Metode de copiat, la examen , lucrari etc

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu am copiat azi de la colegu` la testu de la psihologie, ne daduse ceva despre caracter, cum suntem noi, daca suntem ascultati si erau niste intrebari si am copiat tot:X

P.S. sppppppaaaammmm
 

DeletedUser7708

eu am copiat azi de la colegu` la testu de la psihologie, ne daduse ceva despre caracter, cum suntem noi, daca suntem ascultati si erau niste intrebari si am copiat tot:X

P.S. sppppppaaaammmm

Tu gândeşti când scrii ceva? Cum să copiezi mă despre caracter?
 

DeletedUser4610

eu am copiat azi de la colegu` la testu de la psihologie, ne daduse ceva despre caracter, cum suntem noi, daca suntem ascultati si erau niste intrebari si am copiat tot:X

P.S. sppppppaaaammmm

Daca ala scria "sunt luat de toti la misto , ma bat toti , sunt un fraier si un tocilar care nu are viata personala" scriai si tu la fel ?:|

ma rog...
sa ma mentin in subiect...
la mate sunt mereu mutat in fata...chiar in fata tablei...problema e ca eu sunt bun la mate si nu am nevoie sa copiez...ih...azi am test la geografie si...sunt mort...sunt varza si sunt sigur ca nu voi putea copia..mdea..
 

DeletedUser13067

Bafta!
Oricum e mai bine sa iei un 5 pe bune decat un 10 furat
(mdea....si eu cand eram ca voi copiam :p nu la tot, dar copiam:D)
 

DeletedUser4610

Bafta!
Oricum e mai bine sa iei un 5 pe bune decat un 10 furat
(mdea....si eu cand eram ca voi copiam :p nu la tot, dar copiam:D)

mersi...ma rog...poate reusesc ceva ca stau cu maestrul geografiei din clasa :D
de obicei cei cu 10 pe linie sunt falsi...memoreaza ca tocilarii si apoi uita...
 

DeletedUser

Eu pe 24 ianuarie as copia, ca am examen la engleza contemporana si aia a mizerabila ca materie. Dar cum naiba sa copiezi la limbi straine?????????
 

DeletedUser

metode de copiat: 1.stai in prima banca cu fituica fara probleme(profesorii se asteapta ca aia din ultimele banci sa copieze)
2.daca sunt daia mai destepti in ultimele banci scriu pe servetele raspunsurile si cer ceilalti servetele(merge am facut-o la teza cu subiect unic :D)
si altele mai obisnuite
de fapt in prima banca am vazut colegi si cu caietu in banca :))
nu prea copiez,nu prea invat,stau doar cu ce retin la scoala :) si tot siau numa 8,9 si 10
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

uhm...eu am copiat un test intreg la Antreprenoriala din telefon. Aveam poze facute la jumatate din manual:))
 

DeletedUser

eheee..pe vremea cand faceam si eu antrepenoriala luam note pe..[nu stiu ca nu eram la scoala] dar aveam numai 10 :)
 

DeletedUser

me not! nu sunt tocilar:p:p:p


Te inteleg perfect.;) Si eu am avut note foarte bune si chiar nu toceam. Pur si simplu imi ramaneau lucrurile in cap si faceam legaturi de tot felul.

Pana una-alta, ce ma fac io cu examenul meu la engleza contemporana? Ca nu pot sa invat liste intregi de vocale palatalizate si nepalatalizate pe deasupra...Si acu' asa vor...:(
 

DeletedUser

008_idioti.jpg
 

DeletedUser

am incercat chestia asta, dar era listuta aia prea mica, si scotea un zgomot rau de tot cand se infasura din nou:p:p
Am renuntat la copiat, mai mult vrea colegul meu de banca sa-l ajut, da' stie si el, rade de mine:p
 

DeletedUser

Am avut un pix ca asta cu calendar , nu scotea un zgomot daca era infasurat drept ,nu curbat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus