mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser39522
  • Data de început

DeletedUser

Redempti0n. astăzi la ora 16:25
ma, tu esti mare n0b si ferma :)) pai 200, 150 se trimite ma sprijin...wtf >>>??

lord of pyro astăzi la ora 16:25
Si tu esti un maleducat:) vezi-ti de joc:)
O zi buna:)

Redempti0n. astăzi la ora 16:29
km sa dai fake asa evident...?

lord of pyro astăzi la ora 16:31
In primul rand ,,km`` nu am idee din ce limba provine,ma refer la acest cuvant ,,km`` daca ii putem spune asa,apoi nu judeca cartea dupa coperta...si mai examineaza toate atacurile pe care le ai sa vezi daca sunt fake:D

Redempti0n. astăzi la ora 16:37
=))))))))) bine inteleptule

lord of pyro astăzi la ora 16:38
O zi buna:)

Redempti0n. astăzi la ora 16:38
same

lord of pyro astăzi la ora 16:39
Cred ca limba romana e in continua schimbare...

Redempti0n. astăzi la ora 16:40
true
Mai fac si eu greseli cand scriu, mai ales cand vine vorba de messenger, triburi si altele, dar trebuie sa stau un ceas bun sa traduc ce a scris tipul acesta. Ar trebui sa puneti un dictionar online pe fiecare lume la sectiunea ajutor si fiecare in parte sa-l consulte ca sa-l inteleaga.
Nu suport astfel de mesaje, daca vrei sa-mi reprosezi ceva alege un mod decent, nu jignind limba Romana ca saraca de ea nu e vinovata cu nimic la urma urmei...

O zi buna tuturor :)
 

DeletedUser

Cred ca ideea mea cu dictionarele o sa fie luata in calcul de catre cei de sus:D
Nu vorbesc spaniola,italiana.
O zi buna:)
 

DeletedUser

Va promisesem continuarea mesajelor cu Contescu , dar stati ca vad ca altcineva vrea "sa ma invete " acest joc....

23Aryana astăzi la ora 11:00
Esti on ?
Am si eu o intrebare...

Contescu astăzi la ora 11:06
spune

23Aryana astăzi la ora 11:19
Am citit ce mi-ai zis tu...
Dar nu inteleg ceva...
Mi-a zis unun care joaca de 5 ani ca pana la 5000 nu prea imi trebuie armata,e de ajuns cate 100 de lanci,100 de spade si 50 topoare...e bine cum zice el ?
Si inca ceva....Tot atac un sat de langa mine....de ce nu-l pot lua eu , sa am doua sate ?

Contescu astăzi la ora 12:25
:))...sunt sitterul [player]mind eye[/player]..daca esti incepatoare...contacteaza`ma pe mine sa te invat cum functioneaza..
 

DeletedUser

Cititi si distrati-va !!!

23Aryana astăzi la ora 12:33
Merci ca ma ajuti...

Spune-mi si mie , de ce tot atac un sat si nu reusesc sa-l cuceresc ?
Ca am nobil...

Mind Eye astăzi la ora 12:37
ce ai tu nu este nobil...alai paladin..:)

Mind Eye astăzi la ora 12:38
nobilii ai sa poti sa ii scoti cand ai cladirea principala la nivelul 20 fierarie la nivel 20 si targul la 10...atunci poti contrui curte pentru nobili

23Aryana astăzi la ora 12:41
Pai da , dar pe paladinul meu il cheama nobil....
TOT NU MERGE ?

Mind Eye astăzi la ora 12:41
:)))...

Mind Eye astăzi la ora 12:42
si ce treba are numele cu paladinul..la punctajul care il ai imposibil sa scoti nobil..

23Aryana astăzi la ora 12:44
OK.
Cata armata imi trebuie la nivelul meu ?
Imi ajung 25 de lancii si 25 de spade ?

Ca oricum nu ma ataca nimeni....ca sant fata.... nu ???

Mind Eye astăzi la ora 12:44
nu exista o regula pentru fete .:)))..

23Aryana astăzi la ora 12:45
Da ?

Dar bunul simt ?

Mind Eye astăzi la ora 12:46
nu este regula...ca esti fata..asta`i jocu...

23Aryana astăzi la ora 12:47
Am citit ca mi-a zis si [player]Contescu[/player] , dar nu prea inteleg tot....

Aseara am dat un atac cu 25 lancii si 25 spade (armata toata...deci destul de mare)....si dupa atac s-au intors in sat doar 5 lancii si 2 spade....
De ce ?

Mind Eye astăzi la ora 12:49
nu`i destul de mare..ii infima...

Mind Eye astăzi la ora 12:49
cand ai sa ajungi cu ferma la maxim incap mii de trupe intrun sat...

Mind Eye astăzi la ora 12:50
de exemplu eu am 5000 de topoare si 3000 cavalerie usoara 400 berbeci 200 cavaleri arcasi....asta inseamna un sat plin de trupe pentru atac...

Mind Eye astăzi la ora 12:50
ce ai tu acolo trupele alea sunt foarte dar foarte putine..egal cu 0....

23Aryana astăzi la ora 12:50
Pai atunci sa ridic doar ferma...sa las restul... ???

Si totusi de ce nu au mai venit aia inapoi dupa atac ?

Mind Eye astăzi la ora 12:51
posibil satul pe care lai atacat avea trupe in el ..era aparat..si de aceea tiau murit trupele...si in aldoilea rand lanciile spadele si arcasii sunt trupe de aparare nu de atac.

23Aryana astăzi la ora 12:53
Da ?
Si de atac ?

Mind Eye astăzi la ora 12:54
http://help.triburile.ro/wiki/Pagina_principală uite aici ca sa inveti...

Mind Eye astăzi la ora 12:54
iti explica tot unitati satul tot..

23Aryana astăzi la ora 12:54
Ce e aia ce mi-ai trimis ?
Sa deschid ?

Mind Eye astăzi la ora 12:55
e un tutotial sa inveti jocul...

23Aryana astăzi la ora 12:55
Nu sant virusi acolo ?
Ca poate imi ataca satul si raman fara armata....

Mind Eye astăzi la ora 12:56
nu sunt virusi ...daca nai incredere vezi ca jos in partea stanga ai niste linkuri si acceseaza ajutor..

23Aryana astăzi la ora 12:57
Pai imi e frica sa deschid acolo,ca mi-a spus unul care a deschis ca l-au atact (cred ca virusii) si a ramas fara armata,doar cu paladinul , dar si ala era speriat rau....
Nu stiu ce sa fac...

Mind Eye astăzi la ora 12:58
mda..ce sa spun...
 

DeletedUser20143

Nu vad nimic distractiv, o persoana care pierde timpul incercand sa iti explice jocul, si pe mine daca m-au intrebat alti jucatori cate ceva le-am explicat, unii chiar erau foarte "neintelegatori" dar nu am stat sa ma gandesc daca fac sau nu misto de mine:) ar trebui ca nimeni sa nu mai spuna nimic nimanui ca poate apare la extern:)

Daca ii dadeai mesaj si el spunea vreo tampenie mi se parea poate amuzant, dar asa..
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Tankardist, mie mi se pare amuzant ca ea incearca sa-i scoata din sarite si saracii oameni tot vor sa o ajute :D.
Nu cred ca cineva isi bate joc de ei, ci mai degraba e un amuzament destul de usor. Un zambet in coltul gurii :).

PSeu: Te astept cu poza :D.
 

DeletedUser20143

In cazul in care ei tot iti explica eu consider ca sunt demni de respect nu de zambete ironice:), fiecare cu distractia lui
 

DeletedUser

Nu vad nimic distractiv, o persoana care pierde timpul incercand sa iti explice jocul, si pe mine daca m-au intrebat alti jucatori cate ceva le-am explicat, unii chiar erau foarte "neintelegatori" dar nu am stat sa ma gandesc daca fac sau nu misto de mine:) ar trebui ca nimeni sa nu mai spuna nimic nimanui ca poate apare la extern:)

Daca ii dadeai mesaj si el spunea vreo tampenie mi se parea poate amuzant, dar asa..

Nu vad de ce esti asa suparat....
Ai uitat...asta e doar un joc...nu e REAL LIFE...asa ca...de ce sa nu ne distram ???
 

DeletedUser20143

Nu sunt deloc suparat:) doar ca un mesaj amuzant e acela in care partenerul de discutie spune ceva amuzant, sau cel putin asa credeam ca trebuie sa fie, altfel se transforma in rubrica de bancuri:) ma retrag din discutie pentru ca spamez
 

DeletedUser

Contescu astăzi la ora 12:25
)...sunt sitterul [player]mind eye[/player]..daca esti incepatoare...contacteaza`ma pe mine sa te invat cum functioneaza..


partea asta din primul mesaj de mai sus suna kinky :))
 

DeletedUser23722

Cred ca ideea mea cu dictionarele o sa fie luata in calcul de catre cei de sus:D
Nu vorbesc spaniola,italiana.
O zi buna:)

daca s-ar face chestia cu dictionarul,nu am mai avea pe cine corecta sau de cine amuza

si mie mi se mai intampla sa zic cate un cuvant in spaniola,atunci cand vorbesc romaneste:D ni se permite:)))

o zi buna si tie!
 

DeletedUser38581

toti milogii conduc triburi de top 20 mai nou

King Le0nidas în data de 01.01. la ora 23:13
As avea rugamintea cei care aveti sa-i trimiteti varului meiu kingle0nidas cate 10 lanci si 10 spade sprijin preventiv !


Va multumesc!

este acelasi cont;) il tine de pe sitter:D
 

DeletedUser

Quote:
Text original divine player Vezi discuţiile
Cred ca ideea mea cu dictionarele o sa fie luata in calcul de catre cei de sus
Nu vorbesc spaniola,italiana.
O zi buna
daca s-ar face chestia cu dictionarul,nu am mai avea pe cine corecta sau de cine amuza

si mie mi se mai intampla sa zic cate un cuvant in spaniola,atunci cand vorbesc romaneste ni se permite))

o zi buna si tie!
Ce te face sa crezi ca e spaniol cuvantul:))?Am fost 5 ani in italia, de acolo mi se trage:)) Imi cer scuze oricum il folosesc foarte des si inca nu mi-am dat seama ca e strain:))
 

DeletedUser23722

ptr ca si in spaniola ,la prost crescut,cam tot asa se zice:D
te iertam...de data asta:)))
 

DeletedUser

Va amuzati pe seama jucatorilor care incearca sa ajute, ciudata gandire aveti..

Daca sunt noobi va plangeti ca de ce sunt doar noobi pe server, daca cineva care are cat de cat habar despre joc incearca sa ajute un "asa-zis" noob va amuzati ca de ce incearca..De ce toate astea?!..Pentru ca asa e romanu'.
 

DeletedUser

ptr ca si in spaniola ,la prost crescut,cam tot asa se zice
te iertam...de data asta))
Si-a gasit si el cu cine sa se bage in seama:)
Daca nu-mi scria asa urat imi vedeam de treaba.. dar ne-a jignit pe toti in fata cu acele ,,cuvinte``:D
 
Sus