Metode de inbunatatire a jocului

DeletedUser

acele sate apartin tribului Die. si prin urmare s-au intors in tribul Die.:D
trebuia sa te astepti sa se faca dreptate si ca acele sate au fost luate in mod abuziv...nu e vina nimanui ca tu nu citesti forumul extern,ca ieri s-a discutat mult pe tema asta,si am fost asigurati ca satele vor reveni lui kulika...deci eu zic sa nu mai faci atata zarva :p :rolleyes:

aici gresesti :) satele au fost facute pe cand era in TDK, nu cred sa fi luat vreun sat de cand a acceptat invitatia Die.
 

DeletedUser

...si iar nu e corect sa primeasca toata harta 2 zile CP pe nervii a 20 de jucatori care au fost afectati de cele intamplate.
 

DeletedUser

...si iar nu e corect sa primeasca toata harta 2 zile CP pe nervii a 20 de jucatori care au fost afectati de cele intamplate.

ar trebui ca toata harta sa primeasca cont premium gratis timp de 1 an,adminii nu au voie sa greseasca pentru ca gresesc pe pielea noastra.daca nu pot,la casare cu ei si altii in locul lor
 

DeletedUser

Naspa

Nu stiu fratilor ce ii bine si ce nui bine cu acest joc dar mai nou se intampla lucruri ciudate.De ex:

1. am 23 de atacuri si mie imi arata pe pagina principala doar 6 :(

2. am atac pe un sat cand ma uit pe pagina unde iti afiseaza toate atacurile si cand dau pe sat acolo nu imi mai arata.

Cam naspa

"Am noroc" ca sunt bine asezat pe harta :D si mai intru asa sa vad daca nu vin astia peste mine si daca mie nu imi arata ca am atacuri in timp ce ele exista ce draq fac?ma trezesc mai mic decat am fost ? :| si asa cresc vertiginos la Inamici "aparare"
 

DeletedUser

Ti-a facut nenea b3st vre o shmecherie poate :-??
Atacurile mele se vad ?:>
 

DeletedUser

aici gresesti :) satele au fost facute pe cand era in TDK, nu cred sa fi luat vreun sat de cand a acceptat invitatia Die.


nu se poate foarte simplu sa cautati satele pe twplus sa vedeti cine este detinatorul de drept al acestor sate?
 

DeletedUser1957

Terminati cu prostiile.
Nu adminii fac upgrade la joc si rezolva bug-urile.
Adminii romani care sunt pe server se ocupa de partea de ilegalitati facute de jucatori. Nici macar bug-urile nu le rezolva ei, le verifica si anunta daca exista.
Este mai simplu sa intrebi ce face un admin roman decat sa arunci cu pareri personale formate din parerile altora si tot asa.
A fost o problema, a explicat Carmi pe sectiunea principala din forum, pentru alte probleme aparute anuntati prin sistemul de suport.
 
Sus