mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser39522
  • Data de început

DeletedUser

Principala problema este : Una e sa postezi un mesaj amuzant (ultima postare a 23Aryana) si alta e sa faci ca fiecare mesaj sa fie amuzant!
Cum ar fi sa primesc cate un mesaj si sa incep cu "porcarii" ?
Intrebare : Cand mi-ai expediat mie mesajul care a fost gandul tau ? Sa faci si mesajul ala sa fie amuzant si eventul sa postezi aici ?:))

" In nici intr-un caz " (cf.Trazniti in NATO) .... dar ma mira faptul ca ma ataci de la distanta aia si la punctele pe care le ai...

CAT DESPRE CELELALTE COMENTARII LA POSTARILE MELE :

Cam cat de " greu de cap " sa fii atunci cand un jucator care se da noob te intreaba diverse...si tot insista...si insista...si insista....INSEAMNA CA NEURONUL ITI E IN PAUZA !!!:D
 

DeletedUser

Trebuia sa intrebi un jucator incepator asa cum te dadeai tu:)) sa vezi ce mesaje scoteai:))
 

DeletedUser

In definitiv , ce ma stresez eu cu voi ?

Daca nu va plac (mesajele) Ok... treaba voastra...
 

DeletedUser

" In nici intr-un caz " (cf.Trazniti in NATO) .... dar ma mira faptul ca ma ataci de la distanta aia si la punctele pe care le ai...

CAT DESPRE CELELALTE COMENTARII LA POSTARILE MELE :

Cam cat de " greu de cap " sa fii atunci cand un jucator care se da noob te intreaba diverse...si tot insista...si insista...si insista....INSEAMNA CA NEURONUL ITI E IN PAUZA !!!:D

nu ii era neuronul in pauza, ai avut noroc ca ai dat peste doi jucatori foarte binevoitori si rabdatori, daca nimereai peste unul care te trimitea la origini ce mai postai?
 

DeletedUser25903

divine player a spus:
Trebuia sa intrebi un jucator incepator asa cum te dadeai tu) sa vezi ce mesaje scoteai)

Daca incerci sa faci un mesaj sa fie amuzant nu va fi, el va fi amuzant atunci cand vine de la sine. Daca totusi incerci sa-l faci amuzant , problema e la cel care incearca!
 

DeletedUser

Aryana te asigur eu ca daca cel de care ai facut tu misto posta inaintea ta mesajele pe forum, lumea radea sau se amuza de tine. Asa cred ca doar cei ce au aceeasi gandire cu tine, adica una mediocra, s-au amuzat de bunavointa anumitor jucatori.
 

DeletedUser

Aryana te asigur eu ca daca cel de care ai facut tu misto posta inaintea ta mesajele pe forum, lumea radea sau se amuza de tine. Asa cred ca doar cei ce au aceeasi gandire cu tine, adica una mediocra, s-au amuzat de bunavointa anumitor jucatori.

Copile... "gandire mediocra" , tu te auzi cum vorbesti ?
Iti place ?
Primii 7 ani din viata ai stat acasa cu parintii ???:confused:
Sau nu...
 

DeletedUser

Aryana te asigur eu ca daca cel de care ai facut tu misto posta inaintea ta mesajele pe forum, lumea radea sau se amuza de tine. Asa cred ca doar cei ce au aceeasi gandire cu tine, adica una mediocra, s-au amuzat de bunavointa anumitor jucatori.

Nu mai spune... esti cumva atotstiutor sa judeci gandirea altora prin gasirea amuzamentului intr'un mesaj? Nu am ras in hohote la mesajul ei, dar nici nu mi'a displacut citindu'l, din ce intrebari i'a pus acolo 23Aryana, orice nub stia sa raspunda daca interlocutorul continua sa faca misto de ea prin alte raspunsuri, nu incercand sa o ajute, ci mai mult sa o derute, statea altfel treaba, si nu avea ce sa caute aici, decat sa fie postat convorbirile de catre interlocutor aici. Tu cum i'ai fi raspuns unuia care te tot intreaba chestii simple? Ai sta sa ii explici si sa il inveti sa joace, sau l'ai lua la misto?
 

DeletedUser

Nu mai spune... esti cumva atotstiutor sa judeci gandirea altora prin gasirea amuzamentului intr'un mesaj? Nu am ras in hohote la mesajul ei, dar nici nu mi'a displacut citindu'l, din ce intrebari i'a pus acolo 23Aryana, orice nub stia sa raspunda daca interlocutorul continua sa faca misto de ea prin alte raspunsuri, nu incercand sa o ajute, ci mai mult sa o derute, statea altfel treaba, si nu avea ce sa caute aici, decat sa fie postat convorbirile de catre interlocutor aici. Tu cum i'ai fi raspuns unuia care te tot intreaba chestii simple? Ai sta sa ii explici si sa il inveti sa joace, sau l'ai lua la misto?

Nu te mai chinui sa le explici , te rog , totul e in van !!!
(in van nu inseamna in vana - pentru cei cu neuronul obosit)
:D
Lasa-i sa creada ca sant inteligenti !
Intr-un tarziu , o sa-si dea seama ca s-au inselat !!!

:D
 

DeletedUser

"sunt" nu "sant" , daca tot vrei sa pari mai desteapta ca restul poporului care nu gaseste nimic amuzant in primele mesaje postate de tine.
 

DeletedUser

"sunt" nu "sant" , daca tot vrei sa pari mai desteapta ca restul poporului care nu gaseste nimic amuzant in primele mesaje postate de tine.

WoW...

Noroc cu tine....ca altfel toata limba romana se ducea de rapa...
La postarile tale anterioare te-ai uitat ?
Te anunt ca nu suntem pe mess...
Dar pentru tine....OK ...merge....fie cum vrei tu....

La nick-ul pe care il ai in trib....nu ma mai mira nimic....asa ca....DA-I INAINTE !!!

Lasa-i sa creada ca sunt inteligenti !
Intr-un tarziu , o sa-si dea seama ca s-au inselat !!!

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu te mai chinui sa le explici , te rog , totul e in van !!!
(in van nu inseamna in vana - pentru cei cu neuronul obosit)
:D
Lasa-i sa creada ca sant inteligenti !
Intr-un tarziu , o sa-si dea seama ca s-au inselat !!!

:D

Deci chiar nu inteleg problema lor, de ce sa nu lase pe altii sa zambeasca, daca ei nu stiu ce'i aia, inteleg, nu prea esti genul, dar nici sa scotii ochii cuiva ca "nu e amuzant ce ai discutat cu x, ca mai tare tu esti cea amuzanta" etc. Ma rog, mai asteptam (sau astept, daca is singurul, dar asta nu ma deranjeaza) alte mesaje. :)
 

DeletedUser

voi doi ( Aryana si Fus ) sunteti batuti in cap??? Ce vedeti voi amuzant in mesajele alea??? Ca s-au chinuit doi baieti cu bun simt sa dea sfaturi unui jucator care credeau ca este incepator? Sper sa nu nimeriti la mine cu mesaje de genul asta ca va trimit inapoi pe unde v-ati nascut.
 

DeletedUser

voi doi ( Aryana si Fus ) sunteti batuti in cap??? Ce vedeti voi amuzant in mesajele alea??? Ca s-au chinuit doi baieti cu bun simt sa dea sfaturi unui jucator care credeau ca este incepator? Sper sa nu nimeriti la mine cu mesaje de genul asta ca va trimit inapoi pe unde v-ati nascut.


Roxy draga , daca nick-ul din tribul tau (scorpia) il meriti acolo , TE ROG ca aici sa fii cuviincioasa ... OK ?

Arata totusi ca ai cei 7 ani de acasa....

Te-a jignit cineva ?

Nu te purta ca o (nick-ul tau din trib) , ca nu e frumos !


Lasa-i sa creada ca sant inteligenti !
Intr-un tarziu , o sa-si dea seama ca s-au inselat !!!
 

DeletedUser25903

23Aryana a spus:
In definitiv , ce ma stresez eu cu voi ?

Daca nu va plac (mesajele) Ok... treaba voastra...


Ai mintit ?



23Aryana a spus:
Lasa-i sa creada ca sant inteligenti !
Intr-un tarziu , o sa-si dea seama ca s-au inselat !!!

Ne dai si lectii de inteligenta ?
 

DeletedUser20143

23aryana ma bucur ca ai inceput sa postezi mesaje amuzante:) cum ar fi... ultimele

S-a ajuns intr-un punct in care nu trebuia sa ajungem, sper ca un mederator sa opreasca discutia pana nu o sa ne scuipam in fata.
 

DeletedUser

voi doi ( Aryana si Fus ) sunteti batuti in cap??? Ce vedeti voi amuzant in mesajele alea??? Ca s-au chinuit doi baieti cu bun simt sa dea sfaturi unui jucator care credeau ca este incepator? Sper sa nu nimeriti la mine cu mesaje de genul asta ca va trimit inapoi pe unde v-ati nascut.

:)))Amenintari, imi place, se incinge treaba, daca vrei, continui cu oricine pana dimineata ;).
1.Daca tu crezi ca nu e amuzant, asta nu inseamna ca tu esti toata lumea, eu is mai batut in cap (cum ai zis tu) si ma amuz din orice (nu tine faza cu degetul;)). Am personalitate, gandire proprie, asta inseamna ca eu nu gandesc ca nimeni, in cazul asta rad singur printre 100 de persoane, daca mai am pe cineva alaturi (asta inseamna ca nu is nebun), nu mi'e rusine ;).
2.Mai destindeti'va si voi, nu am placerea sa fac teoria "amuzamentului" cu voi, ca sunteti poker face.
3.Ce am zis in postul precedent, nu hotarati numai voi, daca e mesaj amuzant sau nu, poate unii, nu au ras in hohote, dar au gasit o mica placere in a'l citi, de plictiseala.
4.Ce imi pasa mie ca "bajetii" aia au bun simt si vor sa dea sfaturi, daca eu vreau sa fac misto de ei, care e problema?
 
Sus