"Metoda Spaiker", reeditare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Uf ce frunte incretita observ... Gandeste pozitiv nu mai fi asa imbufnata... Sincer ma amuz mult si de aceea va atzatz.

Ti-am zis ca am muncit pentru tribul meu nu lumea 4, nu ma intereseaza parerea voastra ci parerea lor care daca ei o pot spune, eu nu ma mai laud ca se supara i0gina... Uuuuu :)

Voi vedeti acolo ca va duceti la fund toti 600.
 

DeletedUser

Uf ce frunte incretita observ... Gandeste pozitiv nu mai fi asa imbufnata... Sincer ma amuz mult si de aceea va atzatz.

Ti-am zis ca am muncit pentru tribul meu nu lumea 4, nu ma intereseaza parerea voastra ci parerea lor care daca ei o pot spune, eu nu ma mai laud ca se supara i0gina... Uuuuu :)

Voi vedeti acolo ca va duceti la fund toti 600.

-----|==========||==========|-----
NEXT : Micutii 600 ~NOA~ Family
-----|==========||==========|-----​

...hmmm...de cand aveti chestia asta la profil?? luni bune ha? mhm...hai du'te si uita'te in oglinda...incordeaza'ti pectoralii...ca in poza postata pe forum la 8 dimineata....

ps: uuuu...deranjez??
 

DeletedUser

Ce poza ? :)

Eu am scris NEXT acolo si in directia "Victemelor" va indreptati, deci nu are importanta de cand e atata timp cat e adevarat.
Tot mai jos... Tot mai jos... Celalate triburi cresc si ele dar voi din 3 triburi nu sunteti in stare... ?! :) Tz tz....


Uuuu... Cu ce sa deranjezi ? Esti asa insesizabila...



PS. Citez de pe un profil.... " »MaSoN -> Inegalabil ! "
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Spaikere, pe Lumea 7 ţi-or furat ăştia poza de la profilul tribului, făcusei un .gif, scrie by Spaiker şi mă amuz copios, uite d-asta nu o să fii uitat.

@i0gina: vorba la avatarul lui Spaiker > Mai ai 2 zile de trăit :)
 

DeletedUser

Ma i0gina e vorba aia ma....


N-ai cu cine ma... Daca n-ai cu cine.. Tu oi fi, da' ... Da' si de tine nu stiu...



PS. Nu fac off-topic, e topic cu numele meu, am voie sa ma manifest :D
Scriu, deci e on-topic.
 

DeletedUser7708

Era un topic că are o relaţie specială cu Mater Dolores, acum ştim sigur că suferă :D
Baftă Spaikere în tot ce faci, ai fost şi vei fi cel mai bun. August 09 > Mason rank 1, pentru tine.

Respect, nu acelaşi lucru se poate spune desper i0gina.
 

DeletedUser7708

nu vrei sa ma consolezi? daca tot iti e mila...:)

@dfa...have 2 cookies then...si aprinde si o lumanare din partea mea la altarul inchinat marelui conducator...ai vrea sa fii ca el, nu?:rolleyes:

Sunt deja ca el, dar nu trebuie să îţi dau ţie explicaţie. O să aprind o lumânare când o să pierzi câte un sat.
 

DeletedUser

Nu inteleg de ce nu discutati voi pe privat toate lucrurile astea?
Chiar credeti ca intereseaza pe cineva..
 

DeletedUser

nu vrei sa ma consolezi? daca tot iti e mila...:)

@dfa...have 2 cookies then...si aprinde si o lumanare din partea mea la altarul inchinat marelui conducator...ai vrea sa fii ca el, nu?:rolleyes:


Ce lamitata esti in replici... Ne plictisesti.



Cabog... Schimba canalu tata..
 

DeletedUser

Nu-ţi convine nu citi.
Nu imi convine ceea ce citesc...ma deranjeaza sa "aud" acelasi gen de dispute personale care nu isi au locul pe un forum public.
Si cred ca am tot dreptul sa spun lucrul asta.

Mason Spaiker: nu am ce sa schimb, pe forumul L4 nu este decat un canal..
 

DeletedUser

Spaiky ai revenit doar sa vorbesti cat de tare ai fost tu si cat de multe ai descoperit cand ai ajuns la 18 ani vad... Daca nu ai nimic de zis legat de triburile concret dute si aratati muschii la off topic.... Acolo e locul tau acum, o marite "magistre", sau pe forumul brutelor care de abia asteapta sa te pupe-n.....
Nimeni nu isi va aminti de spaiky ca un mare lider (inafar de cei care iti scutura scamele de pe haine inainte sa apara) isi va aminti doar de metoda spaiky...Dute inapoi in barlogul tau mai bine... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce lamitata esti in replici... Ne plictisesti.

lamitata???? :confused::confused:
"ne plictisesti"??? aaaaa...tu si ego'ul tau...i see....credeam ca'mi recomanzi vreo pastila antisuferit...am inteles ca in ultima vreme ai cam renuntat la ele...grav...

@dfa...daca nu vor fi innobilate intern...poate ajungi la vreun sat de'al meu :)
 

DeletedUser

..numai are sate pe L4, MaSoN SpAiKeR de nu mai avetzi respect pt el..?..:))))

.. nu-l "ajuta-tzi" sa apara mai repede inapoi in joc ..:)))

. ...pt ca departe de orice dispute verbale, este un juc bun..
 

DeletedUser

Ce zici tu pustiu acolo ? Daca ai imita pe cineva as mai zice, dar tu... Nu stiu...
Asa agramat esti ? Bun, pe de-o parte am inteles ca numele "cdef" ti l-ai luat inspirat de alfabet, dar.... Poate ma lamuresti.

i0gina mai vorbesc si eu cu lumea, daca vrei iti zic si ei, ca tu vad ca unu zici ca face misto de tine, dar mai multi deja ar trebui sa crezi.

O litera pusa gresita nu e cine stie ce, numai cineva ca tine ar putea sa se lege de asa ceva asa ca sa iti zic si eu ceva de ... tine... "daca nu vor fi innobilate intern" cred ca e mai urat un dezacord.

Hai mai ia o prajiturica cu aroma de praz.
 

DeletedUser7708

Tot asa Spaiker,...murise L4 pe forum, bine că s-a mai revitalizat-
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus