Metode de inbunatatire a jocului

DeletedUser

mai nou stimabili nostri administratori de joc inventeaza
bineinteles ca hotia nu au inventat-o ei.dar ei gasesc noi si noi metode de promovare...
Am fost bamat...poate pe drept poate pe nedrept dar...de aici si pana la unde s-a ajuns e cale lunga
,,nu au nici un drept sa fac ceia ce fac...nu sunt dumnezei acestui joc..
Sunt doar simpli muritori care nu au onoare si nici coloana vertebrala
nu va jignesc dar asta sunteti
cum puteti explica ca 40 de zile nici macar nu v-ati deranjat sa imi analizati reclamatia ca dintr-o data sa reduceti pedeapsa si sa stergeti contul....
Daca expirase premium trebuia sa ma avertizati si apoi sa inchideti contul
daca ati inchis contul de ce ati mai redus pedeapsa
ai sa fim seriosi...sunteti niste lasi si niste hoti asta sunteti dragi administratori ai lumi 3
 

DeletedUser1630

sa inteleg ca ai primit ban?...aveai CP si tot tio sters contul:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

S'a facut un update la toate serverele. Nu stiu ce s'a intamplat, a aparut o problema si multe dintre conturi au fost sterse. Cei care au patit'o, sa ia legatura cu adminii pentru a rezolva problema.
 
Ultima editare de un moderator:

marakesh

member
Scor reacție
0
pacat.... de kulika.... daca si la astfel de jucatori au ajuns adminii sa faca magarii.....
 

DeletedUser

Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul...

PS:Treziti`va!E doar un joc!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Oricine are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu!
 

DeletedUser

S'a facut un update la toate serverele. Nu stiu ce s'a intamplat, a aparut o problema si multe dintre conturi au fost sterse. Cei care au patit'o, sa ia legatura cu adminii pentru a rezolva problema.

asa este, vad din ce in ce mai multe sate de barbari in juru meu, ori se lasa lumea de joc, ori se inchid conturi in prostie.
 

DeletedUser

Un lucru e sigur, acest lucru nu i s'a facut doar la kulika, multi jucatori de pe toate lumile au patit'o.
 

DeletedUser

Puteti inchide topicu .... satele iau fost date inapoi +protectie de incepator :|
da noua trupele kre le'am pierdut pe satele lui nu ni le'au dat inapoi ...
isi bat joc de noi
atacam rupem trupe luam satele pe kre le'am atacat si ei dau rollback :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa iti trebuie :))

de ce sa imi trb asa ?:|
frate nu este vorba numa de mine.... ci de TDK + PDt care au atacat satele de barbari si azi dimineatza ne trezim fara sate ..fara trupe
ce fain ii asa sa ataci sate... sa le iei si dimineatza sa ramai fara sate si fara trupe
 

DeletedUser6690

zano..stai calm..este doar o metoda de inbunatatire a jocului..=))..imi pare rau de colegii mei..trecem mai departe ..
 

DeletedUser

de ce sa imi trb asa ?:|
frate nu este vorba numa de mine.... ci de TDK + PDt care au atacat satele de barbari si azi dimineatza ne trezim fara sate ..fara trupe
ce fain ii asa sa ataci sate... sa le iei si dimineatza sa ramai fara sate si fara trupe

Nu numa tu ai patit asa :)
 

DeletedUser

las ca le-a dat satele inapoi si 2 zile cont premium

ce sate frate, ca luasem vreo 18 ieri, am stat mai mult de 20 de ure nici nu am mancat ca sa reusesc sa le iau intr-un timp record si acum ma trezesc fara ele, fara trupe...NIMIK
Se putea anunta asta printr-o circulara de la team triburi si probabil ca nu isi mai facea nimeni iluzii sau se renunta la atacurile asupra satelor de barbari...
 

DeletedUser1630

acele sate apartin tribului Die. si prin urmare s-au intors in tribul Die.:D
trebuia sa te astepti sa se faca dreptate si ca acele sate au fost luate in mod abuziv...nu e vina nimanui ca tu nu citesti forumul extern,ca ieri s-a discutat mult pe tema asta,si am fost asigurati ca satele vor reveni lui kulika...deci eu zic sa nu mai faci atata zarva :p :rolleyes:
 
Sus