"Metoda Spaiker", reeditare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ma spaiker, cum sa'ti iau de la gura papica ta preferata, nu vrei si niste mamaliga sa mearga mai bine?

lasa'te de glume proaste, stai in banca ta si nu te mai da mare si tare...in realitate nici nu ai avea tupeul sa comentezi cum o faci aici, virtual...vezi'ti lungul nasului copile
 

DeletedUser

Uuuuuu... Vii tu gradiniti ca ma nimicesti.. Le dai si topoare... roz ?
 

DeletedUser

te las sa vorbesti singur...sunt sigura ca'ti place sa'ti auzi vocea...intre 4 pereti albi
 

DeletedUser

Da, si o oglinda frumusica langa monitor, simpatic tipu de acolo...
Tot timpul ma tine atent.... Spre deosebire de tine si tu cu tine .... :rolleyes:
 

DeletedUser

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.3. Discuþiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
Textul in original il gasiti aici
 

DeletedUser

suport

eu nu as fi pre sigur sa te amuzi ca asa poate sa rida si alti de tine :D
 

DeletedUser

Tu din ce grota ai aterizat pustiu ? Mai treci pe la gradinita ca scrii prea agramat. Te las pe tine sa iti dai seama unde ai gresit. Si sa rada de mine cine ? Tu ? Dupa prestatia oferita esti sub nivelu marii in a intelege ce se scrie aici.

Si vezi... Inca rad, dar e trist, si tu faci parte din spectacol ca ceilalti vad ca nu mai vor sa vorbeasca cu mine :|



PS. Sustin ideea unui test de inteligenta si dictare, gramatica, orice inainte de a intra pe forum ca aici mai si scrii, vede lumea, ca pe joc sa dai cu d'ing d'ing [a la jiji] cu topoare in cap poate [cred] oricine. Am mai zis eu.. De cand cu netu la "country side" ...

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9802

Ohoo..ma lasasem de citit tema asta dar am fost extrem de uimita sa vad ca ultimul post e de la tine :))
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2602

spaiker cate scuze mai esti in stare sa gasesti pentru a scuza incapacitatea ta de a conduce un trib mai mult de 4-5 luni?
prima data a fost un examen, acum aud ca iubesti o fata (bravo tie). urmatoarea care va fi? ca te insori?


ps: nu te obosi sa dai reply pentru ca dau pe aici doar cand nu am ce face.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4838

Din cate vedeti »MaSoN-ul s'a mentinut pe locul 2, chiar daca a plecat SpAiKeR, si cu toate probleme aparute, nu am dat inapoi.
 

DeletedUser

Uite bebika iara imi demonstrezi ca nici un topic nu stii sa citesti. Daca nu stii nu mai posta frate.

Asta e un joc de rezistenta, nu cei mai buni raman, ci cei mai maniaci si... perseverenti e mult spus. De aceea un mare minus al jocului e ca dureaza ani sa se termine o lume, pana atunci daca 20% din cei care au inceput in prima zi raman, cei care au creat triburile si jucatorii de top. E normal sa te opresti la un moment dat.

Probabil urmatoarele lumi unde o sa joc o sa impun alaturi de colegi un termen limita sau atunci cand incepe sa intervina plictiseala si sa iasa jucatorii din joc sa dam toti delete. Aici as putea sa zic de MaSoN DevlishRo care a fost no1 daca nu ma insel, un jucator de exceptie, Vital_Thought de pe L3, care a renuntat primul dintre masoni pentru ca e de inteles... Joci joci dar joci de placere, e urat cat devin doar automatisme foarte multe chestii.. Si in cele din urma chiar si daca te mentii sa joci putin din fiecare inceput de lume tot vei renunta dupa cateva runde. Depinde si de maturitatea fiecaruia, de varsta, asta pe langa viata reala.

E adevarat ca in prima instanta razboaiele, comunicare si tot tacamul te mentin in joc, dar doar amana ceea ce se va intampla oricum.

Pe partea de timp al lumilor e cel mai mare defect al jocului. Jucatori care fac istorie si recorduri de obicei sunt oameni sa zis peste 18 ani [ sa ma includ si eu ?! :p ] sau 24, au servici, viata personala, cei cu capul pe umeri, am intalnit multi asa si se vede diferenta. Cei de 18 ani ca mine de exemplu sunt mai rari sa se impuna si asta mai ales ca varsta asta iti ofera o mai mare dorinta si entuziasm, parerea mea, dar si maturitate suficienta pentru 18 ani. Cei ce raman sunt, parerea mea, cei de 16 ani care se bucura de clasamentu ala ca vad ei ca cresc acolo, dar defapt se lupta numai cu inactivi si plictisiti.

Sa nu mai zic ca atunci cand ai trib si chiar nu mai ai nimic de demonstrat si infrant.

Viata, varsta, maturitatea te schimba pe parcurs...


DE ACEA RATA DE CONDUCATORI CARE SE RETRAG ESTE MAI MARE, RAPORT CALITATE/CANTITATE NU "JUCATORI" CA TINE, ASTIA SUNT PE TOATE DRUMURILE, AI MULTE PE CAP CA SI CONDUCATOR DAR SI SATISFACTII DAR... Off esti pe langa nu ma apuc iara sa scriu romane pe aici sa imi pierd timpu cu tine.


Cand o sa faci tu sa zic maxim 5% de cum te stiu eu din ce am facut eu te felicit oficial. Pana atunci.... Taca taca din guritza ca oricine poate.

Cum am zis ce faci tu e o parte din joc, adica sa conduci un trib, sa interactionezi la nivelul la care o faceam eu, tu esti "haha ia uite ce atac si eu cu un sat aici ce tare sunt" asa ca lasa pe cei care stiu sa faca ce stiu si tu ramai la ale tele.

Si ca sa subliniez "4-5 luni" ... MaSoN a fost intemeiat in decembrie daca ma insel. Nici cu aritmetia cu cunosti ?




PS. Felicitari Ovidiu ! Sa imi dai un telefon cand il scoti pe i0gina ca de bbmik stiu ca l-am scos cu tot teatru lui de pe aici cu tot.
 

DeletedUser4838

i0gina e o fata. Nu o scot, in oras cel putin, ca am prietena... Din joc, cam greu, e departe
 

DeletedUser

uuuu...deja incep sa'mi fac griji pentru satele mele :)))))

ps: daca mai apucati din ele...chiar va rog sa le innobilati...va fi o mandrie pentru mine:rolleyes:
 

DeletedUser2602

spaiker


eu imi cunosc timpul liber de care dispun, nu ma aventurez in ceva ce stiu ca nu pot duce la bun sfarsit.
eu nu am 2 fetze si nu pot minti omul in fatza asa cum faci tu sau alti conducatori de triburi. Ca dovada: mai joc pe o singura lume pe .ro unde stiu ca ma pot baza pe un colectiv ce nu ma va lasa la greu si pe care, la randul meu nu ii las la greu.
de aici tragi ce concluzie doresti tu.

cat despre ce ai realizat tu si ce am realizat eu ... nu ma laud cu realizarile intr-un joc, ma multumesc cu cei cativa prieteni ce mi i-am facut jucand acest joc si cu laudele aduse de cativa jucatori buni ai serverului romanesc (nu L4 unde cel putin 60% sunt incepatori si incepatori au ramas pana m-am retras eu). Pe tine te perie si te pupa cei din tribul tau (poate si de la aliati gen monstruosul ce nu isi apara colegii de trib). Eu m-am multumit sa joc corect, respectandu`mi cuvantul dat catre diferiti oameni, tu nu. Sa continuii?
nu am nimic cu tine ca jucator ci doar ca si conducator de trib. Incearca sa intelegi asta.

spor la insuratoare :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Avand in vedere ca s-a deviat de la tema initiala si s-a ajuns la atacuri la persoana si spam, topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus