Mesaje amuzante l21

  • Autor subiect DeletedUser35286
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hahahaha :))) ...asta este ce ai inteles tu din mesajul postat de mine?...vaaaaai.

am zis foarte clar ca acel cont Carmi Webber nu este adevarata Carmi,Managerul triburile.ro. Totul a fost facut la caterinca,sa vedem cat de departe putem sa ajungem cu zepelinu.

oricine putea pune botul in locul lui zeppelin, intamplator stiu si cine i-a bagat in cap ideea cu adminu si posibilitatea de a isi "maslui" zona de intrare...
Este ca la emisiunile tv, cand i se aduce unuia o super bomba sexy si aia apoi il fileaza sa vada daca se da ;la ea, chiar crezi ca daca tie ti se dadea sansa asta sa iti alegi directia, nu acceptai?
A muscat-o el si acum trage ponoasele, a devenit gazda bascaliei pt. o vreme
 

DeletedUser35286

scuza-ma dar daca era adevarata carmi,la ce exprimari avea si cum vorbea,dupa primele 2 propozitii avea ignore...

si in plus,probabil ca daca eram in locul lui,si cineva ar fi incercat sa faca misto de mine pe tema asta,ma prindeam imediat...ii puneam sa-mi dea mesaj pe forumu extern sau pe joc,faceam ceva sa fiu sigur ca nu e vrajeala...nu puneam botu asa direct cum a pus el...
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Din cate imi amintesc , o cheama Carmen Schwarz nu Webber, deci daca domnul zeppelin ar fi cunoscut acest mic detaliu, nu ar mai fi iesit farsa asta :(
 

DeletedUser35286

Din cate imi amintesc , o cheama Carmen Schwarz nu Webber, deci daca domnul zeppelin ar fi cunoscut acest mic detaliu, nu ar mai fi iesit farsa asta :(

asa ma,Schwarz...uitasem numele de familie si am pus si eu un nume mai "nemtesc" sa zic asa :D
 

DeletedUser24244

Cum mah sa faci asa?:)))
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Intr-adevar, va incepe L21 cu o gluma buna, desi initial propaganda si recrutarile facute de zeppelin nu au fost o gluma ( massuri pe forum si pe alte cai de comunicare ), cu toate ca in acea lista se regasesc multi care habar n-au de "marele proiect" ( printre care si subsemnatul ). Nu pot sa neg ca m-a amuzat faza, desi imi era cunoscuta intentia serioasa a lui zeppelin de a lua legatura cu carmi, ceva legat de o firma de mutari sau ceva de genul :D, dar zeppelin se poate considera norocos ca a scapat fara masterban.

In fine, ce-a fost a fost...ne vedem pe L21. :rolleyes:
 

DeletedUser

El chiar a crezut ca poate face ceva util pentru tribul lui.Dar nu sa putut:D . Era dispus sa dea si 20.000 de puncte premium Pentru o pozitionare pe harta mai buna :) La un moment dat era disperat ca nu mai intra carmi pe skype si vroia sa o sune pe telefon:)))


Succes Zeppeline cu tribul
 

DeletedUser

oricine putea pune botul in locul lui zeppelin, intamplator stiu si cine i-a bagat in cap ideea cu adminu si posibilitatea de a isi "maslui" zona de intrare...
Este ca la emisiunile tv, cand i se aduce unuia o super bomba sexy si aia apoi il fileaza sa vada daca se da ;la ea, chiar crezi ca daca tie ti se dadea sansa asta sa iti alegi directia, nu acceptai?
A muscat-o el si acum trage ponoasele, a devenit gazda bascaliei pt. o vreme

Scuza-ma dar sunte nevoit sa intervin : Tu intrii cu zeppelin , nu ? Ca altfel nu gasesc de ce faci atata galagie pe aceasta tema.
Cat de tampit sa fii sa crezi ca :
1. Adminii de pe . ro sunt in halu ala de corupti
2.Sa platesti cu puncte premium , care se cumpara separat de Inno Games
3.Ca poate un admin sa-ti puna jucatorii pe un anumit continent, acuma hai sa fim serios , is administratori nu sunt programatorii jocului .
4. La ca ce vocabular au avut Inccubus si iurka m-am mirat ca zeppelinu le-a cazut in plasa
Deci inseamna ca Zeppelin nu are pic de inteligenta, si tu ii iei apararea !
 

DeletedUser

n-am zis ca nu s-a mai facut asa ceva ci ca nu e fair play, pana la urma e un joc, nu-si pierde nimeni casa odata cu satele,,,
am spus doar ca nu apreciez metodele murdare, desi stie toata lumea ca fac parte din joc,
toti vrem sa fie un joc cat mai corect, sa plecam cu sanse egale, in schimb, tocmai de la unii din noi pleaca aceste jocuri murdare...
De unde stim ca discutia nu e contrafacuta, pt. a o discredita pe Carmine? de ce nu ai postat print screen, daca tot ai vrut sa demasti anumite "nereguli"?
Las-o asa cum a picat, eu nu te-am acuzat de nimic.
in prima mea postare era doar o chestie de principiu, ca am alta viziune , si o alta optica in abordarea "jocurilor de culise", niciodata sa nu indrepti o greseala cu alta greseala! spune un vechi dicton latin.

Hmz, de ce ii iei atata apararea la Zeppelin? Eu nu il prea agreez pe kid, pe L18 unde aminteai de Inccubus ca a zis nu stiu ce... ce as putea eu spune de Zeppelin? Cand el se milogea pe fata si pe la spate te săpa... atata timp a avut kidul de a ajuns sa trimita la fiecare proprietar de sat din K-ul meu pt a elimina un jucator Respect... pentru ca apoi sa vrea sa devina unul?

Iar de ultima actualitate... se ofera sitter, citeste mesajele, culege id-uri daca gaseste sau are tupeu sa ceara de pe contul de sitting? :-o Acest kid mai are multe de invatat in viata si in joc, dar nu vrea! Crede ca le stie pe toate, probabil daca avea banii si punctele alea le si trimitea, nu cred ca a mai intrebat pe cineva daca poate fi pe bune sau nu.

Ma intreb daca tu te-ai simti confortabil sa te trezesti intr-o seara cu un kid pe cap? si sa te abureasca cu prostii?

Acum... te intreb altceva, de ce te crezi mai capabil sa mentii o discutie logica ca altii ce au postat? Ti-am ingrosat ceea ce te cam contrazice. Tu asta ai inteles din acest post? Ca are rolul de a o discredita pe Carmi? Cred ca ideea ce ti-ai creat-o nu coincide cu a niciunui alt membru care a postat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

scuza-ma dar daca era adevarata carmi,la ce exprimari avea si cum vorbea,dupa primele 2 propozitii avea ignore...

si in plus,probabil ca daca eram in locul lui,si cineva ar fi incercat sa faca misto de mine pe tema asta,ma prindeam imediat...ii puneam sa-mi dea mesaj pe forumu extern sau pe joc,faceam ceva sa fiu sigur ca nu e vrajeala...nu puneam botu asa direct cum a pus el...

Intervin doar la un mesaj restu se va vedea de la sine .
Acel mesaj in care iam zis lui "iurka" fermierul viermilor rasculati , pentru a da mesaj pe extern ? Ce sa intamplat cu el ?
Nu sa putut da in aceasta lista de "facatura" ? Sau sunteti oameni care arata doar ceea ce au prins ei dar nu si restul ?
V-ati gandit ca mergeam poate pe 2-3 laturi totodata cu voi ?
Jalnici jucatori , dar veti fi mai jalnici ca mine .
 

DeletedUser30442

Lasă-nee !!! Lasă-neee ! :D
pleacă din gheanceaa :))) !!! :D

2x repeat :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus