mesaje amuzante

  • Autor subiect DeletedUser39522
  • Data de început

DeletedUser34078

hai ca deja te alinti singur! :D
Vad ca aveti prostul obicei sa distorsionati mesajele! Sau chiar aveti o problema la procesat. Ciudat mod de a te distra ai si tu !
 

DeletedUser

Sa inteleg ca acest mesaj e distorsionat?
Cum asa?:(

Unde ma alint ca eu nu vad...

Ps. Stiu eu de ce ma distrez pe acest subiect
Acum am ce le spun celor care se chinuiau pe 26 sa ia sate goale :D
 

DeletedUser5970

Cata bagare de seama cand stiti ca aveti organizat pe noi.
Cand va luam sate pe banda abia scoteati capul pe aici, si atunci dadeati vina ca-s jucatori inactivi, si daca ar fi asa, sa inteleg ca toata granita cu noi e tinuta de inactivi ? (Drunken monkey, la fel de inactiv ?) :rolleyes:

Asa-i frumos jocul domnilor, va asteptam cu drag.
Multa bafta in organizat va dorim.
 

DeletedUser

Nu avem nevoie de bafta :D
Ai vazut vreo discutie pe aici despre tbkm si th si noi nu am comentat nimic?
nu cred

de acum in colo vedem ce va fi :D
 

DeletedUser

nu puteai tu ghost sa nu te bagi in seama,daca nu te baga nimeni te precipiti si tu ce sa faci,ca altceva nu prea sti,iti aduc aminte inca odata ca nu ai treaba cu jocul asta si tie si la restul cativa care va precipitati din TH,eu va iau oricand sate cand doresc,ca sa le recuperati dati cel putin 10 jucatori atacuri ca singur unul la unul nu le aveti,conducatori mari de la voi ataca cu nobili la distante de rasul lumii,uneori am impresia ca atacati la plesneala dati circulara in trib si dau toti noobii care incotro apuca,sa vedem ce iese in viitor,sicer pana acum nici nu stiam ca sunte-ti pe harta nu prea ma intereseaza triburile formate din juc mediocrii :))
 

DeletedUser5970

Da, tu esti ala care ne face trib de nubi pt ca atacam in gasca :D acum, fiecare cu perceptia lui asupra acestui joc.
Am observat, ne iei sate cand vrei, le pierzi pe cele castigate si inca 2 pe langa, mai kamikaze decat tine, n-am vazut
 

DeletedUser

nah bine mai ghost kamikaze sa vedem ce kamikaze va urma,o zi pe placul meu. :))
 

DeletedUser7708

DFA1 în data de 18.04. la ora 19:09
Salut.

Care sunt intentiile tale de dezvoltare in zona?

macuris în data de 18.04. la ora 19:41
vrei cumva sa ma ataci?

macuris în data de 18.04. la ora 19:43
o sa am incredere in tine.eu unnul am ca tel construirea curtii nobile
Asta da tel, nu? :D
 

DeletedUser7708

Însuşiri
Numele tribului: 3,14
Prescurtare: zda

Descriere
numarul 3,14 mai este cunoscut de cei care studiaza matematica ca fiind... ???

Cum de nu-l văd adminii p-ăsta? :confused:
 

DeletedUser

nu puteai tu ghost sa nu te bagi in seama,daca nu te baga nimeni te precipiti si tu ce sa faci,ca altceva nu prea sti,iti aduc aminte inca odata ca nu ai treaba cu jocul asta si tie si la restul cativa care va precipitati din TH,eu va iau oricand sate cand doresc,ca sa le recuperati dati cel putin 10 jucatori atacuri ca singur unul la unul nu le aveti,conducatori mari de la voi ataca cu nobili la distante de rasul lumii,uneori am impresia ca atacati la plesneala dati circulara in trib si dau toti noobii care incotro apuca,sa vedem ce iese in viitor,sicer pana acum nici nu stiam ca sunte-ti pe harta nu prea ma intereseaza triburile formate din juc mediocrii :))


Am inceput sa ma satur de fraza asta.

Pentru toti cei care vor sa isi castige respectul aici pe care nu l-au castigat in viata reala bagati-va mintile in cap:

Triburile - Trib = colectiv, munca de echipa etc etc
Degeaba sunt 4 jucatori buni care stiu toate tehnicile si toate hotiile , fara un trib in spate sunt egali cu 0. La inceput sunt zmei...mai tarziu se lasa de joc ca numai au timp :)
Acei 4 -10 jucatori intr-un razboi de durata o vor lua in freza tot timpul de la o echipa de incepatori bine organizati.
 

DeletedUser

Ce aptitudini îţi trebuie ca să fii "mare" jucător de triburile?
Niciuna! Triburile este un joc simplu.
A, nu, îţi trebuie mult timp la dispoziţie dar asta nu e nici aptitudine nici calitate.
Asta înseamnă doar că nu ai altceva mai bun de făcut:=)

Dedicatie pentru toti acei Zmei :) veche dar buna ....
 

DeletedUser

Ce aptitudini îţi trebuie ca să fii "mare" jucător de triburile?
Niciuna! Triburile este un joc simplu.
A, nu, îţi trebuie mult timp la dispoziţie dar asta nu e nici aptitudine nici calitate.
Asta înseamnă doar că nu ai altceva mai bun de făcut:=)

Dedicatie pentru toti acei Zmei :) veche dar buna ....



Mda .. trebuie sa se lase acei Zmei ca sa poti face si tu performanta, am inteles unde vrei sa ajungi. =)) Nu trebuie sa te superi acum ca tu nu stii sa joci la inceput si sa vii acum cu asa zisele "lectii de viata" ;)
 

DeletedUser7820

Unde era topicul ala cu atacuri amuzante?

Un atac venit de curand pe unul din satele mele:

Număr: 1206 0 1349 250 859 386 168 0 0 0 0 4
Pierderi: 1206 0 1349 250 859 386 168 0 0 0 0 4

Mai bine imi dadea mie resursele alea!
 

DeletedUser30118

...
RomyS astăzi la ora 10:39
as dori si eu o invitatie la voi in trib daca se poate ,sunt activ zi de zi si mai am si cunostinte despre joc,deci daca se poate o invitatie nu cred ca cer prea mult.

Multumesc anticipat [player]RomyS[/player]


nedelcubogdan astăzi la ora 15:14
Imi pare rau, dar nu mai facem recrutari:D

RomyS astăzi la ora 17:27
pacat iti dadeam 50 Puncte Premium

nedelcubogdan astăzi la ora 17:28
Nu ma vand...:)
 
Sus