Mesaje amuzante pe lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

Imi storc minte sa gasesc ceva amuzant,dar nu vad .... :D

Hai ca pun eu ceva aproximativ funny...



Manticore în data de 08.10. la ora 20:21
Aici [player]XXX[/player]. Poti sa imi faci si mie si lui [player]manticore[/player] rost de invitatii? Mersi!

Robaby în data de 08.10. la ora 22:04
invitatii unde??

Manticore în data de 08.10. la ora 23:16
acolo unde esti si tu...

Robaby în data de 08.10. la ora 23:17
tu esti normal?nu esti cu mine in Fr???

Manticore în data de 08.10. la ora 23:19
Pfff ce m-am zapacit.
 

DeletedUser

Aviz amatorilor.
Nu faceti ca el.

Atentie mare cu cine discutati pe harta .... Esti mare , ai 6 milioane de puncte si te crezi mare jucator din TSL?
Trebuie sa mai inveti niste lucruri. Unu nu subestima nici satul de barbari de langa tine. Te poate innobila cat ai zice peste. aviz open mind :D
Acesta este un episod din viata pe joc a celui pe care lumea il cunoaste drept opteron180.
In rolurile principale - opteron180 si un mic jucator king0001 care avea un sat de 200 de puncte in mijlocul TSL (jucator recrutat si crescut in secret de noi ) :D

Opteron180 în data de 25.10. la ora 23:03
facusi curtea nobila ? vezi ca poti sa zbori de aici imediat, chiar daca ai un sat

king0001 în data de 25.10. la ora 23:04
poftim?
M-am plictisit :(

Opteron180 în data de 25.10. la ora 23:05
pai cine te pune sa intri intr-o lume, in m ijlocu unui trib..Du-te frate de la margine...

king0001 în data de 25.10. la ora 23:07
pai nu stiu cum :(
A vrut un baiat din tribul ala mare rosu sa ma cucereasca si nu a putut ca i-am omorat un nobil.
Ma inveti si pe mine ce sa fac?

Opteron180 în data de 25.10. la ora 23:10
setari/inceput nou si te duci oriunde... Sau a inceput lumea 17

king0001 în data de 25.10. la ora 23:12
pai ma chinui de 2 luni cu satul asta :(( nu poti sa ma primesti la tine in trib? sau sa rogi un prieten sa ma primeasca undeva sa pot si eu sa plec de aici? am vazut un sat dar la luat ala mare de la voi din trib :((
Nu se mai satura .... Are 1 mie si ceva de sate si i-a sate de barbari , eu cum sa plec daca el ia toate satele
:((((((

Opteron180 în data de 25.10. la ora 23:21
e aiurea mai...De ce nu incepi o lume noua..unde ai aceleasi sanse ca ceilalti...Nu te pot primi in trib...noi avem razboaie mari....

king0001 în data de 25.10. la ora 23:25
cu cine va luptati?
ca m-am uitat si eu prin jur la satul meu si voi luati satele unu de la altul.... sunt doua triburi TSL si voi va luptati intre voi? ca vad ca se tot schimba prin jur...da tot TSL apare.. si mai e unu gerjar mai incolo ... da ala e pe acolo si nu se schimba.
Mie imi place mai mult travian..aici e foarte ciudat... desi aici se face mai repede trupele am observat

Opteron180 în data de 25.10. la ora 23:28
noi suntem TSL si ne batem cu HK :).... Nu am jucat travian....

king0001 în data de 25.10. la ora 23:32
pai dar inainte erau altii din TSL mai ... sia cum sunt altii... Voi de ce va luati satele intre voi?
La travian se iau satele la dusmani... de aia ziceam ca am crezut ca sunt 2 tsl.... pe travian sunt mai mutle aliante si unele copiaza nuemel si se bat ca dracii. E foarte confuz ptr ca sunt foarte foarte multe cu acelasi nume.
Auzi eu m-am cam plictisit. Te superi daca te atac?
Pur si simplu m-am plictisit si tre sa fac ceva... Sau pe un coleg de al tau.. crezi ca se supara?

Opteron180 în data de 25.10. la ora 23:34
Innobilam intern....Treaba ta

Opteron180 în data de 25.10. la ora 23:35
[village]633|643[/village] uite un pont.Ma culc..Noapte buna

king0001 în data de 25.10. la ora 23:39
pai pe ala nu pot ... :(( ca are o gramada de trupe si e unu din hk acolo saitar si mi-a zis odata cand am trimis 12000 de topoare pe el ca sunt prost .
:(

Opteron180 astăzi la ora 02:41
getjar ai mai multe ip-uri.....

king0001 astăzi la ora 03:43
...

Mesajele acestea au fost trimise de către king0001 mai departe.

Dupa aceasta conversatie urmeaza un atac in forta asupra printesei adormite .... rezultat :
sefu la aparat,deci ramane :p_|_ (635|645) K66 9,015 Opteron180 [TSL] king0001 [TL] 2009-10-26 00:22:51
Ramane, canta la alta masa... (636|645) K66 9,363 Opteron180 [TSL] king0001 [TL] 2009-10-26 00:08:44

Atacuri a avut pe alte 4-5 sate goale , dar opteron isi pune ceasul sa sune la 3 noaptea sa isi verifice averea virtuala.
Incercarile disperate de a recupera satele pierdute , au fost incununate de ...ghinion. Ptr a face asta omul trezeste playerii colegi la 3 noaptea din somn sau si mai bine da din proxy de pe contul vecin.

Deci aviz amatorilor... Vezi un sat de 600 pct in mijlocul tribului tau, il consideri o gluma , gandeste-te din nou. Daca nu esti somnambul ca opteron sa te trezesti in mijlocul noptii ai sanse sa fi lasat sportiv fara 10-50 de sate lejer, de un player care vrea sa se distreze pe seama ta.
 

DeletedUser27667

=))bestial ala micu:)))iar tu Opetron cum a reusit ala sa iti ia 2 sate?
 

DeletedUser

deja se cearta tsl cu haitasii

open mind astăzi la ora 02:47
Stimati colegi, mai vechi si mai noi.
Ca urmare a unor disfunctionalitati petrecute in ultimile zile, tin sa va aduc la cunostinta urmatoarele:

1.Acest trib este o echipa.
2.In aceasta echipa nu exista discutii pe sate(nu conteaza cine a rezervat un sat, atata timp cat satul ramane in trib).
3.In aceasta echipa nu se admit aerele de vedeta.
4.In aceasta echipa nu se bate nimeni pentru drepturi. Drepturile le dobandesc doar aceia care se implica permanent in activitatea tribului.
5.In aceasta echipa nu se admit actiunile independente, aducatoare de glorie ieftina si temporara. Noi nu cautam gloria, noi doar ne simtim bine jucand impreuna acest joc.
6.In aceasta echipa nu se permite circul. Circarii sa-si caute alta locatie.


Asadar, cine nu se regaseste in aceasta echipa e liber sa paraseasca tribul in 24 de ore.
Cine va parasi tribul dupa 24 de ore de la momentul acestei circulare va trebui sa-si asume si consecintele.
Dupa cele 24 de ore, vom trece la organizarea celor care au ales echipa.
Toate cele bune si un joc cat mai placut!

Semnat, stampilat si parafat
noobul suprem:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

open mind astăzi la ora 02:47
Stimati colegi, mai vechi si mai noi.
Ca urmare a unor disfunctionalitati petrecute in ultimile zile, tin sa va aduc la cunostinta urmatoarele:

1.Acest trib este o echipa.
2.In aceasta echipa nu exista discutii pe sate(nu conteaza cine a rezervat un sat, atata timp cat satul ramane in trib).
3.In aceasta echipa nu se admit aerele de vedeta.
4.In aceasta echipa nu se bate nimeni pentru drepturi. Drepturile le dobandesc doar aceia care se implica permanent in activitatea tribului.
5.In aceasta echipa nu se admit actiunile independente, aducatoare de glorie ieftina si temporara. Noi nu cautam gloria, noi doar ne simtim bine jucand impreuna acest joc.
6.In aceasta echipa nu se permite circul. Circarii sa-si caute alta locatie.


Asadar, cine nu se regaseste in aceasta echipa e liber sa paraseasca tribul in 24 de ore.
Cine va parasi tribul dupa 24 de ore de la momentul acestei circulare va trebui sa-si asume si consecintele.
Dupa cele 24 de ore, vom trece la organizarea celor care au ales echipa.
Toate cele bune si un joc cat mai placut!

Semnat, stampilat si parafat
noobul suprem:)

pai si care e amuzamentul aici?
 

DeletedUser

ha ha ha =)) e de ras sa moara mortu ....chiar crezi ca ma poti enerva cu faze deastea...vezi acolo pe harta ca va dispare sat cu sat...
 

DeletedUser

geoman astăzi la ora 01:23
imi pare rau, dar va parasesc. il urmez pe nicoara. chiar am crezut ca o sa facem treaba buna in tribul asta. dar s-a dovedit ca ce au spus cei din haita chiar s-a adeverit. cei mici sunt doar o sursa de crestere pt cei mari. daca nu ma credeti, aflati ca am fost innobilat intern ( fara tema pe forum ) si impartit intre doar 3 jucatori de kotys. dar, surpriza, adminii mi-au dat dreptate si au transformat satele cucerite de la mine in sate de barbari ( vezi mariuk3 ). drept urmare, nu mai are rost sa continui cu cei care vorbesc in raspar prin mesaje si te iau la misto, doar ca sunt primii in trib ( aviz open mind ). ma opresc aici. n-are rost sa divulg multe alte chestii necurate din acest trib. si, apropo, am dovezi pt tot ce am zis mai sus. un sfat pt cei cu putine puncte... aveti grija sa nu va impotriviti sau sa nu cracniti in fata celor cu multe puncte, altfel dispareti
;) s'auzim numai de bine...

si cu asta imi dau demisia si din tsl....sunteti praf si apropo open nu suntem adunaturi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

de ce e amuzant?..pe noi chiar ne doare inima... eu deja ma gandesc cu lacrimi in ochi sa dau stergere cont sau sa ma mut in haita... e o adevarata pierdere.
 

DeletedUser14000

Va rog frumos sa nu postati mesaje care contin injurii/jigniri. Scopul acestui topic este altul.
 

DeletedUser17004

Nadejdea astăzi la ora 11:17
iti place ce cadou tiam pregati de mos nicolae.

stai sa vez ce cadou o sa primesti de mos craciun :))))))

tia trebuit sa te pui cu mine.

acum o sa ma simti de cel putin 2-3 ori pe luna si cu tot arsenalul

asta dupa cum vez e doar incep[utul am trimis chiar si apararea ceea ce insemna ca inlocul aparari o sa vina trupe de atac pe viitor.

dragule osa iti fac viata cosmar cat mai joc pe aici.

la un moment dat o sa cedezi fii sigur de asta. =))))

Robaby astăzi la ora 11:20
uhm..mi-ai daramat niste ziduri...ar trebui sa fiu speriat?
ca sincer nu-s...
mai lucreaza la capitolul impresie...
si te rog, enrveaza-ma, insulta-ma, dar nu ma plictisi...

Nadejdea astăzi la ora 11:21
=)))))

mda dragule , dupa cum tiam zis e doar inceputul.

chiar si din k 37 o sa te scot afara
asta as fi facuto acum dar nu am primit aprobare inca dar va urma.=)))))

numarate iti sant zilele baiete

Robaby astăzi la ora 11:23
si marmota invelea ciocolata in staniol...

Nadejdea astăzi la ora 11:24
ce sa faci copii tot copii sant la minte

in rest ce mai zici cum o mai duci ????
cred ca nu are rost sa ne certam pt un joc.
sau sa ne jignim.
zimi si mie de unde esti. ???

Robaby astăzi la ora 11:25
:))
cand nu te baga omul in seama devii chiar insistent...


..din seria "Mari personalitati".
 

DeletedUser

Eu cred ca ar fii mai convenabili sa zici din seria 'Maestrul Betiv' cred ca bozonell le e seful
 

DeletedUser22959

.y.o.y.o ... astia-s de aia underground sunt periculosi ..te-as sfatui sa il bagi si sa ii dai niste sate chiar de la tine.:))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
mahana în data de 06.12. la ora 17:41
oo real madrid ma tu ti cu ei?

Gabyy89 în data de 06.12. la ora 17:42
da. si cine esti?

mahana în data de 06.12. la ora 17:43
vreau sa iti spun ca si eu tin cu iei, ma iei in trib?

Gabyy89 în data de 06.12. la ora 17:44
:)))) doar pentru asta, nu te iau ..:))

mahana în data de 06.12. la ora 17:44
dc?:(( ca sunt multi vecini din trib si vreau sa fiu si eu unit

Gabyy89 în data de 06.12. la ora 17:46
pai uneste-te, te retin eu? nu mai fac invitatii sub media de puncte a tribului. trebuie sa ai pile ca sa intri=))

mahana în data de 06.12. la ora 17:57
ces alea pile?

Gabyy89 în data de 06.12. la ora 18:02
ti-ai facut vreodata unghiile? :))

mahana în data de 06.12. la ora 18:03
aa wa

Gabyy89 în data de 06.12. la ora 18:04
ahaaa...cand ai pile sa ma anunti si te bag in trib :))

mahana în data de 06.12. la ora 18:04
bha lasa vrajeala=))

Gabyy89 în data de 06.12. la ora 18:08
=))))


care aveti pile da-ti-i si lui :))
 

DeletedUser

o discutie pe mess
'( [c=12]۩۞۩غ°¤Õ._|. +_+) |_.Vå|_E|¯|¯ïN._|. ...: da
:'( [c=12]۩۞۩غ°¤Õ._|. +_+) |_.Vå|_E|¯|¯ïN._|. ...: dar nu pot sa intru zi de zi
:'( [c=12]۩۞۩غ°¤Õ._|. +_+) |_.Vå|_E|¯|¯ïN._|. ...: cate minute trebuie sa stai ca sa se schimbe bulina
:'( [c=12]۩۞۩غ°¤Õ._|. +_+) |_.Vå|_E|¯|¯ïN._|. ...: de galbena la verde
:'( [c=12]۩۞۩غ°¤Õ._|. +_+) |_.Vå|_E|¯|¯ïN._|. ...: ?
 

DeletedUser

uresky astăzi la ora 19:40
chiar vrei sa ne punem la ambitzie?

eTerYa astăzi la ora 19:42
pa

Buresky astăzi la ora 19:43
cum adik pa.....tu chiar vrei sa ramai fara sate ?*** nu shtii cum? zi k te rezol imediat

eTerYa astăzi la ora 19:44
dute de unde ai venit si lasama ca nu am chef de noobi

Buresky astăzi la ora 19:44
aha ma iei *** la mishtou .....pt k nu shtii sa ** potzi sa zici k te mutzi pe alta lume.....

eTerYa astăzi la ora 19:45
oricum pe lumea asta nu joc
doar fac mijto de noobi ca tine

Buresky astăzi la ora 19:46
ok deci acum chiar potzi sa uitzi de lumea asta.....mai bine dai satele alea draqdecat sa te prosteshti aiurea...

eTerYa astăzi la ora 19:48
da nu ma prostesc nu vezi cati inamici invinsi am la aparatori ?? :))

eTerYa astăzi la ora 19:49
2073 eTerYa 355.258
si am doar 2 sate :)) si nu ati fost in stare sa le luati

Buresky astăzi la ora 19:50
ptk nu am incercat team lasat cum am lasat *** pe altzi sa creasca dar *** ma pui la ambitzie o satzi arat k pana maine nu le mai ai......

eTerYa astăzi la ora 19:53
hai sa vedem :))

eTerYa astăzi la ora 19:54
daca dai toate atacurile la secunda ti le dau eu moka

Buresky astăzi la ora 19:55
pt k pt tine nu ma complic prea tare tzi le iau *** fara sa ledau la secunda.....

eTerYa astăzi la ora 19:56
inseamna ca esti noob si nu esti in stare :))

eTerYa astăzi la ora 19:58
noobi spioni aia ai tai nu au fost in stare sa vada cei in sat :|

de fapt is ca si "stapanu"

Buresky astăzi la ora 19:59
evb k spre deosebire de tine mai ales k tzin cont k esti in copil fara viitor mai am *** un servici care nu imi mai da voie sa stau sa calculez.....dar se vede k ai minte de copil neintzarcat....*** fara educatzie............offf nu mai pun mintea cu tine

Buresky astăzi la ora 20:00
poi normalmai blovane kdak tziai facut numai spioni....se vede k stii cum arata un sat de atac sau de aparare....... dute cu domnul

eTerYa astăzi la ora 20:03
daca faceam numai spionu nu faceam atatea pct la aparatori ....

eTerYa astăzi la ora 20:04
Agresor: Doru 09
Sat: Gom@1 (40|714) K70

Număr: 0 0 5055 0 0 1001 1090 0 480 105 0 0
Pierderi: 0 0 5055 0 0 1001 1090 0 480 105 0 0

Agresor: Doru 09
Sat: Gumita (43|713) K70

Număr: 0 0 4946 0 0 1035 1131 0 300 150 0 0
Pierderi: 0 0 4946 0 0 1035 1131 0 300 150 0 0

Agresor: Doru 09
Sat: Gumita 1. (45|716) K70

Număr: 0 0 5720 0 0 1114 1022 0 300 50 0 1
Pierderi: 0 0 5720 0 0 1114 1022 0 300 50 0 1

cateva rapoarte numai de azi :))

Buresky astăzi la ora 20:09
ppoicu 4atacuri mah normal k nutzi face nimik...dar gandestete cu 70 de sate de atac full...bine asta *** shtii ce inseamna un sat full.:))se pare k nu

eTerYa astăzi la ora 20:12
wa ti-am mai zis o data dute de unde ai vn si lasama ca nu am chef de noobi

b-bye noobule

Buresky astăzi la ora 20:13
asha ii spuishi lu tactu?....k doar el tea proiectat........stropule

eTerYa astăzi la ora 20:14
butule dute si plimbate si lasama

Buresky astăzi la ora 20:15
bine ma copile te las cum vrei tu numai in pace nu :))

eTerYa astăzi la ora 20:16
ce ar fi sa te impusti ca sa scap de tine ?

eTerYa astăzi la ora 20:23
se pare ca u esti jucatoru ideal :|

http://ro17.triburile.ro/guest.php?screen=info_player&id=39183


idei sa scap de el ?? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus