Mesaje amuzante Lumea 17

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

O dap, m-ai convins ca stii romana cu analiza asta. Felicitari! Acum du-te la culcare ca strici tot farmecul.:p
 

DeletedUser6558

O dap, m-ai convins ca stii romana cu analiza asta. Felicitari! Acum du-te la culcare ca strici tot farmecul.:p


Ce mai pot să zic eu... să nu te contrazici niciodată cu un prost. Cei din jur s-ar putea să nu facă diferenţa.
 

DeletedUser

Ce mai pot să zic eu... să nu te contrazici niciodată cu un prost. Cei din jur s-ar putea să nu facă diferenţa.

Multumesc pentru apreciere... :mad: Oare cine e prostul aici? Du-te si da-ti cu putina apa rece pe mutra si relaxeaza-te! Asta e un semn ca stai prea mult timp in fata monitorului, fa si tu ceva util si scuteste-ne de comentariile ofensatoare.
Am terminat cu off-topicul...
 

DeletedUser8715

Usor, ca abia a inceput lumea. Sau asta a fost motivul pentru care ati asteptat inceperea lumii? Numai genii, elite-players si zei... urat inceput de lume.
 

DeletedUser6558

Multumesc pentru apreciere... :mad: Oare cine e prostul aici? Du-te si da-ti cu putina apa rece pe mutra si relaxeaza-te! Asta e un semn ca stai prea mult timp in fata monitorului, fa si tu ceva util si scuteste-ne de comentariile ofensatoare.
Am terminat cu off-topicul...

-putina apa rece pe mutra, de acord.
-prea mult timp in fata monitorului, de acord.
-ceva util, de acord
-comentarii ofensatoare... de acord.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
mai michele da am auzit ca te-au banat astia si ti-au luat din sate...multicont sau cont premium fals?care din variante? ti-au luat tie din aretia triburilor..cum de sa putut intampla asa ceva?:)
 

DeletedUser

Titlu Bine aţi venit la Infern
Trib astăzi la ora ...
Bun Venit!!!
Sper sa te simtzi bine alturi de noi aici *** impreuna sa ajungem cat mai sus cu putzintza...sa trecem de locul 1,(este imposibil,dar trebuie incercat)...*** sa nu ne plecam in fatza dusmanului...sa vedem de ce sunteti *** suntem in stare sa facem impreuna;):).
Cu respect, CONDUCEREA!



Certati rau cu gramatica :D
OOO.. ma simt onorat , au plagiat tribul de pe l 13 .. acuma sa nu rad ? Macar respectati faptul ca am scris o poveste pentru acel trib si scrieti unmeasj mai plastic .
 

DeletedUser2821

mai michele da am auzit ca te-au banat astia si ti-au luat din sate...multicont sau cont premium fals?care din variante? ti-au luat tie din aretia triburilor..cum de sa putut intampla asa ceva?:)

Nici una si nici alta :) .

Am atacat de la mine un player si dupa pe un sitter am pierdut un sat la acelasi player si nu mi-am dat seama si am dat la recuperare l-am luat inapoi insa am atacat acelasi player de pe 2 conturi sau ma rog asa au inteles ei :) .

Si stai calm nu mi-au luat nicio maretie , revin si acolo in top 20 , imediat :) .
 

DeletedUser

Indoril Nerevar astăzi la ora 10:42
Daca esti de acord sa facem echipa impreuna, da accept la invitatie, daca nu, da refuz, ca sa pot invita pe altii.
Nu-mi tine invitatia blocata la tine pana te gandesti, te rog.
Am nevoie de raspuns acuma, ca e limita de jucatori.

Un model de recrutare.:rolleyes:
Sau nu...
 

DeletedUser

A.o.N. a fost înfiinţat de către mai multi prieteni care trecuti prin foc si sabie pe o alta lume, vin acum sa domine LUMEA 17.
Am venit aici sa ne distram, satele sa vi le-luam, nu insistati prea mult ca nu prea avem chef de vorbit decat intre noi, pentru reclamatii, incercati totusi la unul dintre cei mentionati mai jos.
little dracusor,mariuspol
luci taticul.

NU FITI SUPARATI PE NOI, LUATI O PRAJITURA SA VA TREACA

A.O.N.- LEGENDA REINVIE!!!



Pff, ete stau si eu pe aici pe L17 sa vad cum fac ei sa domine lumea :D



Welcome To GH0$T R!D3R'$


Contact Us:

lineage

orienteering

PaPyTuu

DiPloMatzi

kr4wl3r

Aliante : ON

PNA : ON

Recrutari : ON

Daca vreti invitatii: "cereti si vi se vor da".


Tribul nu-si asuma razboaiele noilor membrii incepute inainte de a intra la noi ,iar prin cererea de sprijin in primele 3 zile pot fi considerati REFUGIATI !

Vom fi foarte corecti in ceea ce priveste respectarea alianţelor şi PNA-urilor

Vom sprijini neintarziat orice membru al coalitiei nostre care are nevoie

- Nu suntem un trib, suntem o familie, familie construita prin intelegere si unitate, unitate si intelegere cladita prin amicitie si prietenie. Cu onoare, ne ducem numele pana la final si dincolo de el


Copyright © By Extr3me

Ii bate limba romana, ii bate si harta, cred c-o sa-i bata toti pana la urma :) BTW, eu vreau 4 invitatii daca se poate (daca tot se vorbeste la plurar).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E clar T.H cucereste lumea

Aliaţi
AXAN sfârşit
T.H.A. sfârşit
VIKING sfârşit
NEXT sfârşit
-E.W- sfârşit
C.A.G sfârşit
3.H sfârşit
GUNS sfârşit
AXAN-a sfârşit
HAITA sfârşit
Yakuza sfârşit
D.H sfârşit
Nippon sfârşit

Pact de neatacare (PNA)
VeriTo sfârşit
SPP sfârşit
WzZz sfârşit

Duşmani
BTK sfârşit
 

DeletedUser24244

Vai...nu stiu daca a venit si pe la noi vreo cerere de aliantza. Pana la sfarsitul saptamanii dispare tribul:D
 

DeletedUser28580

roby13 în data de 15.10. la ora 22:23
nu
.sTyL. în data de 15.10. la ora 22:02
ok lasa,ai auzit de lumea 16?
roby13 în data de 15.10. la ora 21:54
ce??????????
.sTyL. în data de 15.10. la ora 21:54
asta e quit de pe 16???


doame bata-l :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus