason este un trib ... si are in el la fel oameni de "elita si tot ce vreeti vooi mai bun".. va ridic in slavi acuma .. puneti mana de la mana si mai faci de o l..
 

DeletedUser25671

De ce nu este inteligent?
ca nu are razboi cu R.S.??..fiecare are un interes,de oamenii is supusi conduceri,e foarte bine,inseamna ca a facut treaba buna
Eu unul nu sunt deacord cu conducerea deasta am si renuntat la joc,dar asta nu inseamna ca restu care joaca acolo sunt penibili sau ca nu is inteligenti

si totusi in continuare te vad cel mai activ om din mason si pe forum si la cuceriri ;))...


Am si eu o intrebare,sper totusi sa nu fie retorica: Ce tip de razboi este acesta Mason vs. Mag fara declaratie de razboi???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe forum intru dimineata si oleaca spre seara nimic mai mult,masonul nu intra pe forumul extern,chiar nu inteleg de ce
ce vezi tu cu cuceririle acum e joaca de nooob....capacitatea mea era alta....acum joaca un jucator sub standardele mele...dar e bun acolo decat deloc

Declaratia de razboi e pentru R.S,doar ei ce se mai luada cu asa ceva,de la inceputul lumi;)

nici eu nu am jignit ... doar ca daca o sa te uiti mai incolo in istoricul triburile.ro si dai la search "mason" o sa iti apara o poza cu ceva rahat acum nu stiu daca comestibil sau ca si ingrasamant pentru pamant ... si niste informatii pe care nu le poti citi in preajma minorilor ... deci mason este un trib ... si are in el la fel oameni de "elita si tot ce vreeti vooi mai bun".. va ridic in slavi acuma .. puneti mana de la mana si mai faci de o l..

Nu e nevoie sa ridici tu masonul in slavi
ti`am cerut un lucru marut,de esti in stare sa-l faci bine,de nu,rezulta lipsa de caracter iar eu nu vorbesc cu persoanale de genu

doar cei slabi ajung sa jigneasca;)

Evita double-post.
 
Ultima editare de un moderator:

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
hai totusi sa va dau si eu un raspuns la ceea ce s-a numit "atac miseleste"!!!
domnul magnatu a primit mesaj in data: de 19.01. la ora 13:05 cum ca mason va rupe diplomatia cu mag in data de 20.01 orele 16-17, si sa citez: "In cazul in care in aceste 28 de ore pana la ruperea aliantei, vreun jucator din mason sau academii, o sa fie atacat, ruperea aliantei se va face mai devreme."
Acesta din urma a citit mesajul in jurul orei 22, ca mai apoi la 22:10-22:20 sa-si anunte tribul ca mason o sa rupa alianta cu ei.

039 dany (538|521) K55 9,193 Speed 19flo [Mason] gdani [~MAG~] 2012-01-19 22:44:55
Multumiri Carla (522|560) K55 5,982 balaci92 [Mason] ea09 [~M-A~] 2012-01-19 23:01:18
00000 ... Astai:)pala136 (519|571) K55 12,355 balaci92 [Mason] ea09 [~M-A~] 2012-01-19 22:54:55

deci unde a fost atacul miseleste despre care se tot vorbeste ?
cine a innobilat primul sat? noi sau voi? sa nu faceti confuzie intre cei care s-au refugiat din aka la voi, pt ca noi, ca si voi aveam razboi cu ei
 
Ultima editare:

DeletedUser

sa nu mai vorbim ca voi dadeati circulare cu 3-4 zile inainte cum sa se retraga sprijinul de pe granita cu rs si clasic si sa trimiteti sprijin lui CLear!si daca nu stiai....balaci ala a spionat primu...in academie nici nu se anuntase!deabia se anuntase in trib cu 30 minute inainte!mai bine las-o asa! si nu vorbiti de aka...pe conferinta bric a zis una...si a facut ce trebuia abia peste 3-4 zile! si tot el era cu gura mare..ca daca nu se rezolva treburile mag-aka el dimineata declara razboi aka!
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Mason
Parte 2:
Triburi: ~MAG~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 161
Tabăra 2: 56
Diferență: 105

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,143,731
Tabăra 2: 470,970
Diferență: 672,761

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus