Mesaje amuzante l21

  • Autor subiect DeletedUser35286
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35286

si cumva v-a trimis pp-urile alea?
poate isi batea si el joc de voi:))
oricum decat sa fii in trib cu retarzii ca iluzie ala aka lange mai ** cu fraieri ca zepelin ;)

din pacate nu ne-a trimis pp-urile...probabil a intrebat pe careva mai inteligent,care s-a prins ca e smecherie si i-a spus...
in fine,daca tu vrei sa fii in trib cu zepelinu ,mult succes :)
 

DeletedUser35286

sincer ,mie mi s a parut un baiat de treaba Led Zeppelin sincer,si acum ca mi stersasi lacrimile de ras imi pare rau de el

Acum ca a cazut in capcana asta e,i se putea intampla oricum,baiatu vroia ce era bine pt tribul lui.

De acord cu unknown la faza cu iluzie :D

sincer,si mie mi se pare ok zepelinu,mie personal nu mi-a facut nimic niciodata...dar totusi,nu puteam sa ratez ocazia :D
 

DeletedUser31820

lumea 21 e una din putinele lumi care va fi deschisa cu zambetul pe buze de la faza asta.

Pare ca va fi o lume de vis :D
 

DeletedUser

bravo baieti,ati fost geniali,pacat ca nu v-a trimis punctele=)) o facea lata
 

DeletedUser

nu vad nimic genial la faza asta...
faptul ca tragi cu urechea apoi versi gusa in alte parti, de fapt e o trasatura de-a noastra , faptul ca ne comportam ca si curvele, ne dam cand cu unul cand cu altul, asa a fost si in razboiul din '40 , cand vezi doamne ne-am dat cu "invingatorii" dupa ce am luptat 4 ani cu ceilalti, asta e nu stim sa luptam pana la capat si mai ales nu stim sa murim in picioare...
Cate faze din astea nu s-au vazut pe joc cand "fraierii" tradeaza cand vad pe satele lor mai mult de 2 atacuri...
Ma rog , traim in Balcani si ne meritam soarta...
 

DeletedUser

nu vad nimic genial la faza asta...
faptul ca tragi cu urechea apoi versi gusa in alte parti, de fapt e o trasatura de-a noastra , faptul ca ne comportam ca si curvele, ne dam cand cu unul cand cu altul, asa a fost si in razboiul din '40 , cand vezi doamne ne-am dat cu "invingatorii" dupa ce am luptat 4 ani cu ceilalti, asta e nu stim sa luptam pana la capat si mai ales nu stim sa murim in picioare...
Cate faze din astea nu s-au vazut pe joc cand "fraierii" tradeaza cand vad pe satele lor mai mult de 2 atacuri...
Ma rog , traim in Balcani si ne meritam soarta...

vorbeste in numele tau
 

DeletedUser35286

nu vad nimic genial la faza asta...
faptul ca tragi cu urechea apoi versi gusa in alte parti, de fapt e o trasatura de-a noastra , faptul ca ne comportam ca si curvele, ne dam cand cu unul cand cu altul, asa a fost si in razboiul din '40 , cand vezi doamne ne-am dat cu "invingatorii" dupa ce am luptat 4 ani cu ceilalti, asta e nu stim sa luptam pana la capat si mai ales nu stim sa murim in picioare...
Cate faze din astea nu s-au vazut pe joc cand "fraierii" tradeaza cand vad pe satele lor mai mult de 2 atacuri...
Ma rog , traim in Balcani si ne meritam soarta...

hmmm...si ma rog,ce te deranjeaza atat pe tine? :)
am vorbit si pe mess,ti-ai spus offul si acolo,dar nu vad ce sari asa ca ars cand nici macar nu esti implicat in "poveste".
Chiar nu vad absolut nici o tradare in primul mesaj postat de mine,te inteleg ca ai fost in afganistan,si ai ramas cu sechele,dar acu nu trebuie sa visezi tradari peste tot...
 

DeletedUser

nu vad nimic genial la faza asta...
faptul ca tragi cu urechea apoi versi gusa in alte parti, de fapt e o trasatura de-a noastra , faptul ca ne comportam ca si curvele, ne dam cand cu unul cand cu altul, asa a fost si in razboiul din '40 , cand vezi doamne ne-am dat cu "invingatorii" dupa ce am luptat 4 ani cu ceilalti, asta e nu stim sa luptam pana la capat si mai ales nu stim sa murim in picioare...
Cate faze din astea nu s-au vazut pe joc cand "fraierii" tradeaza cand vad pe satele lor mai mult de 2 atacuri...
Ma rog , traim in Balcani si ne meritam soarta...

Unde ai vazut sa tradam noi pe cineva?
Ai citit mesajele sau doar ai postat aici de dragul de a posta?
Scuze daca sunt prea direct, dar la anii tai ai o minte de copil.
 

DeletedUser

hmmm...si ma rog,ce te deranjeaza atat pe tine? :)
am vorbit si pe mess,ti-ai spus offul si acolo,dar nu vad ce sari asa ca ars cand nici macar nu esti implicat in "poveste".
Chiar nu vad absolut nici o tradare in primul mesaj postat de mine,te inteleg ca ai fost in afganistan,si ai ramas cu sechele,dar acu nu trebuie sa visezi tradari peste tot...

Noroc sa ai
 

DeletedUser

hmmm...si ma rog,ce te deranjeaza atat pe tine? :)
am vorbit si pe mess,ti-ai spus offul si acolo,dar nu vad ce sari asa ca ars cand nici macar nu esti implicat in "poveste".
Chiar nu vad absolut nici o tradare in primul mesaj postat de mine,te inteleg ca ai fost in afganistan,si ai ramas cu sechele,dar acu nu trebuie sa visezi tradari peste tot...

de fapt nu ma mira, pe L18 erai in tribul lui iurka cand ii promiteai lui kimo, pe privat ca vii in Milka daca se impute treaba acolo, altfel spus stateai la cotitura sa vezi cum se inclina balanta...
eu nu am nimic cu tine, din contra, insa nu e o fapta pt. care sa primesti aplauze, La jucatorii de pe lumile vechi nu am vazut asa ceva...
bafta la joc



In ceea ce il priveste pe Arshavin, incearca pe triburile CCCP, e greu sa poti face fata intr-o discutie cu oameni rationali, ca mine,banuiesti de ce, nu te ajuta IQ-ul
 

DeletedUser35286

de fapt nu ma mira, pe L18 erai in tribul lui iurka cand ii promiteai lui kimo, pe privat ca vii in Milka daca se impute treaba acolo, altfel spus stateai la cotitura sa vezi cum se inclina balanta...
eu nu am nimic cu tine, din contra, insa nu e o fapta pt. care sa primesti aplauze, La jucatorii de pe lumile vechi nu am vazut asa ceva...
bafta la joc

ai inteles gresit...i-am zis lui kimo ca ma mai gandesc doar in cazul in care se desfiinteaza tribul...si nu e ceva normal?...si uite ca tribul vostru s-a desfiintat inaintea noastra,si nu am mai venit la voi :)
si totusi,ce legatura are ceea ce zici tu cu mesajul amuzant(parerea mea) de pe prima pagina?

ah,si cum nu ai vazut pe lumile mai vechi tradari?...vaaaaaai,rusinica,nu ai fost atent deloc...tradarile de genu sunt vechi de cand timpul
si daca te refereai la farsa care i-am jucat-o zepelinului,adu-ti aminte de l5,unde un jucator bun(aztecu) si-a batut joc grav de cuka pe privat si a postat totul pe extern...cu ce e diferit aia fata de ce am facut eu?
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
cum ma
nu te vizi?

Membri:
1
2 Paulyk
3 Aquilla


:)))locu 1?:))

aaa da corect :)) am uitat ca stau pe invizibil
24.gif
 

DeletedUser

ai inteles gresit...i-am zis lui kimo ca ma mai gandesc doar in cazul in care se desfiinteaza tribul...si nu e ceva normal?...si uite ca tribul vostru s-a desfiintat inaintea noastra,si nu am mai venit la voi :)
si totusi,ce legatura are ceea ce zici tu cu mesajul amuzant(parerea mea) de pe prima pagina?

ah,si cum nu ai vazut pe lumile mai vechi tradari?...vaaaaaai,rusinica,nu ai fost atent deloc...tradarile de genu sunt vechi de cand timpul
si daca te refereai la farsa care i-am jucat-o zepelinului,adu-ti aminte de l5,unde un jucator bun(aztecu) si-a batut joc grav de cuka pe privat si a postat totul pe extern...cu ce e diferit aia fata de ce am facut eu?

n-am zis ca nu s-a mai facut asa ceva ci ca nu e fair play, pana la urma e un joc, nu-si pierde nimeni casa odata cu satele,,,
am spus doar ca nu apreciez metodele murdare, desi stie toata lumea ca fac parte din joc,
toti vrem sa fie un joc cat mai corect, sa plecam cu sanse egale, in schimb, tocmai de la unii din noi pleaca aceste jocuri murdare...
De unde stim ca discutia nu e contrafacuta, pt. a o discredita pe Carmine? de ce nu ai postat print screen, daca tot ai vrut sa demasti anumite "nereguli"?
Las-o asa cum a picat, eu nu te-am acuzat de nimic.
in prima mea postare era doar o chestie de principiu, ca am alta viziune , si o alta optica in abordarea "jocurilor de culise", niciodata sa nu indrepti o greseala cu alta greseala! spune un vechi dicton latin.
 

DeletedUser35286

hahahaha :))) ...asta este ce ai inteles tu din mesajul postat de mine?...vaaaaai.

am zis foarte clar ca acel cont Carmi Webber nu este adevarata Carmi,Managerul triburile.ro. Totul a fost facut la caterinca,sa vedem cat de departe putem sa ajungem cu zepelinu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus