Mesaje amuzante L5

  • Autor subiect Malignantlyhuman
  • Data de început

DeletedUser5684

un membru al "supremei aliante"

de ce ma ataci? a spus:
PaColiNho în data de 09.04. la ora 21:17
salut!
mi-ai dat 2 atacuri? de ce ? asa vrei sa fim vecini ? hai sa ne dezvoltam prin resurse mai intai?
stima,

Furty în data de 09.04. la ora 21:21
k
daca imi dai 20 de mii din fiecare resursa pe zi te las

ce faci maaaa? a spus:
PaColiNho astăzi la ora 13:56
ai venit de la scoala si ma ataci iar, maaaa?
zi cat vrei ??

PaColiNho astăzi la ora 13:57
vrei sa ne intalnim? sa-ti dau bani???
iti dau bani ma , vrei???
 

DeletedUser

Ia priviti la asta ce ciutan:

sal a spus:
Circuit25 astăzi la ora 19:05
ce ai cu mn .dc ma ataci? vrei sa te rad de pe harta?>?

Sfinxul astăzi la ora 19:26
Cu ce sa ma razi de pe harta prietene, cu paladinul? :)

Circuit25 astăzi la ora 19:29
da

Sfinxul astăzi la ora 19:29
...pe care nici macar nu il ai, din intamplare. ;-)

Circuit25 astăzi la ora 19:34
hai sa facem o intelgere
vin la tine in trib. vrei ? pt ca astia din trib la mn nici nu mi rasp la mesaje.shi cred ca ma voi intelege mai bn cu voi decat cu cei din tribul meu .

Sfinxul astăzi la ora 19:37
Te-as fi primit, daca imi trimiteai mesajul asta acum 3 saptamani. La ce trupe ai in sat... nici n-ar mai trebui sa-ti raspund la mesaje...

Circuit25 astăzi la ora 19:38
hai ,te rog frumos.sa stii ca te ajut ca sa-ti ridici satul mai repede.am minele foarte mari

Sfinxul astăzi la ora 19:38
Uite, iti dau un sfat: mai bine da-i "inceput nou", inca e devreme si poti sa recuperezi rapid in alt coltz de harta.

Circuit25 astăzi la ora 19:40
te rog frumos.

Sfinxul astăzi la ora 19:41
Degeaba ma rogi. Nu am cum sa te primesc in trib, pentru ca esti prea slab. Trebuia sa stii pana acum, ca nu punctele conteaza, ci trupele. Ti-am spus, mai bine dai inceput nou, si nu te mai chinui aici.

Circuit25 astăzi la ora 19:42
mai deja am trupe.am lancieri ,.......
imi fac intr-o saptaman imi fac trupe.iti promit.

Circuit25 astăzi la ora 19:47
te rog frumos prietene.

Sfinxul astăzi la ora 19:47
Nu se poate. Deja sunt pregatiti nobilii pentru tine. Te salut. Succes pe alt K.

Circuit25 astăzi la ora 19:49
mai te rog frumos. foloseste pe alta sat.ca se poate

Circuit25 astăzi la ora 19:50
fa un gest prietenos.dak esti un adevarat prieten ,fa-mi favoarea asta.

Sfinxul astăzi la ora 19:54
Nu sunt prietenul tau, sunt dusmanul tau. Imi pare rau, asta e jocul...
 

DeletedUser

dupa ce a vazut ca nu o scoate la capat cu cel ce ii voia satul m-a rugat pe mine sa il primesc in trib:

acelasi ciutan:
salut a spus:
Circuit25 astăzi la ora 19:41
as dori sa intru in tribul tau .se poate ? te rog frumos. astept raspuns. cu respect Circuit25

martzian astăzi la ora 19:51
trebuie sa-mi dai sitter sa vad daca esti dezvoltat corespunzator standardului nostru. in plus iti trebuie recomandare de la unul dintre colegii mei din zona ta. daca le ai, cand revii din sitter o sa fi la noi in trib.

Circuit25 astăzi la ora 19:52
imi spui shi mie ce e ala sitter.??

Circuit25 astăzi la ora 19:53
shi dak vrei iti zic prin mesaj cat de dezvoltat sunt.te rog frumos.fa-o pt binele meu. pls:(

martzian astăzi la ora 19:54
inlocuitor de vacanta... setari/mod de vacanta/ martzian... si astepti 10 minute. apoi reintri...dar asta numai daca ai recomandare de la un vecin de-al tau coleg de trib cu mine

Circuit25 astăzi la ora 19:54
da iti zic ceva.pot?

martzian astăzi la ora 19:55
spune

Circuit25 astăzi la ora 19:57
este un coleg de al tau sfinx parca.el vrea sa ma atace.roaga-l u te rog sa nu ma mai atace. te rog frumos.el poate nu vrea sa intru eu in trib dar poate ceilalti de langa mn doresc sa intru in tribul vostru

Circuit25 astăzi la ora 19:57
te rog din suglet

Circuit25 astăzi la ora 19:57
suflet

martzian astăzi la ora 19:58
o sa vorbesc cu el. te-a atacat pana acum?

Circuit25 astăzi la ora 19:59
a trimis spioni shi a zis ca are nobil pregatit pt mn.roaga-l te rog frumos.shi te pun acuma la md de vacanta shi peste 10 min intru shi imi dai rasp

martzian astăzi la ora 20:06
imi pare rau pentru tine, dar nu te putem primi in trib si pe tine. satul tau da, dar pe tine nu.

Circuit25 astăzi la ora 20:10
de ce ?

Circuit25 astăzi la ora 20:11
te rog frumos.dak esti un prieten bun primestema shi pe mn

martzian astăzi la ora 20:17
iti primim satul! bucura-te pentru asta!

Circuit25 astăzi la ora 20:18
da.mc mult.sa stii ca iti trebuie multa minte

martzian astăzi la ora 20:19
asa este. noi o avem!
 

DeletedUser

dar partea frumoasa abia acum incepe: in speranta ca va fi primit in trib imi transmite cerere de sitter, pe care evident, nici nu am luat-o in seama... in timpul atacurilor de nobilare el se refugiaza in tribul immo. dupa un timp vad ca baiatul desi nu mai are sat este in immo. recunosc, am fost un pic marlan si nu m-am putut abtine sa nu intru pe acel cont ca sa trag si eucu ochiul pe acolo...
 

DeletedUser

si un citat din forumul immo, de la mine pentru toata lumea!

Functii in acest trib
Pagina: [1] >2<

Hilbert în data de 02.04. la ora 18:21 Citat locul in clasament [la ora actuala] se datoreaza in totalitate recruiterilor si a politicii de recrutare pe care o are acest trib
conducatorii si comandantii nu au inca nici un merit pt ca nu s-a organizat nimic important care sa se finalizeze cu un triumf al nostru dar oricum e devreme pt asta
abia cand vom avea primul razboi va fi momentul de rascruce al acestui trib dar pana atunci suntem doar o "adunatura de personalitati orgolioase"
darkChampion în data de 02.04. la ora 18:26 Citat Hilbert a scris:
locul in clasament [la ora actuala] se datoreaza in totalitate recruiterilor si a politicii de recrutare pe care o are acest trib
conducatorii si comandantii nu au inca nici un merit pt ca nu s-a organizat nimic important care sa se finalizeze cu un triumf al nostru dar oricum e devreme pt asta
abia cand vom avea primul razboi va fi momentul de rascruce al acestui trib dar pana atunci suntem doar o "adunatura de personalitati orgolioase"


imi pare rau sa te contrazic dar toti membrii cu multe puncte au venit in trib datorita insitentelor conducerii
Petreli în data de 06.04. la ora 19:25 Citat daca vreti sa fiti in conducere trebuie sa va controleze cineva
 

DeletedUser6558

ultrasboy astăzi la ora 00:14
ajutama te rog si pe mine cu ceva trupe sprijin ca ma ataca i eat grass de rang 2 si mai are un atac si imi ia satu ca am cerut la toti din tribul meu sprijin si nimeni nimic te rog mult ca iti raman dator vandut daca ma ajuti
Cu stima

Bai fraţilor, cum vine chestiunea asta , te ataca dusmanii şi tribul nu reactioneaza? Care aveti un trib calumea , ceva?
 

DeletedUser

nu stiam unde sa pun asta. pe mine m-a distrat.

screenhunter03apr100115lh2.gif
 

DeletedUser

si eu ramasesem cu -3 argila dupa ce am dat sa faca niste spade dar de emotie n-am gasit butonul de printscreen :D
 

DeletedUser

stranutelu astăzi la ora 00:42
alo mania,nu suntem trib mamut,ei au academie incep sa cred ca ne iei la misto.trib mamut sunteti voi poate pentru ca sunteti ca trib inainte de existenta noastra in acest joc,noi suntem dupa 7 zile dupa ce s-au format primle triburi si totusi v-am luat in clasament(stiu ca nu e relevant)
Ma mir ca ne considerati mamut cand cineva are o anumita protectia in joc.
xxxxxxxxx astăzi la ora 00:40
si despre fratii vostri pe care ii respectati, iar noi vanatorii ii detestam si ii vanam
xxxxxxx astăzi la ora 00:39
nu se spune ink nimik, dar se vb fff mult de triburile mamut
stranutelu astăzi la ora 00:36
te rog din inima un link detaliat unde se spune ceva de acest trib.te rog cauta-l nu prea stau eu pe acolo,defapt nu am nici cont.


discutie dintre cineva din tribul UNITED si seful NOI, academia tribului KOH
 

DeletedUser6843

discutia a fost intre mine si seful din UNITED care este intemeietor acolo si presupun ca nu a avut tupeu sa posteze.
 

DeletedUser6843

juecati si voi

sal boss a spus:
TayFun astăzi la ora 00:09
[player]vlaadi[/player] este refugiat, te rog sa iei masurile ce se impun

stranutelu astăzi la ora 00:11
cine il ataca inainte,stai nu ma lua cu impunere etc.;) stiu si eu ce trebe sa fac.
fi mai explicit

TayFun astăzi la ora 00:11
cei de la mn din trib

stranutelu astăzi la ora 00:14
oricum il dadeam afara,dar nu mi-a placut cum ai zis,stai linistit nu e bai
12.04.
00:11 vlaadi a părăsit tribul.
a plecat singur,data viitoare foloseste si cuvantul:te rog pliizzz,am si unele zile proaste cateodata

respect alianta
succes

TayFun astăzi la ora 00:15
nu-mi sta in fire sa ma milogesc sa se respecte regulamentul
am destui nervi pe adminii care nu respecta regulamentul, la aceasta ora ma cert pe forum cu adminii si pe privat

TayFun astăzi la ora 00:16
si ms pt ce aveai de gand :D

stranutelu astăzi la ora 00:18
pervers mic ce esti :D
sincer il dadeam afara,nu vreau sa ai banuieli,acum pe bune si daca nu aveai raport,ca e lenea mare pana iti trimite si celalalt e greu,
IL DADEAM AFARA.

TayFun astăzi la ora 00:26
ms pt incredera de care dai dovada
apropo pe tn nu te ablogat suprem aliance sa ne treci la dusmani???

stranutelu astăzi la ora 00:27
vrei sa fim aliati sau dusmani?

TayFun astăzi la ora 00:28
eu va vreau aliati
dar doar am intrebat avand in vedere k sunteti academia unui trib din suprem aliance :D

stranutelu astăzi la ora 00:28
deja observ ca nu ai citit profilul tribului nostru..

TayFun astăzi la ora 00:32
apropo vezi k incurand incepti sa deveniti subiet pe forumul mare, si nu insensul bun
dak ai intra pe acolo ti-ai schimba total mentalitatea in acest joc ;)

stranutelu astăzi la ora 00:35
apropo vezi k incurand incepti sa deveniti subiet pe forumul mare, si nu insensul bun

unde pe forumul mare???

TayFun astăzi la ora 00:35
http://forum.triburile.ro

stranutelu astăzi la ora 00:36
te rog din inima un link detaliat unde se spune ceva de acest trib.te rog cauta-l nu prea stau eu pe acolo,defapt nu am nici cont.

TayFun astăzi la ora 00:39
nu se spune ink nimik, dar se vb fff mult de triburile mamut

TayFun astăzi la ora 00:40
si despre fratii vostri pe care ii respectati, iar noi vanatorii ii detestam si ii vanam

stranutelu astăzi la ora 00:42
alo mania,nu suntem trib mamut,ei au academie incep sa cred ca ne iei la misto.trib mamut sunteti voi poate pentru ca sunteti ca trib inainte de existenta noastra in acest joc,noi suntem dupa 7 zile dupa ce s-au format primle triburi si totusi v-am luat in clasament(stiu ca nu e relevant)
Ma mir ca ne considerati mamut cand cineva are o anumita protectia in joc.

TayFun astăzi la ora 00:43
momut inseaman cu nr fff mare de membri, nu ma face sa cred k esti incepator :(

stranutelu astăzi la ora 00:44
nu stiam ce inseamna mamut.dap sunt incepator,ce sa ii fac...ma joc de acu3 saptamani si sper sa nu fie asta vreo problema

TayFun astăzi la ora 00:45
pai incepe sa fie
vezi k incurand vei avea mai multi dusmani decat ai crede

stranutelu astăzi la ora 00:47
mai,mi se pare ca ne iei la misto sau ma iei pe mine personal,nu sunt incepator si te rog ca de maine la ora 00:00 sa postezi pe forum ca vom fi neutri.
succes la joc

TayFun astăzi la ora 00:47
deci dusmanii??

stranutelu astăzi la ora 00:48
nu dusmani,pentru ca aveti prea multi,doar neutri,daca voi vreti dusmani asa v-a fi,pentru simplu fapt ca esti orgolios si nu stii sa vorbesti.

apropo te atacam pe l1 dar suntem aliati si faza e ca ma joritatea prietenilor mei virtuali sunt in CD sau in KING succes

TayFun astăzi la ora 00:49
pe l1 sunt in CD si nu ma ataca nimeni defapt eu ataca tot in jurul meu :))
acolo ma numesc curatzator :))

TayFun astăzi la ora 00:50
si dusmani vom vi ;)

stranutelu astăzi la ora 00:50
k in fine,ti-am spus renunt la alianta din ziua ce v-a urma de la la ora 00:00

TayFun astăzi la ora 00:51
eu am renuntzat de acum

stranutelu astăzi la ora 00:53
k.o sa discut si cu ceilalti cu care avem alianta despre bunul tau simt si cati mai multi dusmani cat mai mult perfectionism pentru tine.
sincer nu ma asteptam la tine,chiar credeam ca vrei sa fim aliati,totul a fost ok.

TayFun astăzi la ora 00:53
am dusmani stai lin
tot ce insemana Suprem aliance sunt dusmanii

TayFun astăzi la ora 00:54
defapt mamutii sunt dusmanii nostri

stranutelu astăzi la ora 00:56
pai vezi,gandesti prost si suferi de orgoliu,acum eu nu vreau sa dau inapoi ca nu esti pe lista mea de terorizat,dar judeci copilareste aceasts faza,u renunti asa usor la o alianta...k m-ai surprins,totusi trebea sa imi sustii punctul meu de vedere nu sa iti ceri scuze ca nu s-a inteles termenul de "mamut" dar totusi discutia asta a luat o conotatie neplacuta...oarecum.v-am scos si eu.
ai judecat prost

stranutelu astăzi la ora 00:56
k v-am postat la dusmani.

TayFun astăzi la ora 00:59
apropo la faza cu luatul in clasament am o explicatie pt tn
noi am facut si armata nu doar cladiri si acum puteti fi niste ferme frumoase ;)

stranutelu astăzi la ora 01:00
v-am postat la dusmani,succes in clasament si in razboi

TayFun astăzi la ora 01:05
da

de obicei nu postez aici,imi pare rau daca fac ceva gresit prin postarea asta.succes la joc
 

DeletedUser

im cer scuze dar nu am voie sa postez mesajele lui tayfun, mi-a dat interdictie bloom
ms maiestre m-ai scutit pe mn de warn :))
asa k singur ai reusit sa te faci de ras =))
 

DeletedUser

im cer scuze dar nu am voie sa postez mesajele lui tayfun, mi-a dat interdictie bloom
ms maiestre m-ai scutit pe mn de warn :))
asa k singur ai reusit sa te faci de ras =))

zici ca el s-a facut de ras, tu nu ai avut verticalitatea sa pui tot mesajul si nici sa stergi ambele nume, iar sincer acum daca ai interdictie sa pui mesajele cuiva inseamna ca ai interdictie sa pui si continutul, nu numai numele lui... asa ca nu cred ca el s-a facut de ras, nici nu stiu sigur daca taifun a vorbit cu stranuteanu sau a fost un sitter care simte nevoia de-asi refula anumite frustrari.
 

DeletedUser

tayfun are ban pe forum pt k a postat o discutie cu un admin, iar eu sunt un prieten cu el, am mai postat cateva msg de la tayfun, iar bloom mi-a dat warn si a zis k voi primi ban dak mai arat msg unui jucator banat asa k nu vreau asta deci nu conteaza cu cn a vb
eu zic k e este chiar comic acest copil la 700de membri nu e mamut, face mamut un trib cu 250memebri si face mamut pt k e din prima zi, apoi mi se mai pare amuzant tipul de diplomatie, oare si acum ne mai are la aliati??
cred k ne va avea aliati pana duminik la ore 00:00 =))
mi se mai pare comic k vb ceva de l1 de care cel cu care vb habar nu are....
in fine dak esti intr-un trib mamut e normal sa-i ti parte
 
Sus