Mason vs. ~MAG~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12991

sa nu mai vorbim ca voi dadeati circulare cu 3-4 zile inainte cum sa se retraga sprijinul de pe granita cu rs si clasic si sa trimiteti sprijin lui CLear!si daca nu stiai....balaci ala a spionat primu...in academie nici nu se anuntase!deabia se anuntase in trib cu 30 minute inainte!mai bine las-o asa! si nu vorbiti de aka...pe conferinta bric a zis una...si a facut ce trebuia abia peste 3-4 zile! si tot el era cu gura mare..ca daca nu se rezolva treburile mag-aka el dimineata declara razboi aka!

ai dat de greu ?

vitejii din mag sunt tari doar cand au razboi cu triburi mici,daca si RS o pune de un PNA .....vai de soarta voastra :)
abia astept acea zi
 

DeletedUser13059

Nu e nevoie sa ridici tu masonul in slavi
ti`am cerut un lucru marut,de esti in stare sa-l faci bine,de nu,rezulta lipsa de caracter iar eu nu vorbesc cu persoanale de genu

doar cei slabi ajung sa jigneasca;)

Evita double-post.

si unde ii jignirea ? sau mai nou adevarul ii jignitor ?
 

DeletedUser13059

"99% din masoni is penibili"

si penibil ii ceva jignitor ? nici daca te fac prost nu ii jignire .. ii un avantaj al tau care il ai fata de mine sau nah .. vorba vine .. orice cuvant care nu il intelegi este luat drept jignire .. daca ii asa simtitiva jigniti chiar ma doare in cot de mason ... o poza cu o lepra la profil spunea totul dar vad ca nu aveti pic de imaginatie ..
 

DeletedUser

crezi ca ii pasa cuiva,ca te doare pe tine in de mason???
datorita unora ca tine am revenit pe joc;)
 

DeletedUser13059

pai si vreti sa repetati istoria de pe 9 ? cand ati fugit de noi ca de dracu ? >)) tot voi aia cu 100 conturi de om ... eh las ca toate vin si trec .. aici se va face tortura cu masonii la fel cum se face cu cei care au mai ramas din mason pe l9 si nu au dat stergere .. care au ramas ca muncitori pentru noi ...
 

DeletedUser

nu stiu eu daca masonii sunt penibili, dar un jucator de acolo a dovedit de ce e in stare...


daca toti sunt asa lumea tribala o sa ajunga urat de tot
 

DeletedUser

pai si vreti sa repetati istoria de pe 9 ? cand ati fugit de noi ca de dracu ? >)) tot voi aia cu 100 conturi de om ... eh las ca toate vin si trec .. aici se va face tortura cu masonii la fel cum se face cu cei care au mai ramas din mason pe l9 si nu au dat stergere .. care au ramas ca muncitori pentru noi ...

cu ce nume te gasesc pe joc?
 

DeletedUser13059

cu ce nume te gasesc pe joc?

nume nu am timp sa le scriu toate aici .. dar de gasit ma gasesti prin oricare trib .. de ex am fost si in lista ta de prieteni ca sa sti cat de penibili sunteti :D dar recent ai sters cand ai vazut si tu ca ceva nu ii ok :))
 

DeletedUser

Voi nu ati inteles un lucru, va bateti intre voi in timp ce masonul va joaca pe degete asa cum ne-a jucat si pe noi pe degetele

poate ar trebui sa se destepte atat mag cat si clasic cu R.S si sa le dea peste nas, altfel o sa va dea ei

Bric e un mare imbarligator si te face sa ai incredere in el , din pacate pentru noi nu iam scos cand am avut ocazia, chiar daca eram 9 oameni

Succes in continuare pe clasica
 

DeletedUser18063

Stiu eu cu ce nume e pe joc,dar ....deh...stie si el ce si cum

Mircea.... la mine in trib nu ai fost...ca te inobilam sti prea bine :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus