Metode de copiat, la examen , lucrari etc

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

prima e veche de cand lumea, a doua de cel putin 10 ani de cand eram eu la liceu...
 

DeletedUser7039

Bai frate..

Am un nenorocit de coleg la facultate.. E turc.. Isi scrie fituicile in turca, sta cu ele pe masa si il doare la banana..

Morrrrrrrrrr de ciuda ca nu stiu si eu o limba din asta mai putin vorbita:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Metodele sunt vechi.. nu prea exista metode noi.
Cred ca la romana cel mai bine este sa dai oferita (la comentarii, caracterizari)..
Si pozele sunt destul de ultilizate..
Eu mai scriam formule/ idei scurte cu ajutorul alfabetului arabesc..

Cel mai frumos am copiat odata la Istorie.. aveam un pix special.. care nu se putea citii decat folosind un laser de-al lui :D Chiar a fost distractiv.. in rest.. nu pot spune ca ma omor cu aceasta tehnica frauduloasa de a obtine note mari :D :)
 

DeletedUser

am avut si eu un pix d`ala:)

anul trecut la un test la chimie nu stiam elementele alea si mi-am scris in continuare simbolurile (bagainti sau cam asa ceva)
 

DeletedUser

la fete faza cu castile merge de minune:D sau sa iti scri in mesaje tot ce ai nevoie si sa le tirmiti prin clasa:D si colegii si tie:D e prea tare:D
sau cel mai fain cu pasta alba:D
copiuta in capac... si frate ziceai ca vrei pasta.... si o arunci :D si tot asa:D
 

DeletedUser

si la baieti.. dar vara e cam naspa, iarna o caciulita pe cap, un pulover dala cu guler si aia e
 

DeletedUser

Scuze pentru a pleca de la scoala

Deci...ce scuze bagampentru a pleca de la scoala fara absenta ? O sa incep cu una pe care o spuneam pe la sfarsitul orelor .... "Doamna profesoara ma scuzati , dar trebuie ineaparat sa plec deoarece mi-am uitat chile acasa si parintii mei trebuie sa plece in aproximativ o jumatate de ora...si se intorc foarte tarziu...." si ca sa nu raman pe afara mi-au dat de fiecare data drumu.....
Altele:
--> inmormantare in familia unui prieten
---> analize medicale
----> rude de la tara , trebuie sa merg la gara sa le conduc acasa
-----> am o problema in familie , nu pot sa va spun e prea personal sad.gif
------> invat pentru examneul x , pentru olimpiada x , de peste 3 saptamani
-------> tocmai m-a sunat mama si mi-a spus sa vin de urgenta acasa
--------> au ajuns parintii mei cu trenul de ora x si nu au cheie sa intre in casa , trebuie sa merg eu repede
voi ce spuneti?
 

DeletedUser

pai eu nu am nevoie ca plec fara sa le zic, ma duc la doctor fac o fatza daia de bolnav grav: aici te doare?da auuuu:*:-s si gata scutirea:D
 

DeletedUser

si noi scriem pe banci sub banci apoi punem foaia si nu se mai vede nmk.asa copiem aproape la fiecare lucraree =))
 

DeletedUser11848

anu' asta la fizica.. stateam in ultima banca,cu unu .. si radeam ca "prostii" ,doamna de colo, iaute ce fericiti sunt astia :)) de unde noi copia, si era singura diversiune.. oricum nu am copiat mult, ca dupa 3-4 min , a inceput unul " ba da mai taceti,ca nu pot sa ma concentrez ".. si a venit doamna in spate.. am luat 5 wow, daca deschideam si eu caietul acasa :)).. la romana am pus foile pe banca, un penar, si inainte nea dat o carte, sa facem niste termenii din ea(gen : luam cu prima litera de la prenume/nume .. si c la mn era:curaj,cinste etc :)) ). Si n-ea dat sa scriem despre un roman , si am scris baltagul am scos foaia din ghiozdan, am puso sub teza, si dinainte o facusem foaia A4, o impaturisem ,si dupa o faceam pe grupe asa, scriam o parte , o indoiam .. si tot asa :)) .. la mate nu am putut sa copiez :(.. ia zis doamna de fizica si de etg ca la una radeam si copiam.. si la alta stateam cu caietu si carte pe banca .. dai si copy paste :) si a stat javra in spate
 

DeletedUser2821

Ha ha :|
Eu nu prea copii prefer sa invat mai bine iau o nota mai mica decat un 1 ca am fost prins.
Dar nu zic mai copii si eu si am si fost prins ... si mi-a pus 1 dar asta este de atunci m-am invatat minte.
Oricum la fizik si chimie ,matematica e foarte usor de copiat formule si deastea ca folosestitelefonu cica pe post de calculator dar tu de fapt ai scrisa lectia... .Sau faci poza la lectie... si dai cu zoom.SIMPLU si nu e riscant.
 

DeletedUser

io am copiat si cand era la tabla aveam caietul in geaca si scriam de zor:D

cu telefonul se copiaza cel mai bine
poza la lectie zoom
 

DeletedUser7556

Lasati naibii copiatu si puneti mana pe carte.....va zic asta din proprie experienta.:eek:
 

DeletedUser

eu am copiat cu caietul pe banca la un test...profa era prin fundul clasei si nu m-a vazut,dar oricum imi batea inima sa-mi sparga pieptul
dar nu prea copiez.cu o mama profesoara nu prea ai cum.oricum la stiinte(mate,chimie,fizica,biologie...) si la limbi nu prea am avut nevoie sa copiez si nici la istorie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus