Mesaje amuzante pe lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Olaru Gabriela a scris:
literan am cu ce ma mandri nu neaparat cu acest joc , ci cu prietenul meu care ma iubeste ffff mult si tine la mine si macar sa ai si tu permis ca el apoi sa te dai asa mare !!!
 

DeletedUser17004

N-am permis...ma simt complexat :(
Da' de ce te dai la fete fara permis aa?
 

DeletedUser

Lasati mai fata in pace ce aveti cu ea? :)) e si ea micuta :(

Gabyy89 în data de 11.02. la ora 15:39
ai chef de joaca? :))

Olaru Gabriela în data de 11.02. la ora 15:40
nu te atac ma dar tot timpul esti pe triburi ? cred ca zi si noapte stau pe triburi 24 din 24

Gabyy89 în data de 11.02. la ora 15:41
nu neaparat :D :))) daca am ce face , stau , daca nu nu :D

Gabyy89 în data de 11.02. la ora 15:41
vezi ca si spionajul e tot atac.. :)

Olaru Gabriela în data de 11.02. la ora 15:41
de unde stii ca e spionaj ?

Olaru Gabriela în data de 11.02. la ora 15:42
si daca iti iau satele ? ce mai faci ?

Gabyy89 în data de 11.02. la ora 15:42
:))))) ia-le :)

Gabyy89 în data de 11.02. la ora 15:47
sa iti verific putin pulsul :p :))

Gabyy89 în data de 11.02. la ora 15:47
sa imi spui cand te doare..ca sa ma opresc :))

Olaru Gabriela în data de 11.02. la ora 15:47
de ce ataci ?

Gabyy89 în data de 11.02. la ora 15:50
ti-am zis ca nu imi place cum joci..cand te potolesti cu spionajele, o sa ma potolesc si eu :) asa ca mai ai 2 minute la dispozitie sa ma faci sa intrerup atacurile :)

Olaru Gabriela în data de 11.02. la ora 15:51
nu msi merge opreste ca nu te mai spionez

Gabyy89 în data de 11.02. la ora 15:52
:))) o singura data sa mai vad atac de la tine..si o sa ai cate 10 fulluri pe fiecare sat...nu conteaza ca le trimit de la 300 de ore...iti daram toate satele :) ne-am inteles? imi esti simpatica asa dar nu imi place sa ma calci pe nervi

Olaru Gabriela în data de 11.02. la ora 15:53
ok

Gabyy89 astăzi la ora 20:24
..
 

DeletedUser

:))))))) lasal ma pe dushmanu lu ludovicu in pace...:piate de oitza daca vrei...la el ai dezlegare :p
 

DeletedUser

M.I.R. - Olaru Gabriela astăzi la ora 21:45 Citat
literan nu ma face sa te injur ca la usa cortului vorbeste mai civilizat nu ca la usa cortului ca nu suntem tigani, si nu mai vorbi de persoana mea si de prietenul meu are permis nu ca tine daca ai sa nu te vad pe la Stirile ProTV !!!




:d
 

DeletedUser

:))))))) lasal ma pe dushmanu lu ludovicu in pace...:piate de oitza daca vrei...la el ai dezlegare :p

bre, acu' e si dusmanu tau :))))
Ai de grija cu el, care aveti posibilitatea, accesati forumul comun dintre heaven si mir, sa vedeti acolo mesaje amuzante =))))
 

DeletedUser18527

il accesez eu man stai asa .... ce de mesaje amuzante :))))) traiasca sitterul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci e adevarat gaby ca stai cu laptopu pe wc :)

offf dragul meu ostropel... nu m-ai uitat :)))) esti ca un catel d-ala , tine minte tot, si nu iarta :)) cu parere de rau te anunt ca nu am laptop... :D apropo, imi trebuie si mie maimuta ta, acu ** serios, ca inactivii astia din HK nu vor sa imi stea sitter :( ce zici ma ajuti? :(
 

DeletedUser18527

nu mesaje pre lupule, topicu ala... in care incepe mamaia showul :))))


Din ce vad acolo esti doar badaran cata... Nu mi-o lua in nume de rau dar aveam ceva pretentii de la tine.


offf dragul meu ostropel... nu m-ai uitat :)))) esti ca un catel d-ala , tine minte tot, si nu iarta :)) cu parere de rau te anunt ca nu am laptop... :D apropo, imi trebuie si mie maimuta ta, acu ** serios, ca inactivii astia din HK nu vor sa imi stea sitter :( ce zici ma ajuti? :(

Vai cat minte asta.... o sa iti mai stea pana.... sitter :))
Retrag ambasadele.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

gabitzule cocutza, nu dau maimutza.... Nici nu trebuie ca esti un mic getjar ,pana si steff ti-a zis asta :). Cum e alaturi de ceilalti refugiati in hkk ? :(

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am crezut ca va dati singuri seama ca acesta nu e locul unde se poarta astfel de discutii dar se pare ca m-am inselat.Baieti,data viitoare totul va fi pe puncte :)
 

DeletedUser

marialdo în data de 29.03. la ora 14:34
cand esti pregatita poti sa ma ataci,nu ma supar ca te cheama ca pe matusa mea MARU de la tg-jiu.Dai drumul la atac numai astepta!

marialdo în data de 30.03. la ora 22:19
esti suprema doar trebuie sa dai 2 click si ma ataci si gata!!

:p:p:p:p:p:p
 

DeletedUser4374

maribaba astăzi la ora 13:46
hai salut iti propun ceva ca sa nu te atac imi zici care te ataca dupa expirarea protectie ca sa am ce ataca ok ?

Am ajuns la un nr record de astfel de mesaje ..cate unul pe zi hehe inspirata'i lumea :)
 

DeletedUser22959

astea voua vi se par mesaje amuzante... unde sunt mesajele de mureai de ras.. ? De la ala al lui gaby de o speria pe coca sau cine era cu fakeurile lui presupun.. :))
nu mi s-a mai parut nici unul amuzant :p
 

DeletedUser

pana acum eram obisnuit sa aud chestiuni de genul...am viata personala...am si alte treburi...RL este mai important...( normal...in anumite "circumstante"...ex. atunci cand cineva pierde....aa....nu din alte cauze...doar acele "motive")

se pare ca ...se poate si sub alta forma...

din ciclul lui stranger - hk - ( tipul ala care spunea odata...eu fac totul in hk...eu DECID...am cea mai buna organizare...nu ma intereseaza de tribul tau...mda...)

claud1u4u astăzi la ora 02:01
om in toata firea.. stai sa te joci triburile pfff mi-ar fi rusine...
...buna poanta...din cauza asta pierd ei sate..hmmmmmm




si ceva Foarte important...

claud1u4u astăzi la ora 02:15
hmm te inseli amarnic.... am 2 oua intre picioare....
.. sa spunem pacat ca are doar ouale...ori sa ne bucuram ptr acest player ca stie sa-si "traiasca" viata si "a ascuns obiectul" atasat acelor 2 oua.....pentru ca nu doresc sa ma gandesc ca de atata stat pe joc...a pus oua ( de gaina :p) intre picioare "ptr a nu uita cum ar fi sa..."
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus