MAZE vs O.S.

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser13059

de ce sa incerci prin cineva asa ceva cand poti face personal din interiorul tribului tau ? asta doar ca imi esti fan , o sa iti arat cum se face treaba buna cu propriiele voastre sate dar momentan stam cuminti si discutam pe joc despre viitor , facem tam tam pe conferinta si cand ii momentul potrivit o sa iti spun cine ii frustratu :D asta daca o sa mai apari pe aici , sau faci iar ca pe restu lumilor unde ai luat-o in freza si ai uitat sa apari pe extern sa imi spui ce jucator de jucator esti ... deci ne vedem mai incolo cand se schimba harta iar tu o sa ai ocazia sa te aperi in fata unor conturi de la care acuma zici ca sunt 100% de incredere :D
 

DeletedUser41807

Lasă chestiile ăstea de tot maroul ca nu merge . :) văd ca tu te consideri mare jucător care a câștigat lumi prin pupincurism. L.ai albit pe Zeus unde nu bate soarele
 

DeletedUser13059

acuma daca tu faci acest lucru asta nu inseamna ca toata lumea il face , esti unicat in asa ceva de mers o sa mearga foarte bine iar finalul conteaza mereu acolo unde ti-am zis ca pe tine o sa te gasesc iar la istoric
 

DeletedUser

Lasă chestiile ăstea de tot maroul ca nu merge . :) văd ca tu te consideri mare jucător care a câștigat lumi prin pupincurism. L.ai albit pe Zeus unde nu bate soarele

Ai fost de fata cand s-a intamplat? Sau de unde stii?
 

DeletedUser41807

Sub numele meu de aici scrie ceva care tu nu o sa obții niciodată .Member ce ești . Te lauzi cu lumi câștigate lingusitorule . Și apropo iar inventezi ca ai vorbit cu nu știu ce întemeietor . poate cu noobul de quzor ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20519

Sub numele meu de aici scrie ceva care tu nu o sa obții niciodată .Member ce ești . Te lauzi cu lumi câștigate lingusitorule . Și apropo iar inventezi ca ai vorbit cu nu știu ce întemeietor . poate cu noobul de quzor ..

mereu vorbesti de toti ca se cred vedete, ca vorbesc cu aere...da tu pe tine nu te vezi? ala e noob, ala e frustat, ala e lingusitor etc.

rade ciob de oala sparta
 

DeletedUser47559

chiar ma oftic ca nu am jucat pe lumea asta...mai perfectilor asa cum se cred unii:))
 

DeletedUser41807

mereu vorbesti de toti ca se cred vedete, ca vorbesc cu aere...da tu pe tine nu te vezi? ala e noob, ala e frustat, ala e lingusitor etc.

rade ciob de oala sparta

nu am început eu spectacolul ... și nu am venit cu susținători după mine Cum face ursu și zealot ...
 

DeletedUser13059

Sub numele meu de aici scrie ceva care tu nu o sa obții niciodată .Member ce ești . Te lauzi cu lumi câștigate lingusitorule . Și apropo iar inventezi ca ai vorbit cu nu știu ce întemeietor . poate cu noobul de quzor ..

speedteam ?? :)) adica un joc care dureaza 1 secunda sa faci 100 cavalerie usoara ... bravo esti jucator mare ca ai participat la un concurs de speed unde multi din jucatorii care joaca pe normale si iti dau bataie nu au intrat iar tu ai castigat contra niste jucatori mediocrii din diferite tari pe unde am mai jucat si noi si am castigat lumi asa ca plangi la alta masa si daca vrei organizam si un duel pe speed sa vedem daca chiar are vre-o valoare faptul ca ai fost in echipa de ro pe speed , iar daca pierzi stii ce ai de facut :D


004.png


apropo pe unde esti? ca nu te vad aici


oricum din cate vad pe la comentarii cica ati jucat cu "ilegale"
img


iar in alta poza aratata de voi parca erau ceva scripturi ilegale la bookmarks , deci asa ai fost capabil sa joci un speed amarat ?
 
Ultima editare de un moderator:

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
img


Parte 1:
Triburi: MAZE, Cargo
Parte 2:
Triburi: O.S., O.S..., O.S..

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 3
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,371
Tabăra 2: 11,288
Diferență: 9,083

chart





Parte 1:
Triburi: MAZE, Cargo
Parte 2:
Triburi: O.S., O.S..., O.S..

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 11
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76,483
Tabăra 2: 51,165
Diferență: 25,318

chart
 

DeletedUser

Se pare ca Maze au inceput in forta razboiul asta.

Mersi frumos sorin.
 

DeletedUser44692

Dupa ultimile evenimente pe harta s-a creat o oarecare instabilitate, iar cei care vor avea de castigat sunt Maze, care probabil in curand vor incepe o colaborare cu vreo 2 triburi din NE , colaborare in care OS va fi prins la mijloc.
 

DeletedUser47645

Dupa ultimile evenimente pe harta s-a creat o oarecare instabilitate, iar cei care vor avea de castigat sunt Maze, care probabil in curand vor incepe o colaborare cu vreo 2 triburi din NE , colaborare in care OS va fi prins la mijloc.

Nu esti bine informat..sau poate o fi vorba de ~NW~ :(
 

DeletedUser44692

Daca as fi in locul tau as colora triburile de pe marginea NE, as tine cont de dezbinarile recente, recrutarile haotice si ultimile diplomatii care au luat sfarsit.
 
Sus